Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Tomasz Wiślicki
|

Jeszcze niedawno była bezdomna. Ten napiwek odmienił życie kelnerki

5
Podziel się:

Pochodząca z Somerset w Pensylwanii pracownica Pizzy Hut może mówić o wielkim szczęściu. Wylądowała na bruku, kiedy mieszkanie, które wynajmowała, zostało kompletnie zalane. Krystal Kramer nie miała pieniędzy na nowe lokum, ale zastrzyk gotówki odmienił wszystko.

Jeszcze niedawno była bezdomna. Ten napiwek odmienił życie kelnerki
(Shutterstock.com, Larimage)

Napiwek zostawiło dwóch klientów restauracji. Najpierw pytali obsługę pizzerii, czy nie chciałaby kilku kawałków pizzy, których nie dali rady zjeść. Kiedy jedna z kelnerek odmówiła, Kramer przyznała, że ostatnio krucho u niej z pieniędzmi i nie ma gdzie mieszkać, więc z chęcią zje je na kolację. Kiedy zbierała ich pizzę, zauważyła jednak coś jeszcze.

Sprzątałam stoły i zawołała mnie koleżanka, aby podzielić się ze mną dziennymi napiwkami. Okazało się, że ci panowie, którzy płacili kartą, zostawili mi 558 dolarów i 33 centy - powiedziała Kramer telewizji FOX.

*Kramer przyznaje, że szczodrość klientów ją uratowała. *Twierdzi, że możliwość odbicia się od dna "była wspaniałym uczuciem". Wkrótce pomocną dłoń wyciągnęli także właściciele restauracji, którzy wcześniej nie mieli pojęcia, że ich pracownica znajduje się w trudnej sytuacji.

Ten napiwek odmienił moje życie - twierdzi teraz Krystal Kramer.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(5)
Izabela
3 lata temu
Ha,ha,ha,za $ 500.oo to może sobie wynająć co najwyzej jeden pokoik na miesiąc i to nie w części mieszkalnej domu,ale w celler (mieszkalna piwnica,albo w attic-strych)
Jax
6 lat temu
typowe artykuły o2 hah, lepiej napiszcie artykuł co dalej będzie z Polską i Polakami którzy muszą żyć za 13 zł brutto a za granicą cisną wałki że zarabiamy po 4000-5000 zł na miesiąc, przecież realia to 1600 zł a Ubeki płaczą że za 2000 zł z emerytury nie da rady żyć. FK this crap
MAx
6 lat temu
550 dolców no to faktycznie odmieni jej życie - ma kasę nawynajęcie mieszkania na jeden miesiąc.
6.78
6 lat temu
a W TEJ BAJCE BYŁY SMOKI??? CO za bzdura kto w takie banialuki wierzy ???
KUKU
6 lat temu
a ja znam rodzinę, w której dziewczynka urodziła się na początku roku, a dwaj bracia=-BLIŹNIACY JEDNOJAJOWI- urodzili się w listopadzie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić