REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 21 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski22.11.19 (16:28)

Jarosław Kaczyński zrugał posłankę PiS. Tomasz Zimoch: zapraszamy do KO

Jarosław Kaczyński urządził „połajanki” swojej koleżance z PiS Małgorzacie Golińskiej. Prezes PiS jest niezadowolony z tego, co zrobiła posłanka. Tomasz Zimoch z Koalicji Obywatelskiej zaproponował posłance, żeby opuściła partię Jarosława Kaczyńskiego i przeszła do KO.
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER / East News

Posłanka podpadła prezesowi. Jako jedyna osoba z PiS wyłamała się i zagłosowała przeciwko kandydaturze Stanisława Piotrowicza na sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

Smutnym widokiem w sali sejmowej były połajanki M. Golińskiej przez prezesa. Pani Poseł, warto być sobą! Zapraszamy do... nas! – napisał w piątek na Twitterze Tomasz Zimoch, dziennikarz sportowy, a od niedawna poseł KO.

REKLAMA

Jarosław Kaczyński zaprosił posłankę na „wychowawczą rozmowę”. Tomasz Zimoch poinformował o tym w czwartek. W piątek z kolei, zanim zaprosił Małgorzatę Golińską do KO, wyznał, że pogratulował jej tego, co zrobiła.

Zobacz też: Tomasz Zimoch rozczarowany przemówieniem Antoniego Macierewicza. "Jestem zawiedziony"

Po wczorajszym posiedzeniu pogratulowałem posłance M. Golińskiej. Pogratulowałem normalności. Była jedyna w PIS przeciw Piotrowiczowi – napisał Tomasz Zimoch.

Burzliwe obrady dotyczące kandydatur do TK. W trakcie obrad posłowie opozycji krzyczeli: „hańba” i „przecz z komuną” – podała Wirtualna Polska. Ostateczne w czwartek przegłosowane zostały kandydatury Piotrowicza, Krystyny Pawłowicz i Jakuba Steliny.

JACEK DOMINSKI/REPORTER / East News
Małgorzata Golińska jako jedyna osoba z PiS nie poparła kandydatury Stanisława Piotrowicza na sędziego Trybunału Konstytucyjnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij