o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Koronawirus. Ostrzeżenie przed nowym źródłem choroby

190
Podziel się

Koronawirus budzi lęk również za oceanem. Funkcjonariusze policji w USA zwrócili się ze specyficznym ostrzeżeniem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Według nich koronawirus może się znajdować w narkotykach kupowanych przez osoby uzależnione. Policjanci zaoferowali, że przebadają metaamfetaminę. Propozycja jest masowo komentowana.

Koronawirus. Ostrzeżenie przed nowym źródłem choroby
(iStock.com, Powerofflowers)
bDTXOFVh

Apel został wystosowany przez policję ze stanów Wisconsin i Arkansas. Funkcjonariusze z USA opisali, że kupowana lokalnie metamfetamina mogła zostać zanieczyszczona koronawirusem. Zaproponowali osobom, które nabyły narkotyk, aby udały się na komisariat policji lub do biura szeryfa w celu przetestowania nielegalnej substancji.

Jeśli niedawno kupiłeś lokalną metaamfetaminę, może być ona zanieczyszczona koronawirusem. Proszę, zanieś ją do biura szeryfa lub na komisariat policji, a tam zostanie przetestowana za darmo – napisali przedstawiciele policji w Arkansas na Facebooku.

Policjanci z USA zaproponowali też rozwiązanie dla osób, które obawiają się pojawić na komisariacie. Funkcjonariusze zaoferowali, że wystarczy telefon, a przyjadą do danej osoby i przeprowadzą test na metamfetaminie w jej domu.

bDTXOFVj
Zobacz także: Zobacz też: Chiński sposób na koronawirusa. Nagranie podbija Internet

Czy koronawirus znajduje się na narkotykach?

Oba ogłoszenia zyskały wielką popularność w social mediach. Część internautów odniosła się sceptycznie do apelu policji. Jak podaje "New York Post", komentatorzy sugerowali, że funkcjonariusze przygotowali pułapkę na osoby, które kupują narkotyki.

Lol, to tylko pułapka, aby zobaczyć, kto robi metę. Zastanawiam się, ilu ludzi to zrobi – skomentowała post policji z Arkansas Christy Lynn Hansen (New York Post).

bDTXOFVp

Zgodnie z ustaleniami Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom w USA odnotowano 60 przypadków koronawirusa. Donald Trump zapewnił na konferencji prasowej w Białym Domu, że państwu nie grozi epidemia, a rząd jest dobrze przygotowany do walki z chorobą. Zwrócił się do Kongresu o przyznanie 2,5 mld dolarów (ok. 9 853 250 000 zł) na zwalczanie koronawirusa, w tym przygotowanie szczepionki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDTXOFVK
KOMENTARZE
(190)
Alonzo
rok temu
Podobno koronawirus jest też we wszystkich nieujawnionych przed Urzędem Skarbowym dochodach. Należy je jak najszybciej ujawnić.
men
rok temu
byłem w stanach i coś wam powiem, część populacji na to się złapie, taka mentalność, tylko tam możliwe było wywołanie paniki audycją radiową o lądowaniu kosmitów wg powieści Wojna Światów - dawno to było ale jednak
Jeeee
rok temu
Przebadaja i oddadzą? Mam do przebadania 50kg🤪
bDTXOFVL
ciekawe
rok temu
Czy ten wirus powstał w Chinach czy go tam CIA dostarczyło?
asd
rok temu
Hamerykanie to głupi naród.. pewnie nie jeden się nabierze
Najnowsze komentarze (190)
PPP
rok temu
JAK NISKO UPADŁ TEN PORTAL - 5 RAZY TO SAMO - BREDNIE - NIE MA TO JAK RZETELNY INFORMACJA - ZA TAKIE SZERZENIE BZDUR POWINNI KARAĆ
gość
rok temu
No nie....a w farmaceutykach też może być??
Ttt
rok temu
U mnie już jest trzy osoby hrychaja
Wolny
rok temu
Komu na tym zależy aby zmniejszyła się populacja o połowę
Pzdr
rok temu
Przepraszam Pana policjanta czy może mi władza zrobić test jakiej jakości jest moja metaamfetamina,ponieważ wydaje mi się że mój diler zamiast mety daje mnie korona, dobrze chłopcze trzymajmy się procedur, laboratorium wykazało x procent mety a chłopaczek szczęśliwy dostał 3mieś na 3 lata bo nie wykryto koronawirusa
do lata
rok temu
Max kolonko 12 grudnia 2012 mówił o nowym wirusie i następnie o takim raporcie KRW(NIC)o wirusie który nadejdzie.
do lata
rok temu
niedługo się wyjaśni jak USA są przygotowywane na pandemię i dlaczego. Widać różnicę- nie ma jednolitego zarządzania kryzysowego. Oddział amerykański to grupa, a gdzie indziej oddział wojskowy. Mają rację ci, którzy piszą, że obecnie to nie problem. Ale potencjalnie lawinowe zarażenia i lawinowe zgony. Lub nie.
zulu
rok temu
Czyli jednak "USA to stan umysłu" - tak samo jak Rosja ;)
bDTXOFVD
Adamoso
rok temu
Super! Nobla dla pomysłodawcy! A teraz przygotować cele dla skruszonych/przestraszonych ćpunów i dealerów.
i]yt
rok temu
Poziom inteligencji amerykańskiej policji jest kopią intelektu polskiego pisu.
zioło
rok temu
Najwięksi terroryści świata nagle wynajdą szczepionkę, wszystko wróci do normy. Wara wam od naszych zasobów znajdujących się w naszej ziemi. Chcecie to mieć, płaćcie w Euro i to grubo [ cały pis w rozliczeniu bierzcie to badziewie] nie w zdewaluowanym dolarze.Finito wieśniakom.
dik
rok temu
Podobno wirus jest też na szwajcarskich kontach naszych włodarzy, jak się ujawni to zatka wszystkie dziury w budżecie przez najbliższe 100 lat :))
Wer
rok temu
Ale zaden narkoman na ten virus nie umarl, dobre sobie z tymi narkotykami.
Zygmunt
rok temu
Szczepionkę to USA ma już dawno przygotowaną, teraz czekają na rozwój sytuacji. Ja im za grosz nie wierzę.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić