Morderca wzorował się na filmie "Siedem"

0

Podwójne morderstwo wstrząsnęło mieszkańcami hiszpańskiej Walencji.

Morderca wzorował się na filmie "Siedem"
(Youtube.com)

Nieznany sprawca zamordował dwoje staruszków. Jak informuje "Independent", morderca zainscenizował miejsce zbrodni w sposób łudząco podobny do tego, jaki przedstawiono w słynnym thrillerze "Siedem" z Bradem Pittem i Morganem Freemanem. 79-letni Juan oraz jego 75-letnia siostra Araceli zostali znalezieni w pokoju, w którym rozwieszono dziesiątki samochodowych odświeżaczy powietrza.

Sąsiadów zaniepokoił zapach. Wezwani na miejsce funkcjonariusze odkryli, że ciała rodzeństwa Bellido owinięto w śpiwory, wypełnione dodatkowo kocim żwirkiem. Zdaniem śledczych zabieg miał na celu zapobiegnięcie rozprzestrzenianiu się woni rozkładu. Ustalono, że zwłoki leżały w mieszkaniu co najmniej miesiąc.

Policja poszukuje sprawcy. Według wstępnych ustaleń mógł nim być opiekun zajmujący się Juanem. Sąsiedzi rodzeństwa zeznali, że po raz ostatni widzieli go wychodzącego z mieszkania na początku maja. Zapytany o Juana i Araceli, miał powiedzieć, że staruszkowie udali się na wakacje. Przekonani o nieobecności rodzeństwa, sąsiedzi nie zdecydowali się na wcześniejsze wezwanie policji.

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić