Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|
aktualizacja

Marcinkiewicz żartuje z Rydzyka i senatora PiS. "Trzeba brać przykład z mistrza ściemy"

96
Podziel się:

Były premier pomimo tego, że już nie jest na świeczniku polskiej polityki, to cały czas śledzi wydarzenia. Po tym, gdy Polacy dowiedzieli się o aferze z udziałem Stanisława Koguta i o samochodach podarowanych Rydzykowi przez bezdomnego, Marcinkiewicz w żartobliwy sposób połączył te dwie sytuacje.

Kazimierz Marcinkiewicz ma prześmiewczą radę dla Stanisława Koguta
Kazimierz Marcinkiewicz ma prześmiewczą radę dla Stanisława Koguta (Facebook.com)

Polityk opublikował na Facebooku swoje zdjęcie na tle luksusowego samochodu. Do fotografii załączył prześmiewczą radę dla polityka PiS, który usłyszał zarzuty za łapówkarstwo. "Panie senatorze Kogut. Wie pan, że pana szanuje za to co pan zrobił dla Stróży i niepełnosprawnych dzieci. Jeśli jednak ręka się gdzieś przykleiła, albo coś do ręki, to trzeba brać przykład z mistrza ściemy, czyli tzw ojca Rydzyka" - napisał.

Marcinkiewicz przedstawił wersję wydarzeń, którą Stanisław Kogut mógłby przedstawić funkcjonariuszom gdyby zainspirował się nieprawdopodobną historią opowiedzianą przez Rydzyka. "Pewnie było tak. Podjechał pod pana dom maybach. Wysiadł człowiek wyglądający na bezdomnego, nawet lumpa. Przedstawił się jako Stanisław z Warszawy. Powiedział, że rozlicza się z życia i rozdaje wszystko 'dobrym ludziom'" - zasugerował.

KOMENTARZE
(96)
Zadora
4 lata temu
A kim jest ten Marcinkiewicz - to zwykłe "ZERO", nawet butów Ojcu Rydzykowi czyścić nie jest godny.
j-23
4 lata temu
Co ten niewolnik-idiota/ z wygladu/ wypowiada. Ty nie jesteś godzien byc sprzątaczem u Ojca Dr Tadeusza Rydzyka
ast
4 lata temu
Żenada
anna
4 lata temu
Marcinkiewicz ostro dowalił ...ale ludzie PiSu pokryci są teflonem i kpiny po nich spływają.
Gościówa
4 lata temu
Brawo panie Kazimierzu- Tak trzymać. Z nimi nie ma sensu walczyć- tylko normalnie ich ośmieszać, bo sieją propagandę dla swoich- tzw.maluczkich. Trzeba to przeczekać- a tacy ludzie-jak pan- dodają nam -prawdziwym Polakom i patriotom- otuchy. POZDRAWIAM.
TT
4 lata temu
bóg, honor i ojczyzna to antypolskie, krzyżackie , watykańskie hasło. Bo tylko dla katolików i krzyżaków, żyd jest na pierwszym miejscu , potem jego honor a na końcu ojczyzna (ziemie i nieruchomości) - narodu nie ma ! Bruk Horror Dziczyzna!!
Beata
4 lata temu
A kiedy będzie kasa fiskalna dla kleru i obowiązek płacenia przez nich ZUS. Co miesiąc każdy z pracujących i płacących ZUS płacą 27zł miesięcznie na ZUS dla księży. Zablokować przelewanie kasy (prawie miliard euro rocznie) do banku watykan.
Jozef
4 lata temu
Marcinkiewicz wykazał sie inteligencja -szkoda ze w małżeństwach jej nie posiadal
SeX Drag & Ma...
4 lata temu
Czytałem Buhaaaaaa
Misiek
4 lata temu
Oj,Oj Panie Marcinkiewicz nie jestem ani za ani przeciw ale gdyby nie PIS to dalej byś pan uczył w podstawówce za 2600 zł. A to przecież Pan też składał pokłony Ojcu Dyrektorowi i dlatego Pan tak daleko zaszedł. Przestan się Pan publicznie pokazywać bo jest to tak jak pan mówi ZAŁOSNE
27 : 1
4 lata temu
Ile dzieci ma ten Rydzyk?
Jojo
4 lata temu
Kaz Ty bierz się do roboty, musisz zarobić na alimenty !
Górnik
4 lata temu
Czy ten osobnik będąc obiektem kpin,jest w stanie z kogokolwiek zakpić?
ela
4 lata temu
qrwiarzu -wracaj do rodziny! a jak tam izunia?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić