REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
28.11.19 (17:10)

Katowice. Piękny gest policjanta. Pomógł bezdomnemu z butami

Wzruszające historia wydarzyła się na Śląsku. Policjant z Katowic podczas patrolu zauważył mężczyznę, który zamiast butów miał na stopach foliowe worki. Poruszony postanowił pomóc potrzebującemu i oddał swoje zapasowe, służbowe buty. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
policja ślaska / Policja

Policjanci z Katowicach okazali swoje dobre serce potrzebującemu mężczyźnie. Podczas patrolu na ulicy Warszawskiej zauważyli mężczyznę, idącego w stronę dzielnicy Zawodzie. Ich uwagę przykuł fakt, że nie miał on na sobie butów. Stopy miał obwiązane foliowymi torebkami. Policjanci ruszyli za nim, żeby jakoś mu pomoc ale niestety go zgubili.

Około południa koło sierż. sztab. Jarosław Zieliński ponownie zauważył mężczyznę. Tym razem w centrum miasta. Miał już buty ale zniszczone. Policjant nie zastanawiał się długo i postanowił mu pomóc.

REKLAMA

Po krótkiej rozmowie z bezdomnym okazało się, że ten nie ma nic na zimę. Brakuje mu nie tylko butów, ale także ciepłej odzieży oraz kurtki. Policjant poruszony trudną sytuacją mężczyzny postanowił mu pomóc. Przekazał swoje zapasowe służbowe buty, które są bardzo wytrzymałe i przede wszystkim ciepłe. Do tego podarunku dołączył także grube skarpety.

Zobacz także: Leżał przy drodze. Gdyby nie pomoc leśnika, czekałby go marny los

Gest bardzo wzruszył bezdomnego. Serdecznie dziękował mu za okazaną pomoc. Policjanci przy tej okazji zaapelowali, aby w tym trudnym zimowym okresie zwracać uwagę na osoby w potrzebie i w miarę możliwości im pomagać.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij