Dagmara Smykla
|

Miało ją zgwałcić 12 Izraelczyków. Brytyjka skazana. "Policja dyktowała mi zeznanie"

146 reakcji
13
94
39
Podziel się

Brytyjska nastolatka skazana za fałszywe oskarżenie o gwałt zbiorowy apeluje do brytyjskiego rządu o pomoc. Twierdzi, że przyznanie się do winy zostało jej podyktowane przez policję. Wersję nastolatki potwierdza ekspertka z National Crime Agency.

Miało ją zgwałcić 12 Izraelczyków. Brytyjka skazana. "Policja dyktowała mi zeznanie"
(youtube.com)

Nastolatka prosi brytyjski rząd o pomoc i powrót do domu. 19-latka skazana na Cyprze zaapelowała do Borisa Johnsona o interwencję w jej sprawie. Wcześniej jej matka prosiła ministra spraw zagranicznych o pomoc, ale na razie żadna z nich nie otrzymała odpowiedzi.

Idę na studia, więc umiem poprawnie formułować zdania po angielsku. A w tym zeznaniu nie ma jednego wyrażenia, którego użyłby rodowity Anglik. To grecki angielski - mówiła na sali sądowej 19-latka.

Dziewczyna twierdzi, że przyznanie się do winy podyktował jej cypryjski policjant. Sierżant Marios Christou miał zmusić 19-latkę do tego po ośmiu godzinach przesłuchań bez udziału prawnika Brytyjki i bez przerw na toaletę. Jej wersję potwierdza dr Dr Andrea Nini, lingwistka pracująca dla brytyjskiej National Crime Agency. Ekspertka zwróciła uwagę zwłaszcza na frazy: "the report I did" i "doing sexual intercourse".

Jest wysoce nieprawdopodobne, żeby wykształcona Brytyjka napisała ten tekst. Sądzę, że został jej podyktowany przez lokalnego policjanta. Bardzo zaskakujący jest fakt, że cypryjski sąd odrzucił moje zeznania - podkreśla dr Nini cytowana przez "Daily Mirror".

Do gwałtu zbiorowego miało dojść 17 lipca w popularnym kurorcie Ajia Napa. 19-latka zeznała, że uprawiała seks ze swoim chłopakiem z Izraela, gdy nagle do pokoju weszło kilkunastu jego rodaków, którzy ją zgwałcili.

Proces trwał 4 miesiące. Początkowo aresztowano wszystkich podejrzanych o gwałt. Po śledztwie cypryjska prokuratura stwierdziła jednak, że nastolatka zgodziła się na seks zbiorowy, ale nie wiedziała, że została nagrana przez jednego z kochanków. Dlatego potem ze wstydu oskarżyła Izraelczyków o gwałt. Brytyjce grozi rok więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

39
13
94
KOMENTARZE
(39)
xxxx
2 miesiące temu
Takie sprawy są zamiatane pod dywan. Niestety. Tak samo jest ze śp Magdą Żuk
?x?
2 miesiące temu
A od kiedy to zgwalcona kobiete przesluchuje mezczyzna? Co nie maja tam kobiet na policji?
jamci
2 miesiące temu
dlaczego nie lubimy mieszkańców Izraela? Są tacy religijni! I krzywda im się wszędzie dzieje
Adrian
2 miesiące temu
Nie wierzę że zgodziła się na sex z kilkunastoma. Tymbardziej że kochała się ze swoim chłopakiem. A co na to jej chłopak? Potwierdza że ją zgwałcili czy ją wystawił?
Artman
2 miesiące temu
Zeznania zostały wymuszone prawdopodobnie dlatego żeby gwałciciele mogli spokojnie wrócić do Izraela co zapewni im bezkarność,bo jak wiadomo, Izrael nigdy nie wydaje swoich obywateli innym państwom łącznie z tymi oskarżonymi nawet o morderstwa.
Najnowsze komentarze (39)
Mistee
2 miesiące temu
Z tekstu dowiadujemy się, że tylko angole idące na studia są w stanie formułować poprawne zdania we własnym języku. Pokrywa się to z moimi obserwacjami 😜
birton
2 miesiące temu
śniadzi Żydzi zgwałcili biała kobietę!
Jozef
2 miesiące temu
Zanika wyrażenie :kochać się z chłopcem lub z dziewczyną a pojawia się nowoczesne ,liberalne wyrażenie typu gender ,tj. uprawiać seks z .. Jeszcze kilka lat temu uprawialiśmy warzywa na działkach a teraz musimy uprawiać seks!Wyciągnijcie wnioski dla siebie samych.Jak mówisz do żony: zacznijmy się kochać czy zacznijmy uprawiać seks?Za wyrażenie uprawiać seks żona może dać ci w gębę,bo to nie znaczy,że ją kochasz!
Rusek
2 miesiące temu
Gdyby to była obywatelka Rosji to Putin wysłałby po nią wojsko lub sam by zadzwonił!No ja bym wysłał braci!
Gosia
2 miesiące temu
Napewno żyd Johnson premier Wlk. Brytanii jek pomoże. Buahahaha!
Izrael
2 miesiące temu
Po co o tym mówić. To nie dobre jest.
Izrael
2 miesiące temu
Po co o tym mówić. To nie dobre jest.
Poldek
2 miesiące temu
Proces trwał 4 miesiące.
zsądu
2 miesiące temu
Jest tak jak u nas.Masz kasę, sprawe w Sadzie wygrywasz.Nie masz kasy jesteś winny.
i ciszaaa
2 miesiące temu
oni mogą, tak jak fizycznie opluć naszego ambasadora. No i gdzie nasze feministki i wyborcza i tvn??
adi
2 miesiące temu
zbadać ile sędzia wziął hajsu i ci co prowadzili dochodzenie i sprawa będzie jasna. Kolesi wywieźć do UK i tam postawić w stan oskarżenia tak dyskretnie, że nawet prasa o tym nie będzie wiedziała. W końcu ludzie znikają każdego dnia. Niech zaczną w końcu ci źli. Jakoś wierzę dziewczynie nie tym kolesiom
kris
2 miesiące temu
Ludzie co z wami nie tak wystarczy że kobieta dokona przestępstwa od razu zawiązuje sie komitet obrońców przestępców, dokonała przestępstwa niech siedzi.
Patrick K.
2 miesiące temu
Gdyby to byli klerycy z Polski to byłaby jazda a że to żydzi to włos z głosy spaść im nie może...
sesek
2 miesiące temu
Ciekawe jak by zgwałcili żydówkę czy też by to pod dywan zamietli hahaha. Pewnie była by afera na cały świat.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić