o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Płacą krocie za pracę marzeń. Rajskie życie w meksykańskim kurorcie

22
Podziel się

Pracodawca pokryje wszystkie koszty długiego pobytu w słynnej miejscowości wypoczynkowej i dorzuci więcej niż niezłe wynagrodzenie. Obowiązki nie są skomplikowane.

Płacą krocie za pracę marzeń. Rajskie życie w meksykańskim kurorcie
(iStock.com, Svetaleo)
bEKyczMB

Pół roku w meksykańskim Cancun nad Morzem Karaibskim. Zakwaterowanie w luksusowych hotelach tuż przy plaży. Na czym polega praca? Na kręceniu materiałów wideo, robieniu zdjęć i opisywaniu w sieci atrakcji, jakie są na miejscu do dyspozycji.

Szukamy ambasadora marki, który będzie prezentował cudy, z jakich słynie Cancun jako jeden z najpopularniejszych celów dla turystów - można przeczytać w ogłoszeniu na cancun.com.

Za sześć miesięcy w turystycznym raju czeka wynagrodzenie. Oferujący pracę obiecują niemałą sumę, bo 60 tysięcy dolarów, czyli ok. 215 tysięcy złotych. Aby wziąć udział w rekrutacji trzeba wypełnić odpowiedni formularz.

bEKyczMD

Będziesz miał okazję pływać z wielorybami, odkrywać dżunglę, badać starożytne ruiny, a to dopiero początek - kuszą pracodawcy z kurortu.

Trzeba spełnić pewne warunki, ale nie są one wygórowane. Poszukiwane są osoby z "wyjątkowym okiem", przyjazne ludziom, zmotywowane do pracy i wykazujące zaangażowanie w "tworzenie wysokiej jakości materiałów".

Nie możemy się już doczekać, kiedy rozpoczniemy proces wyłaniania zwycięzcy rekrutacji - powiedział Chad Meyerson - dyrektor generalny Cancun.com.

bEKyczMJ
Zobacz także: Zobacz też: Sałatka meksykańska na bogato

Wybór szczęśliwca, który dostanie pracę marzeń, rozpocznie się pod koniec roku. Swoje zgłoszenia można nadsyłać do 17 grudnia.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEKyczMK
bEKyczNe
KOMENTARZE
(22)
asd
4 lata temu
👣💋🎵🎸🎹🔕🐒🐄🐮🐰🐟 Umiemy :)
zeb
4 lata temu
ciężka praca bo cudów tam nie ma. Przyroda , owszem przepiękna ale upał potworny przez co pobyt staje się męczarnią a nie wypoczynkiem dla wszystkich białych ludzi.
Kaziuk
4 lata temu
Też umiem 👣💋🎵🎸🎹🔕🐒🐄🐮🐰🐟
bEKyczNf
szczesliwy
4 lata temu
e tam - ja tam wole swoja fajna prace na magazynie za 2050 złotych brutto - jest ciekawa, mam milego kierownika i zawsze milych i usmiechtnietych dostawcow, czego mnie wiecej potrzeba ?
joker
4 lata temu
patriota z Tuska żaden!
zoja
4 lata temu
to akurat prawda
jocker
4 lata temu
Dzięki za taką pracę potem okaże się że połowę doli(zarobku) dla kartelu narkotykowego trzeba oddać, nie dajcie się nabrać! Tam tylko kamieni kupa i kreski na siłę czekają, zbyt musi być!
slawoj
4 lata temu
śniadych z ue tam wyeksportować będą mieli klawe życie i dobra pracą a my spokój
Android
4 lata temu
😚☺😎😚😚😍😚😃😒🤑☻👻💀👧👩‍🎓😾😸👧👧👨‍⚖👩‍🏭👨‍🍳👨‍🎨👨‍🚀👨‍💻💂‍♂️👷‍♂️🎅🤰👱‍♂️💇‍♂️💆‍♂️🏃‍♀️🕺💇‍♀️👨‍👧‍👧👨‍👧👨‍👧👈👍🤜👁👄👄💋💔💚💛💌🖤🛍👠🎓👢👖👕💎💎💎 A ty umiesz ? Jak nie to kup se samsunha s6 :-P
ee25
4 lata temu
Trzeba jeszcze wyglądać jak latynoski Almaro ale to taki drobiazg, żadnego Polaka nie zatrudnią bo nasze geny wypisane na smutnych twarzach nie pasują do takiego miejsca
recedogory
4 lata temu
W Cancun trwa wojna maksykańskich rodzin narkotykowych. Kiedyś było to neutralne miejsce jak dla pruszkowa i wołomina zakopane, no ale się skończyło. Życzę powodzenia przyszłemu pracownikowi.
blebleble
4 lata temu
"Będziesz miał okazję pływać z wielorybami, odkrywać dżunglę, badać starożytne ruiny" Czytaj między wierszami
Ala
4 lata temu
Obywatelw pierwszego sortu. Praca w rosji za krocie. Pospiesz sie to dostaniesz twoja wlasna krowe do dojenia. Woda do picia za darmo. Elektrownie atomowa jest daleko. Kozy zdrowe . Tak to mniejwiecej wyglada
bEKyczMX
Wacia
4 lata temu
Nic tylko do ruskow. Placakrocie . Wyslemy Tam wszystkich wyborcow pisu I my nie mamy problemow
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić