Wróć na
Dagmara Smykla
|

Miało ją zgwałcić 12 Izraelczyków. Brytyjka skazana. "Policja dyktowała mi zeznanie"

39
Podziel się

Brytyjska nastolatka skazana za fałszywe oskarżenie o gwałt zbiorowy apeluje do brytyjskiego rządu o pomoc. Twierdzi, że przyznanie się do winy zostało jej podyktowane przez policję. Wersję nastolatki potwierdza ekspertka z National Crime Agency.

Miało ją zgwałcić 12 Izraelczyków. Brytyjka skazana. "Policja dyktowała mi zeznanie"
(youtube.com)
bCOkrdAR

Nastolatka prosi brytyjski rząd o pomoc i powrót do domu. 19-latka skazana na Cyprze zaapelowała do Borisa Johnsona o interwencję w jej sprawie. Wcześniej jej matka prosiła ministra spraw zagranicznych o pomoc, ale na razie żadna z nich nie otrzymała odpowiedzi.

Idę na studia, więc umiem poprawnie formułować zdania po angielsku. A w tym zeznaniu nie ma jednego wyrażenia, którego użyłby rodowity Anglik. To grecki angielski - mówiła na sali sądowej 19-latka.

Dziewczyna twierdzi, że przyznanie się do winy podyktował jej cypryjski policjant. Sierżant Marios Christou miał zmusić 19-latkę do tego po ośmiu godzinach przesłuchań bez udziału prawnika Brytyjki i bez przerw na toaletę. Jej wersję potwierdza dr Dr Andrea Nini, lingwistka pracująca dla brytyjskiej National Crime Agency. Ekspertka zwróciła uwagę zwłaszcza na frazy: "the report I did" i "doing sexual intercourse".

bCOkrdAT

Zobacz też: Zatrzymali transport grilli. Niewiarygodne, co kryły

Jest wysoce nieprawdopodobne, żeby wykształcona Brytyjka napisała ten tekst. Sądzę, że został jej podyktowany przez lokalnego policjanta. Bardzo zaskakujący jest fakt, że cypryjski sąd odrzucił moje zeznania - podkreśla dr Nini cytowana przez "Daily Mirror".

Do gwałtu zbiorowego miało dojść 17 lipca w popularnym kurorcie Ajia Napa. 19-latka zeznała, że uprawiała seks ze swoim chłopakiem z Izraela, gdy nagle do pokoju weszło kilkunastu jego rodaków, którzy ją zgwałcili.

Proces trwał 4 miesiące. Początkowo aresztowano wszystkich podejrzanych o gwałt. Po śledztwie cypryjska prokuratura stwierdziła jednak, że nastolatka zgodziła się na seks zbiorowy, ale nie wiedziała, że została nagrana przez jednego z kochanków. Dlatego potem ze wstydu oskarżyła Izraelczyków o gwałt. Brytyjce grozi rok więzienia.

bCOkrdAZ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCOkrdBu
KOMENTARZE
(39)
xxxx
7 miesięcy temu
Takie sprawy są zamiatane pod dywan. Niestety. Tak samo jest ze śp Magdą Żuk
?x?
7 miesięcy temu
A od kiedy to zgwalcona kobiete przesluchuje mezczyzna? Co nie maja tam kobiet na policji?
jamci
7 miesięcy temu
dlaczego nie lubimy mieszkańców Izraela? Są tacy religijni! I krzywda im się wszędzie dzieje
bCOkrdBv
Adrian
7 miesięcy temu
Nie wierzę że zgodziła się na sex z kilkunastoma. Tymbardziej że kochała się ze swoim chłopakiem. A co na to jej chłopak? Potwierdza że ją zgwałcili czy ją wystawił?
Artman
7 miesięcy temu
Zeznania zostały wymuszone prawdopodobnie dlatego żeby gwałciciele mogli spokojnie wrócić do Izraela co zapewni im bezkarność,bo jak wiadomo, Izrael nigdy nie wydaje swoich obywateli innym państwom łącznie z tymi oskarżonymi nawet o morderstwa.
Najnowsze komentarze (39)
Mistee
7 miesięcy temu
Z tekstu dowiadujemy się, że tylko angole idące na studia są w stanie formułować poprawne zdania we własnym języku. Pokrywa się to z moimi obserwacjami 😜
birton
7 miesięcy temu
śniadzi Żydzi zgwałcili biała kobietę!
Jozef
7 miesięcy temu
Zanika wyrażenie :kochać się z chłopcem lub z dziewczyną a pojawia się nowoczesne ,liberalne wyrażenie typu gender ,tj. uprawiać seks z .. Jeszcze kilka lat temu uprawialiśmy warzywa na działkach a teraz musimy uprawiać seks!Wyciągnijcie wnioski dla siebie samych.Jak mówisz do żony: zacznijmy się kochać czy zacznijmy uprawiać seks?Za wyrażenie uprawiać seks żona może dać ci w gębę,bo to nie znaczy,że ją kochasz!
Rusek
7 miesięcy temu
Gdyby to była obywatelka Rosji to Putin wysłałby po nią wojsko lub sam by zadzwonił!No ja bym wysłał braci!
Gosia
7 miesięcy temu
Napewno żyd Johnson premier Wlk. Brytanii jek pomoże. Buahahaha!
Izrael
7 miesięcy temu
Po co o tym mówić. To nie dobre jest.
Izrael
7 miesięcy temu
Po co o tym mówić. To nie dobre jest.
Poldek
7 miesięcy temu
Proces trwał 4 miesiące.
bCOkrdBn
zsądu
7 miesięcy temu
Jest tak jak u nas.Masz kasę, sprawe w Sadzie wygrywasz.Nie masz kasy jesteś winny.
i ciszaaa
7 miesięcy temu
oni mogą, tak jak fizycznie opluć naszego ambasadora. No i gdzie nasze feministki i wyborcza i tvn??
adi
7 miesięcy temu
zbadać ile sędzia wziął hajsu i ci co prowadzili dochodzenie i sprawa będzie jasna. Kolesi wywieźć do UK i tam postawić w stan oskarżenia tak dyskretnie, że nawet prasa o tym nie będzie wiedziała. W końcu ludzie znikają każdego dnia. Niech zaczną w końcu ci źli. Jakoś wierzę dziewczynie nie tym kolesiom
kris
7 miesięcy temu
Ludzie co z wami nie tak wystarczy że kobieta dokona przestępstwa od razu zawiązuje sie komitet obrońców przestępców, dokonała przestępstwa niech siedzi.
Patrick K.
7 miesięcy temu
Gdyby to byli klerycy z Polski to byłaby jazda a że to żydzi to włos z głosy spaść im nie może...
sesek
7 miesięcy temu
Ciekawe jak by zgwałcili żydówkę czy też by to pod dywan zamietli hahaha. Pewnie była by afera na cały świat.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić