Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Młodzi uchodźcy miesiącami molestowali austriackie gimnazjalistki

680
Podziel się:

Nieletni napastnicy bili, dotykali i wyzywali swoje koleżanki przez kilka miesięcy. Austriaccy urzędnicy próbują wyciszyć sprawę - donoszą media.

Młodzi uchodźcy miesiącami molestowali austriackie gimnazjalistki
(flickr.com, o.h. yeah)

Trzech nieletnich z Afganistanu oraz jeden młody Syryjczyk zostali oskarżeni o napaść. Chłopcy w wieku od 14 do 16 lat, którzy przyjęci zostali jesienią do gimnazjum Schlossstrasse w Salzburgu, przez długi czas napastowali swoje szkolne koleżanki.

Jak podaje gazeta "Kronen Zeitung", gimnazjalistki były wielokrotnie obmacywane. Policja w Salzburgu przygląda się także oskarżeniom o napaść na tle seksualnym, wysuwaniem niemoralnych propozycji i obrzucaniu wyzwiskami oraz wywoływaniu ciężkich obrażeń ciała.

Zawiadomienie na policję zostało złożone przez dyrektorkę szkoły po serii brutalnych ataków. Jedna z ofiar, 14-latka, była wielokrotnie bita przez 15-letniego kolegę. W wyniku jednego incydentu chłopak roztrzaskał jej głowę o ławkę, innym razem popchnął ja na szafkę tak mocno, że wezwano policję. Wtedy właśnie dziewczyna zeznała funkcjonariuszom, czego przez ostatnie miesiące doświadczyła ona oraz jej koleżanki.

Policja przesłuchała ofiary i napastników i wszczęła śledztwo. Na razie chłopcy zostali zawieszeni w prawach ucznia. Pomimo trwającego postępowania, urzędnicy związani z austriackim szkolnictwem próbują wyciszyć incydenty. Całą sprawę sprowadzono do kilku szarpnięć i klapsów na korytarzu oraz nieprzyzwoitych komentarzy, którymi rzekomo szybko się zajęto.

Wydarzenia w Salzburgu to dalszy ciąg historii ataków na tle seksualnym, których dopuszczają się emigranci.. Po tym, jak setki Niemek zgłosiły się jako ofiary sylwestrowych ataków w Kolonii, doniesienia o podobnych incydentach pojawiają się w wielu europejskich miastach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(680)
RRRRRRRRRRRRR...
7 lat temu
W Niemczech i w Austrii mają pełną demokrację, ich trybunały konstytucyjne dbają o wolność i prawa obywateli (?).
gość
7 lat temu
Ci ludzie maja tak wyplukane mozgi i sa tak zmanipulowani i zastraszeni ze nawet sie nie poskarżą jak im bedą gardła podrzynać.Kiedy jezdzilem do Anglii 40 lat temu .,mozna było o wszystkim mowic na głos.Kiedy bylem w zeszlym roku u znajomych siedzielismy w ogrodzie i pili herbatę a ja zacząlem mowić o czarnych gospodyni odrazu mnie ostrzegla żebym uwazał bo moge miec klopoty
maria
7 lat temu
Kilka dni temu policja w Kolonii podała ze w wyniku przeprowadzonego sledztwa w noc sylwestrową tylko 3-ch emigrantow wyrywało i obmacywalo niemki reszta to byli Niemcy. Byla tez propozycja zeby Niemki na znak pojednania po tym obmacywaniu wreczaly emigrantom kwiatki.Uważam ze naprawde trzeba obawiać sie Niemcow bo temu narodowi odebrali rozum.,oni sa teraz zdolni do wywolania nastepnej wojny
Gość
7 lat temu
Do "Prawda" : Tak, po co ich tylu przyjmować? Państwa UE umówiły się w Traktatach co do swobodnego przepływu ludności na swym obszarze oraz do uszczelnienia granic zewnętrznych Unii. Tymczasem mamy masowy napływ z Afryki i Syrii. Im trzeba jakoś pomóc, ale w rozsądnych granicach. Być może zabrzmi to mało tolerancyjnie, jednak nie w granicach UE. A na pewno nie na taką skalę. Przyjmując te osoby w takiej liczbie sami stwarzamy sobie problemy teraz i w przyszłości. Niestety, widać jak się zachowują, w ich kulturach na przykład kobiety nie są wiele warte. Nie interesuje nikogo w co wierzą i czy w ogóle wyznają jakąś religię, lecz chodzi o ich system wartości. Do tego jeszcze Europa jawi im się rajem, w którym wszystko podane będzie na tacy.
leonek
7 lat temu
Czy Rosja przyjęła by emigrantów ? . Nie !!! bo ma granicę i kto ją spróbuje przekroczyć dostanie kulę w głowę. Nawet jeżeli by im się udało przekroczyć granicę . Miejscowi donieśli by milicji o obcych i trafili by za kraty ale nie siedzieć i grzać celę tak jak w Polsce tylko na ciężkie roboty żeby być przydatnym Państwu Radzieckiemu. A jakby nie chcieli robić to strażnicy by się nimi tak zajęli żeby długo nie pożyli.
popcorn
7 lat temu
Do pustych głów zachodnich polityków nic nie dociera. Może jak zaczną się mordy na tle seksualnym i wybuchać pod ich domami bomby, to pustostan zrozumie jakie zło dotarło do Europy.
ewcik_29
7 lat temu
Gdzie byli rodzice dziewczyn? żadna z nich nie mówiła w domu, co dzieje się w szkole? jeśli szkoła nie chciała zawiadomić Policji, mogli to zrobić rodzice. Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby którekolwiek z rodziców dzieci, które chodzą z moimi do szkoły pozostawili sprawę cichutko. Awantura to byłoby mało powiedziane. Dyrekcja nie byłaby jedyną stroną powiadomioną, Policja byłaby pierwsza, a dalej- można łatwo dopowiedzieć.
Alex
7 lat temu
Nie rozumiem dlaczego ludzie nie widzą, że celowo ktoś chce zniszczyć Europę wpuszczając masę islamskich śmierdzieli i jeszcze zamiatając pod dywan ich ekscesy. To tylko ich zachęca do dalszych działań.
zdobyłem ją
7 lat temu
Islam. Kobiety zakutane. Meny nie widzą, wiedzą z kim się łączą, nawet kogo mijają. Islamskie chłopy - mamusine synki - nie wiecie co to staranie się o dziewczynę (elegancko, z polotem}. Faceci powinni zdobywać kobiety, nie gwałtami, obmacywaniem, siłą. Wy je otrzymujecie zafoliowane, na tacy. Mamusie i tatusiowie nie uczą szacunku do kobiet? Kiedy to się zmieni.
niedlaislamu
7 lat temu
za taki czyn powinni deportować całe rodziny dla przykładu innym śmieciom.
darek
7 lat temu
Zaraz na policje i do mediów. Inaczej wycisza. Poprawność polityczna lewaków.
Rav
7 lat temu
to kiedy sesja PE o wolności prasy w Austrii, Szwecji, Niemczech...?
nie
7 lat temu
Gdzie byli koledzy tych dziewczynek?Gdzie ojcowie?Gdzie był ktokolwiek z jajami i w spodniach?
mike12
7 lat temu
w pociąg i wywieźć ich do ich krajów.proste rozwiązanie.to jest robactwo które trzeba tepić!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić