Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Nie mogą w to uwierzyć. Dziecko przeżyło upadek z 6. piętra

12
Podziel się:

Liczący 20 miesięcy chłopiec z USA przeżył upadek z okna na 6. piętrze. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie decyzja sąsiada, by zostawić auto pod blokiem, a do pracy pojechać rowerem. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Nie mogą w to uwierzyć. Dziecko przeżyło upadek z 6. piętra
(Kiro 7, screen)

Dziecko miało olbrzymie szczęście. Spadło prosto na dach samochodu, który zamortyzował uderzenie. W dachu zostało duże wgniecenie, ale chłopiec przeżył. Kiedy na miejsce przyjechało pogotowie, był przytomny i płakał. Sanitariusze zabrali go do szpitala w poważnym, ale stabilnym stanie.

Matka zostawiła syna samego w pokoju w bloku w Redmond w stanie Waszyngton. Ułożyła go do snu na rozłożonej na podłodze macie, a przed wyjściem otworzyła okno, żeby przewietrzyć. Potem poszła do pokoju dziennego zająć się innymi dziećmi. Pod jej nieobecność syn odsunął siatkę ochronną na oknie i zleciał z wysokości 18 metrów. Zatrzymał się na maździe należącej do Eda Lu.

Auta by tam nie było, gdyby właściciel nie pojechał do pracy rowerem. Choć tego dnia padał deszcz, pan Lu zdecydował, że uda się do pracy jednośladem, a nie samochodem. Kiedy dowiedział się o tym, co się stało, nie mógł uwierzyć.

Zobacz także: Zobacz też: Matka uratowała dziecko na pasach

Zazwyczaj nie wierzę w cuda, ale nie wiem, jak to wszystko inaczej wytłumaczyć – powiedział właściciel samochodu w rozmowie z telewizją Kiro 7.

Wszystkim trudno w to uwierzyć. Rzecznik policji stwierdził, że funkcjonariusze spodziewali się "zupełnie innego finału" tej historii. Jedna z sąsiadek mówi o pomocy boskiej.

Jaki by nie był wasz stosunek do Boga, to właśnie On umieścił tam ten samochód, żeby dziecko nie uderzyło o cement i nie zginęło – stwierdziła Jan Breen.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(12)
Twój nick
4 lata temu
To w końcu kto postawił tam ten samochód? Bóg czy sąsiad? Jeśli Bóg, to mógł się trochę wysilić i postawić tam chociaż tira z plandeką 😒
omena
4 lata temu
Szkoda, że ten Bóg nie umieścił samochodu na drodze kierowcy, który we mnie wjechał na pasach. Ja bym wróciła do domu, a oni zostaliby tam, lamentując nad samochodami do kasacji.
Ja
4 lata temu
Czemu ludzie za dobre i za złe obwiniaja i wracają w to boga....bóg jak go nazywamy albo stwórca nie ingeruje w świat materialny...to tak samo jak pomodlić się o wygraną w lotka i okazuje się ze wygrywasz i co przypisujecie to wysłuchaniej modlitwie ale w takim razie skoro mnir wysłuchał to czemu nie milion innych ludzi którzy w tym samym czasie modlili się o to samo??? Bóg nie ma tu nic wspólnego sami sobie sypiemy to poczym później chodzimy taka istota jak Bóg wie co ma robić jest a nasze małe mozdzki tego nie pojmą to tak jak byście chcieli wytlumaczyc mrówka by przeniosły mrowisko bo będzie tedy szła autostrada i jak myślicie dogadaćie się??sprobojcie może wam się uda a dla przykładu mrówki to my a Bóg to ten co by chciał wytłumaczyć
ada
4 lata temu
Szkodliwe jest też powietrze , musimy przestać oddychać ....
jar
4 lata temu
jakoś nie widzę na zdjęciu 6 pięter - pewnie to tak jak z tym rozdawaniem rowerów w Moskwie ;-)
szczepię bo r...
4 lata temu
Dobrze, że był szczepiony !
Sdf
4 lata temu
Jeśli ktoś twierdzi że to nie cud to niech zrobi tak samo niech skoczy. Co jest nikogo chętnego?
Edek
4 lata temu
Oczywiście że to cud takie rzeczy nie zdarzają się na codzień. Wiele lat temu w usa dwuch kolesi z mexyku myło okna w wieżowcu platforma się oberwała i tych dwoje spadło z 20 piętra. Przeżyli obaj połamani ale przeżyli. Jeśli to nie cud to co?
nickt
4 lata temu
"Jaki by nie był wasz stosunek do Boga, to właśnie On umieścił tam ten samochód, żeby dziecko nie uderzyło o cement i nie zginęło" Taaa... Jeśli On tak działa, to dość wybiórczo :P Czy TO SAMO można powiedzieć o ofiarach innych wypadków? Na przykład: "to Bóg posłał na przejście dla pieszych rozpędzone auto, by skosiło przechodzących na zielonym świetle przechodniów".
ja
4 lata temu
"Jaki by nie był wasz stosunek do Boga, to właśnie On umieścił tam ten samochód, żeby dziecko nie uderzyło o cement i nie zginęło – stwierdziła Jan Breen." a nie prościej żeby ten bóg spowodował żeby dziecko nie wstało do tego okna? ale nie, musiał się popisać ;-)
iga
4 lata temu
Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie ;)
martahen1
4 lata temu
oby dziecko przeżyło, jakiś czas temu w Łodzi wypadło dziecko z 6 pietra i nie miało tyle szczęścia :(
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić