Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Kim Dzong Un potrafi wypić 10 butelek wina w jedną noc

86
Podziel się:

Przywódca Korei Północnej szczególnie upodobał sobie jeden trunek, który potrafi pić litrami - zdradził jego były kucharz, Kenji Fujimoto.

Kim Dzong Un potrafi wypić 10 butelek wina w jedną noc
(Zennie Abraham/Flickr CC BY-SA 2.0)

Oczywiście nie mówimy o byle tanim winie. Kim lubuje się szczególnie we francuskim Bordeaux. Wieczory, kiedy otwiera nawet 10 butelek, często spędza w otoczeniu atrakcyjnych kobiet – ujawnił szef kuchni, który 13 lat gotował dla obecnego dyktatora.

*To jednak nie jedyne kulinarne zainteresowania Kima. *Podobno uwielbia również szwajcarskie sery, szczególnie ementalera. W 2014 r. miał nawet wysłać podwładnych do francuskiej szkoły kucharskiej, żeby nauczyli się je robić. Z innych ciekawostek dotyczących upodobań Kima warto wspomnieć, że jest nałogowym palaczem.

Kenji Fujimoto jest Japończykiem. Twierdzi, że znał przywódcę Korei Północnej od 1982 r. Po 19 latach w komunistycznym państwie zbiegł do ojczyzny. Od tamtego czasu zajmuje się m.in. pisaniem książek o Kim Dzong Unie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(86)
Smacznego.
2 lata temu
Tak jak u nas ośmiorniczki zjadają. Wypijają drogie trunki. Kwota jaką płacą za jeden wieczór przewyższa kilkukrotnie średnią krajową.
on
6 lat temu
Niech wpadnie do nas na jabola wypije dwa...i lezy
fuckier mm-k
6 lat temu
Ja bym tyle nie dał rady wypić choć bardzo żałuję , bo mnie na to nie stać z bieda emerytury , choć przepracowałem 46 lat . Ale niektórzy znani mi niepracujący potrafią w czterech wypić nawet dwie zgrzewki taniego wina w kartonie i poprawić płynem niezamarzającym do spryskiwaczy -zimowym 4-L i jeszcze zbierają po 40 groszy bo im mało i jeszcze coś tam widzą . To jest dopiero sensacja
furman karama...
6 lat temu
Jak widać to wielce utalentowany człowiek i przywódca i nie widzę w tym nic zdrożnego , nawet jakby to była prawda , a nie jest na 100% . Jeśli już to ja opowiem o innym sensacyjnym zachowaniu i to bliżej niż w Korei . U nas na murku pod sklepem monopolowym siedzą sobie lumpy i bezrobotne żule i potrafią wypić jedną butelkę najtańszego wina za kilka złotych w dziesięciu i wszyscy są pijani . To jest dopiero sensacja , bo co mnie obchodzi ile dobrego i markowego wina wypije ten skośnopoki pan skoro go na to stać .
jąkot
6 lat temu
oczywiście 10 butelek wypijają atrakcyjne kobiety , bo na trzeżwo nie mogą!!
kobieta
6 lat temu
Bardzo sie nad tym zastanawiam, napisane nałogowym palaczem, a moze i pijakiem 10 sztuk butelek wypic to nie lada wyczyn.Potem bedzie odwyk i nie bedzie ani jednej.Jak człowiek ktory tyle pije podejmuje jakies wazne decyzje?
AA
6 lat temu
Ja potrafie wypić12win 3 nalewki i jeszcze piwem poprawie jak ktos stawia i o mnie nikt nie pisze. Ten cienias ledwo 10 i juz wielka sensacja.
kamyk588
6 lat temu
Nasz pan prezydent Stolzman tez za kolnierz nie wylewal.
matter21
6 lat temu
Jak był dzieciakiem , to ukradł księżyc .
Solejuk
6 lat temu
Klasyczne marnotrawstwo. Jakby pił "Mamrota" to wystarczyłyby mu 3 butelki a gdyby słynne polskie nalewki z dodatkiem autowidolu to i jedna.
ochlajpus
6 lat temu
Cienias z niego. Polski szlachcic wypijał kielich o poj ok. 2 l duszkiem.
Jahwe
6 lat temu
To bardzo mądry przywódca bo karze katolików !
xxx
6 lat temu
warzylem 92 kilo wypijalem 070 plus teraz waze 115 iwypijam 1,250 plus i daje rade
inka
6 lat temu
O to jak tak chla i pali to może długo nie pociągnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić