Wróć na
aktualizacja

Katowice. Piękny gest policjanta. Pomógł bezdomnemu z butami

294
Podziel się

Wzruszające historia wydarzyła się na Śląsku. Policjant z Katowic podczas patrolu zauważył mężczyznę, który zamiast butów miał na stopach foliowe worki. Poruszony postanowił pomóc potrzebującemu i oddał swoje zapasowe, służbowe buty. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Katowice. Piękny gest policjanta. Pomógł bezdomnemu z butami
(Policja, policja ślaska)
bCzswtJx

Policjanci z Katowicach okazali swoje dobre serce potrzebującemu mężczyźnie. Podczas patrolu na ulicy Warszawskiej zauważyli mężczyznę, idącego w stronę dzielnicy Zawodzie. Ich uwagę przykuł fakt, że nie miał on na sobie butów. Stopy miał obwiązane foliowymi torebkami. Policjanci ruszyli za nim, żeby jakoś mu pomoc ale niestety go zgubili.

Około południa koło sierż. sztab. Jarosław Zieliński ponownie zauważył mężczyznę. Tym razem w centrum miasta. Miał już buty ale zniszczone. Policjant nie zastanawiał się długo i postanowił mu pomóc.

Po krótkiej rozmowie z bezdomnym okazało się, że ten nie ma nic na zimę. Brakuje mu nie tylko butów, ale także ciepłej odzieży oraz kurtki. Policjant poruszony trudną sytuacją mężczyzny postanowił mu pomóc. Przekazał swoje zapasowe służbowe buty, które są bardzo wytrzymałe i przede wszystkim ciepłe. Do tego podarunku dołączył także grube skarpety.

bCzswtJz

Gest bardzo wzruszył bezdomnego. Serdecznie dziękował mu za okazaną pomoc. Policjanci przy tej okazji zaapelowali, aby w tym trudnym zimowym okresie zwracać uwagę na osoby w potrzebie i w miarę możliwości im pomagać.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

bCzswtKa
KOMENTARZE
(294)
Dzięki "glino...
6 miesięcy temu
Pamiętajmy o jednym. Dziś tak jak ja mamy co chcemy ale jutro z uwagi na zbieg zdarzeń możemy nie mieć nic. SZANUJMY BEZDOMNYCH bo każdy z nas jutro może nim być. To przede wszystkim ludzie tak jak my. Pozdrawiam
ike
6 miesięcy temu
Polska to fajny kraj: policjant oddaje bezdomnemu uzywane buty a bezdomny oddaje Rydzykowi samochód Maybacha
ojejku
6 miesięcy temu
i policjant przyniósł obuwie, ponieważ spostrzegł swoim sokolim wzrokiem potrzebę dla potrzebującego, fotograf również nie w ciemię bity dokonał zdjęcia w wyniku zaistniałej sytuacji. To jest coś zdumiewającego znaleźć się w odpowiednim czasie i miejscu z butami i aparatem fotograficznym
bCzswtKb
andreww
6 miesięcy temu
brawa za dobry gest !!!!!
anka
6 miesięcy temu
Sklepy sieciowe wyrzucają tyle ubrań, w pojemnikach różnych fundacji także mnóstwo różnych rzeczy, a tu człowiek bez butów? To co się z tym dzieje?
Najnowsze komentarze (294)
haha
6 miesięcy temu
zwolnic natychmiast
sjd
6 miesięcy temu
pewnie teraz zostanie kapitanem czy czymś takim
ktoś
6 miesięcy temu
To miło, że nawet wśród policjantów są ludzie...
Dd
6 miesięcy temu
Dobre . Dobroduszny policjant oddaje buty bezdomnemu , który rzekomo szedł na boso . Rzecz w tym że bezdomny ma na stopach obuwie koloru brązowego , najlepsze w tym wszystkim jest to że ten spontaniczny czyn policjanta uwiecznił przypadkowy fotograf .
Monia
6 miesięcy temu
Brawo dla Pana Policjanta .a wy nie hejtujcie tylko pomagajcie,bo takie glupie czasy nastaly ze kazdy tylko sobie.jeszcze raz brawa dla Pana.
polak
6 miesięcy temu
takie rzeczy to tylko w najbardziej patologicznej czesci kraju na ślunsku u zapijaczonych hanysów ten typ bez butow pewnie wracał z fedrowania wóngla
hmm
6 miesięcy temu
oczywiście kamarzysta było "pod ręką";)
jot23
6 miesięcy temu
Fajną furażkę ma ten nasz policjant, też bym taką ponosił.
bCzswtJT
Fh
6 miesięcy temu
No właśnie! Akurat przechodziliśmy tędy z tragarzami! Dobrze ubrany bezdomny i w butach. Inscenizacja nieudana albo kierowana do widowni TVP.
Egon
6 miesięcy temu
Jedni strzelają inni oddają buty...500+
bajer
6 miesięcy temu
Zapomnieli dodać że bezdomny rzucił się do ucieczki i policjant strzelił do niego oczywiście w piersi.
RadekM
6 miesięcy temu
Ci co naprawdę pomagają nie robią tego w świetle kamer i aparatów
Tedik
6 miesięcy temu
OOOO..o takich ludziach trzeba pisać artykuły, a nie o upadłych celebrytkach jak mandaryna !!!
ocokaman
6 miesięcy temu
hmm a wydawało m isię że instytucje takie jak mopsy wydają bezdomnym ubiór i obuwie , wystarczy siętylko zgłosic... co więcej takim ludziom nie oplaca sie mnawet prac tego bo co miesiac maja nowe ... wystarczy chciec tylko iść, jak ktos woli miec worki foliowe to jego sprawa
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić