Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski13.11.17 (16:43)

Oburzająca notatka na szybie karetki. Mężczyzny nie udało się uratować

"Może i ratujecie ludzkie życia, ale nie parkujcie w głupim miejscu i nie blokujcie mojego podjazdu" - karteczkę z takimi słowami znaleźli brytyjscy ratownicy za wycieraczką.
Twitter

W czasie, gdy osoba ta była zajęta wypisywaniem wiadomości, jej sąsiad rzeczywiście umierał. Ratownicy nie kryli oburzenia takim zachowaniem. Wstawili na Twittera zdjęcie notatki i wyjaśnili, że dla nich pacjenci są najważniejsi.

Zawsze staramy się parkować w odpowiednich miejscach, ale czasem jest to niemożliwe. Dla nas na pierwszym miejscu są zawsze pacjenci - napisał Sam Grimson, jeden z ratowników karetki.

REKLAMA

Ratownikom nie udało się uratować pacjenta. Mężczyzna, do którego wezwano pomoc, wymiotował krwią. Pomimo prób reanimacji na miejscu i przetransportowania go do szpitala w Birmingham, pacjenta nie udało się uratować - informuje Independent.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Ludzie nie kryli oburzenia i wprost pisali, co myślą o autorze wiadomości dla ratowników.

To musiał napisać jakiś idiota. Jak można być takim egoistą? - napisał użytkownik RibTrainer.

Podobnych komentarzy nie brakowało. Pod wpisem pojawiła się ogromna fala hejtu. Niektórzy pytali o dokładne miejsce, gdzie karetka parkowała, by samodzielnie rozprawić się z samolubnym mieszkańcem.

Podajcie dokładny adres. Jak do niego pojadę, to zrozumie i może sam będzie potrzebował pomocy - skomentował internauta Adam.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij