Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Uważano ją za najlepszą nauczycielkę w okręgu. Teraz jest oskarżona o molestowanie seksualne ucznia

340
Podziel się

Tym skandalem żyją całe Stany Zjednoczone. 36-letnia nauczycielka przedmiotów ścisłych była stawiana za wzór swoim współpracownikom. Za zasługi na polu naukowym otrzymała specjalny tytuł "Nauczycielki Roku". Teraz grozi jej wieloletnie więzienie.

Uważano ją za najlepszą nauczycielkę w okręgu. Teraz jest oskarżona o molestowanie seksualne ucznia
(Williamson County Jail)
bCPvxUGd

Rodzice są wściekli i przerażeni, a władze szkoły się tłumaczą. Jak doszło do tego, że w gronie pedagogicznym znalazła się osoba zdolna do molestowania seksualnego podopiecznych?

Randi Chaverria już od dawna nie jest anonimową mieszkanką Teksasu. 36-latka przez lata pracowała jako nauczycielka w wielu szkołach. Jej ostatnim miejscem zatrudnienia było liceum Round Rock.

Właśnie tam miało dojść do przestępstwa. Cała sprawa wyszła na jaw, gdy jeden z uczniów przyznał, że między nim a Chaverrią dwukrotnie doszło do stosunku oralnego. Oba zajścia miały miejsce w październiku w jednej z klas lekcyjnych.

bCPvxUGf

Zobacz też: Koźmiński: nauczyciel powinien być partnerem, przyjacielem

Śledczy przeczytali wiadomości, które nauczycielka wymieniała z podopiecznym. Ich treść upewniła funkcjonariuszy, że mają do czynienia z prawdziwym przestępstwem.

Chaverria cieszyła się szacunkiem wśród lokalnej społeczności. Przełożeni i uczniowie doceniali jej umiejętności pedagogiczne. W 2018 roku 36-latka otrzymała nawet zaszczytny tytuł "Nauczycielki Roku".

Po tym, jak nauczycielce przedstawiono zarzuty, ta zdecydowała się poprosić o urlop. Prawdopodobnie Chaverria liczyła, że zdoła uniknąć rozgłosu. Jednak na jej nieszczęście, dyrekcja wystosowała oświadczenie dla rodziców, w którym zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji.

bCPvxUGl

36-latka pod koniec miesiąca zakończyła pracę w liceum. Matt Groff, dyrektor szkoły, zapewnił uczniów i rodziców, że bezpieczeństwo młodzieży jest dla niego priorytetem. Przyznał, że zanim Randi Chaverria została zatrudniona, przeszła gruntowną kontrolę. Ta procedura miała miejsce również w poprzednich miejscach pracy kobiety.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCPvxUGG
KOMENTARZE
(340)
fuj
9 miesięcy temu
żenada, mściwy, głupi szczyl, zapewne za odmowę stosunków. rodzice powinni się wstydzić, że coś takiego wychowali, a nauczycielkę przeprosić, zamiast wnosić oskarżenia.
marcin
9 miesięcy temu
Ile bym dał żeby mając te 16 lat i ją spotkać. Mogła by mnie uczyć. A nie chować się po kontach i tylko zmieniać ręce. |Ta pani to bohater. Powinna dostać nagrodę
asdf
9 miesięcy temu
cholera, a ja miałem jakieś nietykalne albo paskudy w szkole średniej. Kurde, życie jest niesprawiedliwe.
bCPvxUGH
HGDD
9 miesięcy temu
Ale fajna nauczycielka.
były uczeń
9 miesięcy temu
Że tez ja nie miałem takiej nauczycielki. To niesprawiedliwe jest.
Najnowsze komentarze (340)
greg
3 miesiące temu
kastracja
greg
3 miesiące temu
Pedofilia.
nell
3 miesiące temu
Wyrwać chwasta i tyle.
nnn
3 miesiące temu
Na sznur.
Bucha i bucha
8 miesięcy temu
Chcę mieć taką nauczycielkę .
ice
8 miesięcy temu
chyba jej podam mój numer...
damian nl
8 miesięcy temu
a czy mnie mogla by uczyc????? blagam
dwsf
8 miesięcy temu
Szkoła marzeń
bCPvxUGz
Sokal
8 miesięcy temu
Na pewno jest to bardziej fizjologiczne niż to na L . A za to nikt nie karze . Czy to zdrowe zasady ?
mieszkaniec k...
8 miesięcy temu
to pikus porównanie z sprawa w godzieszach podkaliszem w wielkoposkim uczen 14letni poderwał nauczelke 35letnią która zaszła w ciąży i urodziła mu dziecko,a teraz są razem.ten facet ma jaja.na faktach.
yti
8 miesięcy temu
czemu mnie taka nauczycielka sie nie przytrafila
Wa(L)o
8 miesięcy temu
Aż żal czytać komentarze ćwierćinteligentów... Czy jeśli 36-letni facet molestowałby nastolatkę to też bylibyście tacy wyrozumiali? Życie to nie film pornograficzny. Nauczcie się odróżniać fikcję od rzeczywistości. Powinni ją wsadzić do więzienia i nie ma o czym mówić
henrk
8 miesięcy temu
Zamiast być dumnym ,ze został wyróżniony, to oskarżył nauczycielkę ? Moją nauczycielkę, wspominam do dziś z wielką sympatią. Cudowna kobieta.
Fu
8 miesięcy temu
Dobra w łóżku
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić