o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Albert Kamiński
|

Koszmar 15-latki. Zgwałcona dwa razy tego samego dnia

553
Podziel się

Dziewczyna została zgwałcona na dworcu kolejowym w Birmingham. Gdy szukała pomocy natrafiła na kolejnego zwyrodnialca, który także wykorzystał ją seksualnie.

Koszmar 15-latki. Zgwałcona dwa razy tego samego dnia
(Wikimedia Commons CC BY, Elljot Brown)
bESPxvDp

15-latka była na stacji Witton z przyjaciółką w nocy z wtorku na środę. Wtedy podszedł do niej mężczyzna i odciągnął do odosobnionej części stacji. Tam ją brutalnie zgwałcił - podaje BBC.

Dziewczyna rozpaczliwie szukała pomocy. Usiłowała zatrzymać jakiś samochód. Jeden z kierowców przejeżdżających obok stacji zatrzymał się. Jednak to nie oznaczało ratunku dla nastolatki. Dziewczyna miała straszliwego pecha, bowiem kierowca zaatakował ją i znowu stała się ofiarą gwałtu.

Brytyjska policja szuka napastników. Obaj poszukiwani mają pochodzenie azjatyckie. Pierwszy oprawca był wysoki, miał ponad 20 lat, jasną cerę i brązowe oczy. Drugi to dwudziestokilkuletni mężczyzna o potężnej budowie. Miał brodę i nosił niebieską koszulę.

bESPxvDr
Zobacz także: Zobacz też: Stworzyły spodnie antygwałtowe

Funkcjonariusze sięgają do wszelkich źródeł w poszukiwaniu gwałcicieli. Zabezpieczyli już nagrania z kamer w okolicach dworca, które są teraz analizowane. Policjanci proszą także o pomoc mieszkańców.

Chciałbym porozmawiać z każdym, kto był w okolicy w tym czasie - powiedział Tony Fitzpatrick z komendy policji w Birmingham.

bESPxvDx

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bESPxvDS
KOMENTARZE
(553)
dj snake
4 lata temu
przykre
stefan
4 lata temu
mają teraz chcieli to mają muzulmanów
Bond
4 lata temu
Polki takie so.nadstawiła swojom 15 letnia wagine a ze sie spodobalo to jeszcze raz ja porozpychal muzulmanin bo byla ciasna.brak slow mi na polki najbardziej puszvzalska nacja i wstyd na caly swiat.psy sie nawet na polkach kołyszą
bESPxvDT
Stary Krakus
4 lata temu
Gwalt nalezy potepiac jest ochydny i straszny dla psuchiki kobiety, ale co u diabla taka gowniara robila w nocy na dworcu...nasuwa sie pytanie szukaly wrazen z przyjaciolka...powinny spac w domu a nie wloczyc sie po dworcach....
yyy
4 lata temu
wysoki azjata?
kolejarz
4 lata temu
Potem przyjechała policja i pojechali po kolei.
NICK
4 lata temu
Kurczę mam niebieska koszulkę , muszę ja wyrzucić bo zaraz mnie wrobią w gwałt.
salam
4 lata temu
to samo będzie i tutaj
upz
4 lata temu
azjatyckie, to humorystyczne sformułowanie. Azjata ubiera się trochę podobnie do mnie, jest inteligentny jak ja, to producenci elektroniki i smartfonów. Z nowoczesnością zachowania i podziwem dla kolorowych Anglia przesadza.
10
4 lata temu
PH5 i ¾ Buahahahahahahhhahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha
Leśniczy
4 lata temu
Idzie przez las leśniczy i słyszy cichy płacz,wołanie o pomoc.Podchodzi bliżej i widzi związanego Czerwonego Kapturka.Pyta się co się stało a na to Czerwony Kapturek mówi że ją niedźwiedź zgwałcił.Leśniczy ściąga spodnie i mówi - oj nie masz ty dzisiaj szczęścia.
55
4 lata temu
u angoli to normalne
jubi
4 lata temu
Pewnie jeden i drugi jakiś prawdziwy Polak emigrant :)
bESPxvDL
blabla
4 lata temu
z dwojga złego wolałabym już tego Azjatę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić