o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Krystyna Pawłowicz chce egzaminować. Zgłosiła się do szkoły

1048
Podziel się

Krystyna Pawłowicz na ratunek. Rozpoczął się strajk nauczycieli. Protest oznacza, że egzaminy w szkołach nie odbędą się w terminie. Ale posłanka PiS nie składa broni.

Krystyna Pawłowicz chce egzaminować. Zgłosiła się do szkoły
(PAP/EPA, Leszek Szymański)
bDTfMWpx

Krystyna Pawłowicz deklaruje swoją pomoc przy egzaminach. Posłanka nie tylko sama zgłasza gotowość do udziału w organizowaniu testów w czasie strajku, ale namawia do tego również innych.

ZNP sterroryzował szkoły - oskarża Pawłowicz.

Pani profesor udziela praktycznych porad. Zachęca, by zgłaszać się do kuratoriów i ministerstwa edukacji.

bDTfMWpz

Ja się zgłosiłam - podkreśla Krystyna Pawłowicz.

Pod wpisem rozgorzała dyskusja. Pawłowicz, zapytana przez jednego z komentujących, dlaczego Sławomir Broniarz wciąż jest wybierany na szefa Związku Nauczycielstwa Polskiego, odpowiedziała:

Widać, że większość nauczycieli z ZNP to zwolennicy postkomuny.

bDTfMWpF

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDTfMWqa
KOMENTARZE
(1048)
skryba
2 lata temu
Dlaczego ta pani zrezygnowała z szkolnictwa akademickiego i poszła w politykę, czy nie dla zarobków, czy nie dla wygody, nieróbstwa, wygodnictwa.
intrygant
2 lata temu
U tej pani wszystko co nie jest związane z kościołem i PiS -em to komunizm; jestem ciekaw czy ta pani potrafi zdefiniować co to jest komunizm, gdzie był, jest i dlaczego jest traktowany jak największe zło, nic gorszego nie ma na świecie.
mmm
2 lata temu
Związek Nauczycielstwa Polskiego liczy sobie ponad 100 lat. Za czasów PRL wywalczył Kartę Nauczyciela, a dziś wszyscy co źle się o związku wypowiadają pamiętają tylko czas komuny. Łatwo przypinać łatkę zwolennika postkomuny tym którzy upominają się o godność i godną płacę za swoją ciężką pracę...…………….
bDTfMWqb
jerzyu
2 lata temu
Uwaga - nadchodzi pomoc w postaci kanapek !!!
Jarek
2 lata temu
Kryśka powinna dostać 600+ bo jest stara krowa, a żre jak świnia.
Najnowsze komentarze (1048)
lea
2 lata temu
Bravo ! Nauczeciele ktorzy zamiast wybrac swoich uczniow wybieraja protest powinni zostac dyscyplinarnie zwolnieni ! dlaczego uczniowie w tym maturzysci maja znosic dodatkowy stres przez nieodpowiedzialnych ludzi ktorzy wykorzystuja ich jako zakladnikow w grze politycznej ! to jest sznatarz na ktorzy ja jako rodzic 4 uczniow sie nie zgadzam ! Mam wyksztalcenie nauczycielskie jednak przez takich pseudo -nauzycieli nie bylo miejsce zebym zaczela uczyc w szkole ...Zwolnijcie miejsca takim ktory naprawde swoje powolanie traktuja powaznie ! Uczniowie powinni miec zapewniona nauke i mozliwosc egzaminow a takie zachowani pokazuja tylko wyraznie ile w szkolach jest ludzi ktorym w ogole nie maja wzgledu na swoich uczniow ...nie obchodzi ich ich los i mozliwosc stracenia roku czy studiow ! To nie sa nauczyciele ale ludzie pozbawieni serca i sumienia ktorzy po trupach probuja forowac swoje chore zachcianki ! Czas takich macicieli wymiesc ze szkol alby Ci ktorzy naprawde chca uczyc mieli szanse!
wanderer
2 lata temu
Pan Stroiński (Leszek Górecki -"Daleko od szosy ") powiedziałby, że ta osoba jest z Wydziału Kultury i Sztuki CIĘŻKO ZACHOWAĆ KULTURĘ PRZY TAKIEJ SZTCE
JANEK
2 lata temu
KRYSIU KOCHANIE nie mów zile na komunę ponieważ wyssałaś ją z mlekiem matki !!!!!! komuna CIĘ wykształciła i wychowała i nie bądż nadgorliwa w sprawach których ni kumasz TWÓJ WIELBICIEl pamiętaj też o klerze bo potem może być problem..................
Leser
2 lata temu
Kozy pilnować żeby nie uciekly a nie dzieci
gość
2 lata temu
A czy ona zna jeszcze tabliczkę mnożenia???? Dzisiejszy gimnazjalista zapędziłby ją swoją wiedzą w kozi róg. Chciałabym obejrzeć taki teleturniej z wiedzy programowej dzisiejszego gimnazjum między uczniem a panią profesor, panem Zielińskim- czy innym "starzejącym się już " członkiem PIS-u. Ale byłby obciach dla tych działaczy partyjnych.
Pu
2 lata temu
W jakich egzaminach!!! Człowiek który wypowiada się na codzien w taki sposób jak Pawłowicz do szkoły na egzaminy chyba byście oszaleli dopuszczając tak słabo rozwiniętego intelektualnie człowieka
Ministrant
2 lata temu
Pani Profesor na pwno nikogo nie zgwałci fizycznie; symbolicznie może też nie. Oby.
lynn
2 lata temu
idź do domu , Krycha
bDTfMWpT
dfhlkj;
2 lata temu
pisg@wno
Wojciech
2 lata temu
jak ją zobaczą dzieci w sali egzaminacyjnej to się zablokują i nić nie napiszą na egzaminie. Szkoda dzieci . nie można straszyć dzieciaków bo taka trauma zostaje na całe życie.
nikt
2 lata temu
Pani Krysiu proszę pamiętać, że w czasie egzaminu nie wolno żreć
HHHH
2 lata temu
Niech nie "pomaga" niech nauka dzieci stanie się jej podstawowym zajęciem, mam tylko wątpliwości czy jej "wziąść" i "włanczać" nie będzie miało negatywnych skutków.
Gość
2 lata temu
Broń Boże przez egzaminowanie przez Panią Pawłowicz - egzaminator musi być równy emocjonalnie.
nik
2 lata temu
Broń Boże, jak zacznie zamykać "mordy" dzieciakom co z tego wyniknie, strach pomyśleć.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić