o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Pentagon upublicznił trzy filmy z UFO. Potwierdza ich autentyczność

89
Podziel się

Pentagon zdecydował się na udostępnienie nagrań, na których zarejestrowano obecność niezidentyfikowanych obiektów latających. Internetowi badacze już wcześniej dysponowali tymi materiałami, jednak dopiero teraz ich autentyczność została oficjalnie potwierdzona.

Na nagraniach zarejestrowano niezidentyfikowane obiekty latające
Na nagraniach zarejestrowano niezidentyfikowane obiekty latające (YouTube.com, Guardian News)
bDKppaSt

Jak podaje "The Guardian" materiały trafiły do sieci już w 2019 roku. Pojawiły się jednak podejrzenia, czy filmy nie zostały wcześniej zmontowane.

Na temat publikacji zabrała głos Sue Gough. Rzeczniczka Pentagonu wyjaśniła, że autentyczność nagrań została potwierdzona ze względu na presję opinii publicznej. Zanim zdecydowano się na ten krok, Departament Obrony USA upewnił się, czy treść filmów nie ujawnia żadnych wrażliwych zdolności lub systemów.

bDKppaSv

Co widać na nagraniach UFO udostępnionych przez Pentagon?

Jeden z materiałów pochodzi z listopada 2004 roku, dwa pozostałe powstały w 2015. Wbrew powszechnemu przekonaniu sformułowanie "UFO" nie odnosi się do statków kosmicznych, lecz obiektów latających, których nie udało się zakwalifikować jako samoloty lub innego rodzaju pojazdy.

Na dwóch nagraniach zarejestrowano nie tylko obiekty, lecz również reakcję pilotów. Wyrażali oni zdumienie szybkością, z jaką poruszają się pojazdy oraz spekulowali, czy widzą przed sobą dron.

bDKppaSB
Zobacz także: Zobacz też: Brytyjskie obserwacje UFO. Wreszcie upublicznią dokumenty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDKppaSC
bDKppaSW
KOMENTARZE
(89)
sfsf
10 miesięcy temu
UFO to jest to samo co OFE - nikt nigdy tego nie widział i nie zobaczy.
mico
10 miesięcy temu
Mi babcia tłumaczyła to tak, na świecie jest miliony mrowisk, większość z nich nigdy się nie dowie o istnieniu innych mrówek chociaż jest ich miliardy, jesteśmy jak te mrowisko, zresztą, nasze zaczynanie poznawanie wszechświata jest na poziomie dopiero narodzonego dziecka, umie już zapłakać, pomachać rączkami, nic zbytnio więcej, inne cywilizacje są na poziomie dorosłej, dojrzałej osoby, nie mamy się co porównywać, porównajmy też od ilu lat potrafimy latać, na razie nijak to się ma do czasu który potrzeba by nam do dotarcia najbliższej planety w innym układzie planetarnym niż nasz. Chyba jesteśmy na poziomie tych mrówek.
Polak
10 miesięcy temu
Dziwi mnie dlaczego przy dzisiejszej technologii nie ma wyraźnych zdjęć i filmów ufo? Wsztstko jest niewyraźne i rozmyte, gdzie satelita może przeczytać tablice rejestracyjne auta. Ktoś nam robi wodę z mózgu.
bDKppaSX
myslacy
10 miesięcy temu
co to luois de funes lepsze mial filmy z ufo w filmie zandarm i kosmici to bylo ufo a nie takie cos pozdrawiam wierzacych w zielone ludziki
Tony
10 miesięcy temu
Czy pamiętacie audycje radiowe radia ZET Nautilius. Robert Bernatowicz to prowadził. Mam niektóre odcinki nagrane. Coś się stało i musieli z anteny ściągnąć te audycje. Ufo to fakt. Wszechświat jest tak wielki a my nawet nie poznaliśmy szczątka jego.
Najnowsze komentarze (89)
Siwy 55
10 miesięcy temu
Kamień z Roswell, czy nie przypomina rysunkiem rok 2020.
Arek
10 miesięcy temu
Pewne jest to, że w książce Obcy w epoce kamienia znajdują się zdjęcia prawdziwej wiadomości pozostawionej na Ziemi przez przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji.
Obudź sie
10 miesięcy temu
Kiedyś mówiłem że wisienka na torcie tych czasów będzie udowodnienie nam że ufo istnieje. I proszę.....cały czas trwa teatrzyk ze wszystkim, wirus, klęski itp
Śmiechu
10 miesięcy temu
Te UFO-statki wyglądają jak te z filmu Bliskie spotkania... Normalnie od razu uwierzyłem! Ha! Ha!
Plojki
10 miesięcy temu
ludzie to thebile ,3% rządzi reszta
czloax
10 miesięcy temu
Ufolom lepiej robi, jak coś ukrywają. Gdy upubliczniają, powietrze schodzi. Najciekawsze jest, że zdjecia UFO pokazują rzekome statki powietrzne zawsze w stylu danej dekady. A te z Roswell pokazują szczątki Ufolotu zbudowanego z folii aluminiowej jak ta do kanapek. Pewnie w tamtych czasach wydawała im się bardzo kosmiczna :)
Robi
10 miesięcy temu
To nie UFO , mi to wygląda na autentyczną kaczkę
Ja.
10 miesięcy temu
To nie UFO, a demony.
bDKppaSP
jf.
10 miesięcy temu
Problem w tym,że UFO się ujawniło, a OFE utajniło
pasażer
10 miesięcy temu
Leciałęm samolotem na wysokości ok. 9000 m nad Syberią, widziałem człowieka przed chatą i dym z papierosa lub fajki dalej widziałem człowieka na rowerze i jego ruchy nogami. Mam pytanie , czy ja mam taki doskonały wzrok ? a fotografie są dziwne.
Nodd
10 miesięcy temu
Wszechświat to pierdyliony gwiazd jeszcze większe pierdyliony planet wokol nich. Powiedzieć że jesteśmy sami we wszechświecie To jak Powiedzieć że na jednej wiśni wśród wszystkich owoców tylko jedna wisienka miała robaka.
Ttpokljgf
10 miesięcy temu
Widać że to bzdury
Stephen
10 miesięcy temu
Dziwne że tylko nad USA pojawia się UFO pewno czycha na ich demokrację albo hamburgery.
Tomasz
10 miesięcy temu
W czasach 4k i lepiej jak zwykle film kręcony kalkulatorem
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić