Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Seweryn Dracki
|

Isabel zrezygnuje z nazwiska Marcinkiewicza. Stawia jednak warunek

298
Podziel się:

Kazimierz Marcinkiewicz wprawdzie rozwiódł się już ze swoją drugą żoną, ale wciąż jednak coś go z nią łączy. Nazwisko. Isabel zapowiada, że zrezygnuje z niego, ale stawia jeden warunek. Konkretny. Finansowy.

Isabel zrezygnuje z nazwiska Marcinkiewicza. Stawia jednak warunek
(East News, marek kudelski)

Trzy lata trwała sądowa batalia pomiędzy Isabel Marcinkiewicz a byłym premierem o orzeczenie rozwodu. To dość długo, biorąc pod uwagę fakt, że para nie miała dzieci. No, ale te dawne bratnie dusze starły się teraz o kwestie materialne. A to bywa jeszcze trudniejsze niż ustalenie praw do opieki.

Koniec końców salę sądową bardziej zadowolona opuszczała Isabel, której przyznano 5 tys. zł alimentów miesięcznie. Według różnych doniesień - były polityk PiS miał proponować sumy o wiele mniejsze, nie przekraczające 1 tys. zł.

Nas jednak zainteresował fakt używania przez Isabel Marcinkiewicz (z domu Olchowicz) nazwiska byłego męża, mimo tego, że od rozwodu minął już miesiąc. *Postanowiliśmy o to zapytać samą zainteresowaną. *

- Nazwisko będe nosić dopóki, dopóty były mąż nie zwróci mi długu i nie będzie płacił zasądzonych alimentów w terminie - wyjaśniła Isabel, wciąż, Marcinkiewicz.

Wcześniej była żona byłego premiera informowała, że Marcinkiewicz jest jej winien ok. 80 tys. zł. Co jeśli ten nadal nie zdecyduje się płacić? Drogi są dwie: egzekucja komornicza, albo... pozostanie przy nazwisku byłego męża. To nie jest w końcu tak rzadko spotykana praktyka. Wystarczy wspomnieć choćby Małgorzatę Rozenek (była żoną Jacka Rozenka) czy Magdę Gessler (nazwisko po byłym mężu Piotrze Geslerze).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(298)
niebieska
3 lata temu
Dlaczego ja mam zasądzone alimenty na dziecko 400 zł, a ta pani na siebie 5 tysięcy? W ciągu całego roku nie otrzymam tyle ile ta pani chce w miesiąc.
Rudy
3 lata temu
Pru
Rudy
3 lata temu
Po
Rudy
3 lata temu
P
Donek Marione...
3 lata temu
Kazik to prawdziwy Katolik .
huehuehue
3 lata temu
"Izabel"?!?!?!?!!? Huehehuehue.... A nie po prostu Izabela???????
i dobrze
3 lata temu
kaziutek chciał się bawić to niech płaci teraz izabelll : ) dobrze robi, niech on płaci, wykorzystał ja naiwna
kil
3 lata temu
"Kaziu, Kaziu, zakochaj się" brzmiały słowa piosenki, której chyba słuchał, rozwodząc się ze schorowaną żoną. Mam nadzieję, że pierwsza żona, matka jego dziecka, ma równie wysoko wyważone alimenty? Jeśli nie, to niech natychmiast szuka dobrego prawnika. Wszak to ona wzięła sobie za męża brzydkiego nauczyciela nie pamiętam już czego, w jakimś wy@@zdowie, prała gacie, gotowała i żyła z nim o wiele za długo, trzeba było dawno go kopnąć z zad
Hostyn
3 lata temu
W Dubaju nawet taniej by było...
Jajcefowicz
3 lata temu
Kazek zmień nazwisko na Olchowicz !
STACH
3 lata temu
Czy nas to interesuje. Ludzie tyle ciekawych tematów a wy się głupstwami zajmujecie. To że chłopina zgłupiał i dał się omotać to my teraz mamy ponosić konsekwencje.
bala
3 lata temu
ten kto wystawil tego SZLACHETNEGOczlowieka na piedestal premiera winien najwyzszej hanby
TXT
3 lata temu
Nigdy nie zapomnę tego zdjęcia na klopie. Miał taką samą minę.
Ola
3 lata temu
Dobrze mu tak. Za wszystko się w życiu płaci. Mógł nie zdradzać żony. Dzieciom też obciach zrobił.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić