Wróć na
Bartłomiej Bajerski
|
aktualizacja

Kanada. Mocne słowa muzułmańskiego duchownego o Bożym Narodzeniu

1950
Podziel się

Składanie świątecznych życzeń chrześcijanom jest dla wyznawcy islamu gorszym grzechem niż zabójstwo. Szejk Junus Kathrada przekonywał na ten temat muzułmańską młodzież w Kanadzie.

Kanada. Mocne słowa muzułmańskiego duchownego o Bożym Narodzeniu
(Twitter, MemriTV (screen))
bCOjEszV

Są tacy, którzy powiedzą im "wesołych Świąt Bożego Narodzenia". Czego im gratulujecie? Czy to są życzenia z okazji narodzin Pana? Czy jest to do przyjęcia dla muzułmanina? Czy teraz aprobujecie ich przekonania? - mówił duchowny w Kolumbii Brytyjskiej.

Junus Kathrada skierował swoje słowa do młodych muzułmanów. Szejk (honorowy tytuł wyższej rangi duchownego w islamie) stwierdził, że złożenie życzeń świątecznych chrześcijanom to ciężki grzech popełniany przez wyznawców islamu. Cięższy nawet od zabójstwa.

Jeśli ktoś popełniłby każdy główny grzech - cudzołóstwo, interes, kłamstwo, morderstwo... Jeśli ktoś miałby popełnić wszystkie te główne grzechy, żaden z nich nie będzie większym przewinieniem niż życzenia dla niemuzułmanów podczas ich fałszywych świąt religijnych - ostrzegał duchowny w Kanadzie.

bCOjEszX

Junus Kathrada dodał, że wierzenia chrześcijan "obrażają" muzułmanów. Duchowny zastrzegł jednak, że nie nawołuje do przemocy. Słowa Kathrady wyłowił Middle East Media Research Institute - podaje serwis iNews.

Nie mówię i nigdy nie powiedziałem: wyjdźcie i zabijcie ich... Nie! Ponieważ Bóg mówi nam, aby nie dopuścić do wrogości, która może istnieć między ludźmi - powiedział duchowny do muzułmańskiej młodzieży.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCOjEsAd
Zobacz także:

Co wiesz o Kanadzie?

bCOjEsAy
KOMENTARZE
(1950)
Obserwer
2 lata temu
Co robi w Kanadzie ten dzikus ? Niech wraca na pustynię do swoich żon i kóz !
Banita
2 lata temu
Weźcie tą małpę z kolesiami i won na bezludne wyspy. Przepraszam małpy, bo one mają rozum.
Ręce opadają
2 lata temu
Litości kto to mówi.. Facet z przekonaniami z czasów kamienia łupanego ze szmatą na głowie... Do utylizacji.
bCOjEsAz
GGGGGGGGGGGGG...
2 lata temu
MIESZKAM W KANADZIE O POWIEM WAM ZE TO JEST CHORE CO TU SIE DZIEJE Z TYMI BEZOWYMI
I to jest to
2 lata temu
nie mowi zeby zabijac, ale podpuszcza , podjudza okreznie. To jest sort gorszy niz dzicz.
Najnowsze komentarze (1950)
Anty !
2 lata temu
Na szczęście u nas mało takich malpiszonow ...
Islam to dzic...
2 lata temu
Byli dzikusami, są i będą. Po co przyjechali do Kanady? Gdyby podobne słowa o islamie padły z ust chrześcijanina w kraju muzułmańskim, to zostałby ukamienowany przy aprobacie prawa. Słowem: islam to dzicz.
Move it
2 lata temu
Napił się wody sodowej i wygaduje trzy po trzy. Lubi być wysłuchiwany przez sobie podobnych. W końcu to nie kto inny, ale właśnie Jezus prorokował o ich proroku, którego imienia nawet nie wiem. I takową wiedza jest mi zbędna.
Blablabla
2 lata temu
Już się doczekać nie mogę aż dojdzie do wojny religijnej w Europie. Już ostrze siekiere. Czas na krucjate bracia
marta
2 lata temu
Facet z kalesonami na glowie nie jest zadnym dla nas autorytetem tylko pojacem razem z ta swoja nawolujaca do przemocy i nienawisci wiara...Kto tego blazna poprosil o zabranie glosu...? Jezeli on mowi o falszywej wierze to niech wpierw pomysli o swojej bo o gorzej falszywa to na calym swiecie trudno...
Harry
2 lata temu
Jeszcze lewactwo zateskni za chrzescijanstwem, ale bedzie juz po balu...Ten francuz, mister twister, byly minister, powiedzial rzecz straszną, ale dziejąca sie na naszych oczach: islam przejmuje zach.Europę !!!
ola
2 lata temu
jeszcze to tolerują? moz epowiemy u nich co to islam czy mahomet? dno!!!
ggg
2 lata temu
Synu kozy i ciapka .....A gdzie ty kończyłeś szkołę ????
bCOjEsAr
religia to zl...
2 lata temu
twoj pradziad z jezusem na ustach gwalcil ich corki palil ich miasta...teraz ich kolej...
won z nim
2 lata temu
co za skarvosyn,smiec
Naimad
2 lata temu
Jeszcze raz niech ktoś mi powie, że PO było spoko to ma w mordę...
ZAN61
2 lata temu
Że jak dotąd żaden niezwykle wyczulony na mowę nienawiści lewak nie dopatrzył się jej w wypowiedziach tego arabskiego patriarchy? Ale gdyby w podobnym tonie wypowiedział się pod adresem muzułmanów, jakiś katolicki biskup czy kardynał, to chóralny wrzask ich oburzenia podniósł by się pod niebiosa. Totalna lewacka hiPOkryzja.
kkmf
2 lata temu
Nic w tym dziwnego. Wszyscy fanatycy uważają swoje poglądy za jedyne słuszne. Pamiętam oburzenie gdy JPII stwierdził, że tylko KK jest drogą do zbawienia. Zarzucano mu, że przekreśla cały ekumenizm. A co miał powiedzieć, że inne wyznania też? Tak samo ten muzułmanin tak jak każdy nie może popierać chrześcijan.
GHKJVGF
2 lata temu
supe r PEDOOIFLE PEDOFILE SZECHTER GRsS MODNABR BLUMSTEIN C ONA TO
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić