o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Uważano ją za najlepszą nauczycielkę w okręgu. Teraz jest oskarżona o molestowanie seksualne ucznia

340
Podziel się

Tym skandalem żyją całe Stany Zjednoczone. 36-letnia nauczycielka przedmiotów ścisłych była stawiana za wzór swoim współpracownikom. Za zasługi na polu naukowym otrzymała specjalny tytuł "Nauczycielki Roku". Teraz grozi jej wieloletnie więzienie.

Uważano ją za najlepszą nauczycielkę w okręgu. Teraz jest oskarżona o molestowanie seksualne ucznia
(Williamson County Jail)
bDnFRvIl

Rodzice są wściekli i przerażeni, a władze szkoły się tłumaczą. Jak doszło do tego, że w gronie pedagogicznym znalazła się osoba zdolna do molestowania seksualnego podopiecznych?

Randi Chaverria już od dawna nie jest anonimową mieszkanką Teksasu. 36-latka przez lata pracowała jako nauczycielka w wielu szkołach. Jej ostatnim miejscem zatrudnienia było liceum Round Rock.

Właśnie tam miało dojść do przestępstwa. Cała sprawa wyszła na jaw, gdy jeden z uczniów przyznał, że między nim a Chaverrią dwukrotnie doszło do stosunku oralnego. Oba zajścia miały miejsce w październiku w jednej z klas lekcyjnych.

bDnFRvIn
Zobacz także: Zobacz też: Koźmiński: nauczyciel powinien być partnerem, przyjacielem

Śledczy przeczytali wiadomości, które nauczycielka wymieniała z podopiecznym. Ich treść upewniła funkcjonariuszy, że mają do czynienia z prawdziwym przestępstwem.

Chaverria cieszyła się szacunkiem wśród lokalnej społeczności. Przełożeni i uczniowie doceniali jej umiejętności pedagogiczne. W 2018 roku 36-latka otrzymała nawet zaszczytny tytuł "Nauczycielki Roku".

Po tym, jak nauczycielce przedstawiono zarzuty, ta zdecydowała się poprosić o urlop. Prawdopodobnie Chaverria liczyła, że zdoła uniknąć rozgłosu. Jednak na jej nieszczęście, dyrekcja wystosowała oświadczenie dla rodziców, w którym zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji.

bDnFRvIt

36-latka pod koniec miesiąca zakończyła pracę w liceum. Matt Groff, dyrektor szkoły, zapewnił uczniów i rodziców, że bezpieczeństwo młodzieży jest dla niego priorytetem. Przyznał, że zanim Randi Chaverria została zatrudniona, przeszła gruntowną kontrolę. Ta procedura miała miejsce również w poprzednich miejscach pracy kobiety.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDnFRvIO
KOMENTARZE
(340)
fuj
12 miesięcy temu
żenada, mściwy, głupi szczyl, zapewne za odmowę stosunków. rodzice powinni się wstydzić, że coś takiego wychowali, a nauczycielkę przeprosić, zamiast wnosić oskarżenia.
marcin
12 miesięcy temu
Ile bym dał żeby mając te 16 lat i ją spotkać. Mogła by mnie uczyć. A nie chować się po kontach i tylko zmieniać ręce. |Ta pani to bohater. Powinna dostać nagrodę
asdf
12 miesięcy temu
cholera, a ja miałem jakieś nietykalne albo paskudy w szkole średniej. Kurde, życie jest niesprawiedliwe.
bDnFRvIP
HGDD
12 miesięcy temu
Ale fajna nauczycielka.
były uczeń
12 miesięcy temu
Że tez ja nie miałem takiej nauczycielki. To niesprawiedliwe jest.
Najnowsze komentarze (340)
greg
7 miesięcy temu
kastracja
greg
7 miesięcy temu
Pedofilia.
nell
7 miesięcy temu
Wyrwać chwasta i tyle.
nnn
7 miesięcy temu
Na sznur.
Bucha i bucha
12 miesięcy temu
Chcę mieć taką nauczycielkę .
ice
12 miesięcy temu
chyba jej podam mój numer...
damian nl
12 miesięcy temu
a czy mnie mogla by uczyc????? blagam
dwsf
12 miesięcy temu
Szkoła marzeń
bDnFRvIH
Sokal
12 miesięcy temu
Na pewno jest to bardziej fizjologiczne niż to na L . A za to nikt nie karze . Czy to zdrowe zasady ?
mieszkaniec k...
12 miesięcy temu
to pikus porównanie z sprawa w godzieszach podkaliszem w wielkoposkim uczen 14letni poderwał nauczelke 35letnią która zaszła w ciąży i urodziła mu dziecko,a teraz są razem.ten facet ma jaja.na faktach.
yti
12 miesięcy temu
czemu mnie taka nauczycielka sie nie przytrafila
Wa(L)o
12 miesięcy temu
Aż żal czytać komentarze ćwierćinteligentów... Czy jeśli 36-letni facet molestowałby nastolatkę to też bylibyście tacy wyrozumiali? Życie to nie film pornograficzny. Nauczcie się odróżniać fikcję od rzeczywistości. Powinni ją wsadzić do więzienia i nie ma o czym mówić
henrk
12 miesięcy temu
Zamiast być dumnym ,ze został wyróżniony, to oskarżył nauczycielkę ? Moją nauczycielkę, wspominam do dziś z wielką sympatią. Cudowna kobieta.
Fu
12 miesięcy temu
Dobra w łóżku
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić