REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 13 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas02.07.19 (09:14)

Londyn. Wypadł z samolotu boeing 787. Mężczyzna podróżował na gapę

Ciało pasażera na gapę samolotu boeing 787 znaleziono w jednym z ogródków w Londynie. Mężczyzna najprawdopodobniej wypadł z podwozia samolotu podczas lądowania maszyny na lotnisku w Heathrow.
Nation Media / Contributor / Getty Images

Zwłoki zauważył mieszkaniec Londynu. Znalazł je właściciel posesji przy Offerton Road w dzielnicy Clapham, który po godz. 15.00 wyszedł do swojego ogródka. Natychmiast zawiadomił policję, która przyjechała na miejsce.

Ofiara leciała na gapę. Policja ustaliła wstępnie, że zmarły pasażer wypadł z samolotu boeing 787 linii Kenya Airways. Maszyna wystartowała z Nairobi i leciała blisko 9 godzin. Po dokładnym sprawdzeniu podwozia znaleziono tam torbę z wodą i jedzeniem. Samolot nie był uszkodzony - donosi "The Independent".

REKLAMA

W najbliższym czasie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Policja pracuje nad ustaleniem tożsamości mężczyzny – ogłosiła Metropolitan Police.

Zobacz też: Katastrofa samolotu w Rosji. Na pokładzie było 47 osób

To nie pierwszy taki przypadek. W ostatnich latach na terenie Londynu znaleziono kilka innych martwych osób, które wypadły z lecącego samolotu. W 2015 roku ciało jednej z nich spadło na dach sklepu odzieżowego. Drugiego mężczyznę lecącego nielegalnie razem z nim, znaleziono w stanie całkowitego wyziębienia pod podwoziem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij