Michał Nowak
Michał Nowak| 
aktualizacja 

Milioner oskarżony o morderstwo w trakcie seksu

59

Przed brytyjskim sądem toczy się proces Johna Broadhursta. Biznesmen jest oskarżony o to, że w trakcie ostrego seksu zamordował swoją dziewczynę. Mężczyzna przyznał się do nieumyślnego spowodowania śmierci.

Milioner oskarżony o morderstwo w trakcie seksu
(Brytyjska policja)

Przyznał, że śmierć Natalie Connolly nastąpiła w efekcie jego rażącego zaniedbania. 26-latka zmarła w kałuży krwi u podnóża schodów w swoim mieszkaniu. Na jej ciele znajdowało się 40 ran. Ratownicy medyczni, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia zeznali, że była naga, a oskarżony miał wyraźnego kaca i nie wydawał się "wyjątkowo poruszony" sytuacją.

Sąd z Birmingham oczyścił Broadhursta z zarzutu popełnienia morderstwa. Uznał, że zmarła zgodziła się na seks sado-maso, który nie jest nielegalny. Tym samym odrzucona została wersja oskarżenia, według której 40-latek "całkowicie zatracił się" w trakcie "napędzanej alkoholem i narkotykami zabawy".

Do feralnej orgii doszło w 2016 roku. Śmierć kobiety stwierdzono 18 grudnia rano. Pogotowie wezwał oskarżony. Mężczyzna przyznał, że nie miał pojęcia w jak złym stanie znajdowała się jego partnerka.

John Broadhurst działa w branży deweloperskiej. Jego majątek wyceniany jest na 15 mln funtów. Trzy miesiąca przed śmiercią Natalie Connolly, odeszła od niego ciężarna żona.

Ogłoszenie wyroku nastąpi w poniedziałek. Odczytując postanowienie o zmianie kwalifikacji czynu, sąd oświadczył, że "wszystkie wcześniejsze opcje wyroku pozostają otwarte".

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: 5 rzeczy, których kobiety nie cierpią w trakcie seksu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić