Karolina Woźniak| 

Niemcy. Zaginione dziecko znalezione w szafie dorosłego mężczyzny

27

Dziecko z Niemiec zaginęło ponad dwa lata temu. Chłopca odnaleziono w domu mężczyzny, który jest podejrzewany o rozpowszechnianie pornografii dziecięcej. Dziecko było schowane w szafie. Niemcy są wstrząśnięci.

Niemcy. Zaginione dziecko znalezione w szafie dorosłego mężczyzny
(polizei)

15-latka znaleziono podczas przeszukiwania domu 44-letniego mężczyzny w Recklinghausen (zachodnie Niemcy). Funkcjonariusze odkryli chłopca w szafie, a dochodzenie wykazało, że to nastolatek, który jest poszukiwany od prawie trzech lat.

Zdaniem policji nic nie wskazuje na to, żeby 15-latek był przetrzymywany w mieszkaniu wbrew jego woli. Chłopiec obecnie jest pod kontrolą policji. Mężczyźni, którzy przebywali wówczas w mieszkaniu, zostali aresztowani.

W sobotę sędzia uwzględnił wniosek prokuratury i wydał nakaz o aresztowaniu. 44-letni mężczyzna jest podejrzewany o przestępstwo seksualne na nieletnim. Mężczyznę, którego aresztowano razem z podejrzanym, zwolniono już z aresztu.

Podczas przeszukiwania domu policyjny pies znalazł kilka urządzeń do przechowywania danych. Sprzęt jest obecnie sprawdzany.

Zobacz także: Zobacz także: Kupili nawet maski. Policja pokazała, co znalazła u niedoszłych porywaczy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić