o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Łódź. Pijany ksiądz naciąga taksówkarzy. Jeździ za "Bóg zapłać"

306
Podziel się

Jeden z łódzkich księży naciąga ostatnio taksówkarzy, nie płacąc za długie kursy. Duchowny zamawia przejazd, a w trakcie pije alkohol. Później zasypia, a rachunku nie ma kto uregulować. Miał tak oszukać aż 11 osób.

Łódź. Pijany ksiądz naciąga taksówkarzy. Jeździ za "Bóg zapłać"
(iStock.com, Studio-Annika)
bECTugLF

Jednego z łódzkich taksówkarzy ksiądz naciągnął na 714 złotych. Jak donosi Express Ilustrowany duchowny zamówił kurs u pana Roberta Lesiaka z dworca Łódź Fabryczna pod Radomsko. Podczas jazdy dwie butelki wódki i zasnął.

Była godzina szósta rano, gdy do auta wsiadł ten mężczyzna i poprosił o kurs do małej miejscowości pod Radomskiem. Do przejechania było sto kilometrów w jedną stronę. Następnie się przedstawił i powiedział, że jest księdzem oraz, że jedziemy do jego brata proboszcza tamtejszej parafii. Uwierzyłem mu – powiedział pan Robert.

Po drodze ksiądz poprosił o zatrzymanie się na stacji gdzie kupił alkohol. Dwie 200-mililitrowe butelki wódki wypił podczas jazdy. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że klient nie ma pieniędzy, a krewny nie chciał uregulować rachunku. Ostatecznie duchowny zasnął na tylnym siedzeniu.

bECTugLH
Zobacz także: Zobacz także: Atak na księdza. Nagranie z kościoła

Taksówkarz odwiózł pijanego księdza na pobliski komisariat. Tam okazało się, że to nie pierwszy taki przypadek. Wcześniej duchowny naciągnął tak aż 11 innych taksówkarzy. Za każdym razem migał się od płacenia udając, że śpi.

Oszust to 49-letni ksiądz, który przez lata był wikarym w Łodzi. Ostatnio przebywał na urlopie zdrowotnym, ma problemy alkoholowe. Diecezja nie chce ponosić za niego odpowiedzialności, zadbała wcześniej o to, aby trafił na terapię. Ksiądz jednak stamtąd uciekł.

bECTugLN

Ksiądz nie chce komentować sprawy. Za dokonane czyny grozi mu kara grzywny i prace społeczne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bECTugMi
KOMENTARZE
(306)
Swojak
rok temu
Widzieliście tego księdza w Irlandii tańczył po mszy świętej I mocherami berety głowy nie posiadały a tu albo chlebka lub walca dzieci
inga
rok temu
To tylko słaby człowiek.
wawryk
rok temu
Piszę o tym od 1996 r , tzn od kiedy mam internet w domu , że w Polsce i na świecie największym zagrożeniem są księża ,episkopaty , a więc ci co z tego dobrze żyją i to oni niosą zagładę .
bECTugMj
T=34
rok temu
i z kogo my owieczki mamy brać przykład ? Tak czyńcie, a będzie Wam odpuszczone!
Lodzianin
2 lata temu
Wcale mnie ta wiadomość nie zdziwiła. Przecież sukienkowe nygusy żyją tylko za pieniadze tzw. wiernych. Nażreć się frykasów, łajdaczyć się gdzie popadnie i z kim popadnie. Tak jest od wieków. Amen.....
a to
2 lata temu
spryciula..!
gość
2 lata temu
prawdziwy katolik
pawel
2 lata temu
oj tam zaraz pijany , po prostu na każdej moherowej mszy musi pić +++
Janek
2 lata temu
Zaraza tak jak koronawirus !!!
ehh
2 lata temu
co na to bp.Ryś ?
bagins666
2 lata temu
katolicki kraj katolickie obyczaje
Obywatel K.
2 lata temu
A mogl zgwałcic
taki tam
2 lata temu
dalej mówcie że księża są niewinni i szykanowani bez ludzi rozumnych.........
bECTugMb
torunianin
2 lata temu
a ten z torunia nie może go wozić swoim majbahem ???? i tak ma go za cudze pieniądze z datków naiwnych oszukanych emerytów bez świadomości
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić