Nauczycielka współżyła z uczniami. Robili to w samochodzie przed szkołą

294
Podziel się:

Nauczycielka liceum w Cuyahoga w Ohio regularnie uprawiała seks z dwoma uczniami. 30-letnia Laura Dunker nie przyznała się do zarzucanych jej przestępstw seksualnych. Grozi jej kara 35 lat pozbawienia wolności.

Nauczycielka współżyła z uczniami. Robili to w samochodzie przed szkołą
(Youtube.com)

Laura Dunker była nauczycielką w Bedford High School w Ohio. Do kontaktów seksualnych z uczniami miało dochodzić regularnie między 1 listopada 2018 r. a 19 października 2019 r.

Policja ustaliła, że Dunker zabrała jednego ze swoich uczniów z lekcji i uprawiała z nim seks w samochodzie przed szkołą. Funkcjonariusze twierdzą, że dwa inne domniemane incydenty miały miejsce w domu nauczycielki. Podobny scenariusz rozegrał się później z drugim nastolatkiem.

Kobieta nie przyznaje się do winy i twierdzi, że nigdy nie wchodziła w żadne relacje z uczniami. Jest również oskarżona o manipulowanie dowodami. Kiedy rozpoczęło się dochodzenie, próbowała zataić niektóre informacje, kilkukrotnie skłamała w sprawie.

*Zobacz także: *Rodzice oburzeni postawą nauczycielki. Zobaczyli, co dzieje się w szkole.

O kontaktach z uczniami policję powiadomiła anonimowa osoba. Nie jest do końca jasne, ile lat mieli chłopcy w czasie domniemanego znęcania się.

Dunker w grudniu została zawieszona w swoich obowiązkach. Kolejna rozprawa odbędzie się 16 stycznia. Nauczycielce grozi kara 35 pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić