Jurny dyrektor szkoły zapłacił za seks... 12 tysiącom kobiet!

Były dyrektor jednej z japońskich szkół został ukarany za pedofilskie zapędy. Sąd skazał 65-letniego Yuhei Takashimę na dwa lata więzienia w zawieszeniu na cztery za robienie zdjęć nagim dziewczynkom z Filipin.

Jurny dyrektor szkoły zapłacił za seks... 12 tysiącom kobiet!
(Pixabay.com)

*Takashima zszokował wszystkich swoim popędem seksualnym. *Według informacji podawanych przez lokalne media 65-latek zapłacił w sumie 12 tys. kobiet z Filipin za uprawianie z nim seksu. Były w wieku od 14 do 70 lat.

Na swoim komputerze w 400 albumach trzymał 150 tys. zdjęć. Wszystkie zrobił na seksualnych spotkaniach. Takashima tłumaczył, że „ma zwyczaj zbierania rzeczy” i chciał „zachować wspomnienia”. Uwagę sędziów przykuły jednak zdjęcia zrobione dwa lata temu w jednym z filipińskich hoteli.

Sąd na podstawie zdjęć uznał, że dziewczynki miały ok. 12-14 lat – podaje „South China Morning Post”.

Sędzia Noako Omori jego działania nazwał „podłymi i okrutnymi”. Stwierdził, że 65-latek wykorzystał trudną sytuację ekonomiczną młodych dziewcząt na Filipinach. Jego zdaniem, zwłaszcza jako nauczyciel, powinien wiedzieć, że dzieci powinno się chronić.

65-latek Filipiny odwiedził w sumie 65 razy. Seksualną przygodę rozpoczął w 1988 roku, kiedy został wysłany do japońskiej szkoły w Manili. Policji tłumaczył, że swoim zachowaniem odreagowywał stres w pracy – cytuje „CNN”.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić