o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Pentagon upublicznił trzy filmy z UFO. Potwierdza ich autentyczność

89
Podziel się

Pentagon zdecydował się na udostępnienie nagrań, na których zarejestrowano obecność niezidentyfikowanych obiektów latających. Internetowi badacze już wcześniej dysponowali tymi materiałami, jednak dopiero teraz ich autentyczność została oficjalnie potwierdzona.

Na nagraniach zarejestrowano niezidentyfikowane obiekty latające
Na nagraniach zarejestrowano niezidentyfikowane obiekty latające (YouTube.com, Guardian News)
bEhLUZiZ

Jak podaje "The Guardian" materiały trafiły do sieci już w 2019 roku. Pojawiły się jednak podejrzenia, czy filmy nie zostały wcześniej zmontowane.

Na temat publikacji zabrała głos Sue Gough. Rzeczniczka Pentagonu wyjaśniła, że autentyczność nagrań została potwierdzona ze względu na presję opinii publicznej. Zanim zdecydowano się na ten krok, Departament Obrony USA upewnił się, czy treść filmów nie ujawnia żadnych wrażliwych zdolności lub systemów.

bEhLUZjb

Co widać na nagraniach UFO udostępnionych przez Pentagon?

Jeden z materiałów pochodzi z listopada 2004 roku, dwa pozostałe powstały w 2015. Wbrew powszechnemu przekonaniu sformułowanie "UFO" nie odnosi się do statków kosmicznych, lecz obiektów latających, których nie udało się zakwalifikować jako samoloty lub innego rodzaju pojazdy.

Na dwóch nagraniach zarejestrowano nie tylko obiekty, lecz również reakcję pilotów. Wyrażali oni zdumienie szybkością, z jaką poruszają się pojazdy oraz spekulowali, czy widzą przed sobą dron.

bEhLUZjh
Zobacz także: Zobacz też: Brytyjskie obserwacje UFO. Wreszcie upublicznią dokumenty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEhLUZjC
KOMENTARZE
(89)
Siwy 55
rok temu
Kamień z Roswell, czy nie przypomina rysunkiem rok 2020.
Arek
rok temu
Pewne jest to, że w książce Obcy w epoce kamienia znajdują się zdjęcia prawdziwej wiadomości pozostawionej na Ziemi przez przedstawiciela pozaziemskiej cywilizacji.
Obudź sie
rok temu
Kiedyś mówiłem że wisienka na torcie tych czasów będzie udowodnienie nam że ufo istnieje. I proszę.....cały czas trwa teatrzyk ze wszystkim, wirus, klęski itp
bEhLUZjD
Śmiechu
rok temu
Te UFO-statki wyglądają jak te z filmu Bliskie spotkania... Normalnie od razu uwierzyłem! Ha! Ha!
Plojki
rok temu
ludzie to thebile ,3% rządzi reszta
czloax
rok temu
Ufolom lepiej robi, jak coś ukrywają. Gdy upubliczniają, powietrze schodzi. Najciekawsze jest, że zdjecia UFO pokazują rzekome statki powietrzne zawsze w stylu danej dekady. A te z Roswell pokazują szczątki Ufolotu zbudowanego z folii aluminiowej jak ta do kanapek. Pewnie w tamtych czasach wydawała im się bardzo kosmiczna :)
Robi
rok temu
To nie UFO , mi to wygląda na autentyczną kaczkę
Ja.
rok temu
To nie UFO, a demony.
jf.
rok temu
Problem w tym,że UFO się ujawniło, a OFE utajniło
pasażer
rok temu
Leciałęm samolotem na wysokości ok. 9000 m nad Syberią, widziałem człowieka przed chatą i dym z papierosa lub fajki dalej widziałem człowieka na rowerze i jego ruchy nogami. Mam pytanie , czy ja mam taki doskonały wzrok ? a fotografie są dziwne.
Nodd
rok temu
Wszechświat to pierdyliony gwiazd jeszcze większe pierdyliony planet wokol nich. Powiedzieć że jesteśmy sami we wszechświecie To jak Powiedzieć że na jednej wiśni wśród wszystkich owoców tylko jedna wisienka miała robaka.
Ttpokljgf
rok temu
Widać że to bzdury
Stephen
rok temu
Dziwne że tylko nad USA pojawia się UFO pewno czycha na ich demokrację albo hamburgery.
bEhLUZjv
Tomasz
rok temu
W czasach 4k i lepiej jak zwykle film kręcony kalkulatorem
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić