Albert Kamiński| 

Pies rzucił się na dziewczynę. Wszystko nagrały kamery

536

Rozwścieczony pies rasy American Bully zaatakował młodą dziewczynę. Gdyby nie pomoc dwóch mężczyzn, mogłoby dojść do tragedii.

Pies rzucił się na dziewczynę. Wszystko nagrały kamery
(Wikimedia Commons CC BY, Distraction Fox)

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w miejscowości Osiek w woj. małopolskim. 18-latka przechodziła ulicą, gdy nagle z bramy wybiegł w jej kierunku agresywny pies. Rzucił się na dziewczynę, powalił ją na ziemię i zaczął gryźć. Nastolatka nie miała możliwości się obronić.

Zaczęła krzyczeć z wołaniem o pomoc. Wtedy nadbiegł mężczyzna z pobliskiego sklepu i odgonił zwierzę. Musiał rzucić w psa skrzynką, żeby ten zdecydował się na ucieczkę. Potem przybiegli także inni mieszkańcy miasteczka.

Na miejsce przyjechała policja i pogotowie. Ratownicy opatrzyli kobietę. Agresywnego psa złapała osoba do tego uprawniona, chociaż nie było to łatwe. Teraz pies znajduje się na obserwacji - czytamy w "Gazecie Oława".

Wiadomo, że pies posiada wszystkie badania i szczepienia. Okoliczności wydostania się agresywnego zwierzęcia z posesji bada teraz policja. American Bully uważane są za jedną z najbardziej niebezpiecznych ras psów na świecie.

Zobacz także: Zobacz też: Najgorszy owczarek świata

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić