o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Niemcy. Zbiorowy gwałt na Polce

639
Podziel się

Szokujące wydarzenia w Niemczech. Polka została zbiorowo zgwałcona przez niemieckich policjantów. Małżeństwo zatrzymano w Turyngii za pokazanie podrabianych dokumentów w czasie kontroli. Podczas przeszukania mieszkania pary miało dojść do gwałtu zbiorowego na Polce. Podejrzani policjanci są w areszcie.

Niemcy. Zbiorowy gwałt na Polce
(PAP)
bDStErjF

Polaków zatrzymano w Niemczech w czasie rutynowej kontroli. W Turyngii policjanci wylegitymowali pochodzącą z Polski kobietę i jej męża. Podejrzewali, że pokazane im dokumenty są podrobione, więc zawieźli parę na komisariat policji w Arnstadt. Tam specjaliści potwierdzili fałszerstwo.

Polka przyznała, że w domu ma prawdziwy dowód. Trzech policjantów pojechało wraz z podejrzanymi do mieszkania, dwóch weszło do środka wraz z kobietą. Trzeci czekał na zewnątrz z mężem Polki. W mieszkaniu obydwaj policjanci z Niemiec mieli zgwałcić kobietę.

Była w stanie opisać szczegóły anatomiczne sprawców. Następnego dnia Polka zgłosiła się na policję i oskarżyła obydwu funkcjonariuszy o gwałt. Podczas obdukcji stwierdzono, że doszło do stosunku seksualnego, ale nie wiadomo, czy są już wyniki badań DNA.

bDStErjH

Zobacz też: Wojna handlowa USA-Chiny. "Trump się przeliczył"

Społeczeństwo oczekuje, że policjanci będą się zachowywali wzorowo. Jeśli zarzuty się potwierdzą, może to nadszarpnąć reputację policji - przyznał Georg Maier, minister spraw wewnętrznych Niemiec.

Jeden z policjantów próbował uciec. Do gwałtu miało dojść w sobotę, młodszego sprawcę zatrzymano w jego mieszkaniu we wtorek. Starszy funkcjonariusz uciekł z miasta, ale niedługo później został namierzony i aresztowany.

bDStErjN

40-latek stawiał opór przy zatrzymaniu. Jak podają niemieckie media, starszy z mężczyzn jest rodowitym Niemcem, natomiast młodszy "ma tło migracyjne" i skończył szkołę policyjną dwa lata temu.

Policjantom grozi do 15 lat więzienia. Prokuratura oskarżyła już obydwu mężczyzn o gwałt zbiorowy. Minimalny wymiar kary to 3 lata pozbawienia wolności - informuje w sobotę telewizja RTL. Oskarżeni nie zostali jeszcze przesłuchani.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDStErki
KOMENTARZE
(639)
hahahahahahah...
2 lata temu
jakie niemcy? niemiec już nie ma, jest kalifat
ss
2 lata temu
co na ten brak praworządności w niemczech - Timermans ? słuchamy !
biolog
2 lata temu
Aaaa, to ci wzorowi Niemcy - wzór demokracji...
bDStErkj
bn
2 lata temu
Niemcy rok 2025. Policjant zatrzymuje samochód do kontroli. Podczas sprawdzania dokumentów mówi do kolegi : Abdul, zobacz jakie dziwne nazwisko Shultz.
Ale jaja, ale...
2 lata temu
"ma tło migracyjne" - hmmm, oficer Abdulah Alibaba ???
Najnowsze komentarze (639)
Za wschodnią ...
rok temu
Rodowity niemiec nie oznacza, że nie jest imigrantem. Może to być imigrant islamski urodzony w państwie niemieckim co czyni go "rodowitym" niemcem... A cała ta sytuacja... przykro
tlvjvjvjngfxv
rok temu
hmmm,stało co się stało ale ich przymkli musieli na nich mieć haka,
GulDukat
2 lata temu
Już więcej dokumentów nie podrobi
GulDukat
2 lata temu
W sumie nie była to niewinna ofiara
Jan
2 lata temu
Tak pewnie znasz to z obdukcji własnej żony albo dziewczyny Pioter
jechać z Wami...
2 lata temu
no i gdzie Wy Polscy rycerze wyklęci jesteście tacy mocni w gębie na forach internetowych na portalach społ. tacy aj waj "nie pozwolimy skrzywdzić naszych kobiet naszych rodaków" aj waj itd. to już 4 taki incydent w przeciagu 3 lat na naszych rodakach a wy co ....? a no miekkie kijki jesteście i tyle jechać z takimi miekkiemi frayeramy :D
Mam tło migra...
2 lata temu
Tło migracyjne? Co to jest???
Vat-ek
2 lata temu
tylko ,,PIS,,
bDStErkb
Ggg
2 lata temu
Bb
michcio
2 lata temu
Skąd u tej Pani podrobione dokumenty i po co?
Cierpliwy
2 lata temu
Jak nie rodowici Niemcy do muzułmanie....widocznie się jej nalezalo
Objectywny
2 lata temu
Mam wielką nadzieję, że otwory odbytowe tych nieszanownych panow policjantów też będą przeżywać zbiory gwałt w mamrze.
SZOK
2 lata temu
Zwirzęta
Ktoś
2 lata temu
Interes na pniak i obcinać albo zrobić mu to samo
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić