o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Wymarzona praca? Oferują niani krocie. Jest jedno "ale"

101
Podziel się

Ponad 500 tys. zł rocznie - tyle zarabiać może opiekunka czworga dzieci z Wielkiej Brytanii.

Wymarzona praca? Oferują niani krocie. Jest jedno "ale"
(iStock.com)
bESgMeHp

Dane rodziców nie zostały podane w ogłoszeniu, wiadomo jednak, że są niezwykle bogaci. Oferta, jaka pojawiła się na jednym z portali dla rodziców, może niektórych wprawić w osłupienie i to nie tylko za sprawą niebotycznych, jak na ten zawód, zarobków.

Jakie są wymagania? Rodzice twierdzą, że rzadko bywają w domu, dlatego to na głowie niani spoczywać będzie masa obowiązków. Po pierwsze musi to być osoba z wieloletnim doświadczeniem i świetnymi referencjami. Musi też mieć prawo jazdy i ogromną chęć do podróżowania.

Małżeństwo ma mieszkania na całym świecie. Niania będzie musiała latać trzy, a nawet cztery razy tygodniowo pomiędzy Londynem, Barbados, Atlantą i Kapsztadem. By rozwozić dzieci zgodnie z ich wolą, będzie miała do dyspozycji samochody Porsche, Maserati czy Range Rovera.

bESgMeHr

Na pewno się naje i czegoś nauczy. Obowiązkiem opiekunki będzie uczestniczenie w domowych lekcjach dzieci (mają 2, 5, 7 i 15 lat) również, gdy te będą z nauczycielem. Wszystko po to, by móc im potem pomóc z pracą domową. Niania z podopiecznymi będzie też jadała wszystkie dania, które są przygotowywane przez prywatnego kucharza z gwiazdkami Michelin.

Zatrudniona osoba przejdzie też kurs samoobrony. To jeden z nienegocjowalnych punktów kontraktu, ale to troskliwi rodzice zapłacą za naukę. Niania ma być do ich dyspozycji od 8 rano do 9 wieczorem, a w wolnym czasie może robić, co tylko zechce. Oprócz zażywania narkotyków.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bESgMeHS
KOMENTARZE
(101)
Mój nick jest...
4 lata temu
Żal mi tych dzieci,serio
re
4 lata temu
nigdy w życiu i za żadne pieniądze. czyste niewolnictwo i pewna choroba psychiczna po 2 tygodniach.
mójnicktonick
4 lata temu
nick nolti sam sobie podołaj bo nie wszystko jest takie jak widzisz to Ty. a ta "mama" i jej komentarz to chyba nie komentarz. to już tata gada lepiej
bESgMeHT
kolejny Karno...
4 lata temu
PiS-uś bajduś
Oczy
4 lata temu
Niania i 40 tys. miesiecznie plus fury typu Porsche i Maserati do dyspozycji? A tak sie podniecaliscie, ze Nowak, jako ukrainski minister 18 tys. wyciaga :-)
Eve
4 lata temu
Już jadę :)
zaradna
4 lata temu
Polecane dla mnie? Zupełnie nie trafione! Wybieram sama, to, co chcę.
heheh
4 lata temu
dziwne, ze tacy bogaci a skapi... do takiej roboty do niejedna nianie, a z 10 musieliby zatrudnic... jedna to im na pysk padnie razem z dziecmi
qwe
4 lata temu
I po co takim dzieci, nie lepiej psa i kota?
kapsel
4 lata temu
Ale się redaktorek namęczył. HiHI
IO
4 lata temu
KWA TO I TAK 4 GODZINY KROCEJ NIZ PRZECIETNA DNIOWKA MATKI POLKI. TYLKO KTOREJ POLCE MAZ PLACI 500TYS. MOZE SOBIE LATAC NA BARBADOS I JEZDZIC MASERATI???????????????
mel
4 lata temu
Ja też miałam sytuację gdzie mamusia zjawiała się w domu co cztery dni kilka godzin w domu i spadówa.
Jacek
4 lata temu
Po co tym ludziom 4 dzieci, skoro nawet kochać ich nie zamierzają, nawet własną obecnością zaszczycić nie chcą. Ło matko! Koszmar jakiś!!!
bESgMeHL
Ergo
4 lata temu
Rodzicom odbiło! Za te pieniądze zatrudniłabym cztery opiekunki, żeby każda zawsze mogła być ze swoim podopiecznym. Ale najpierw odebrałabym rodzicom prawa rodzicielskie, skoro w tak ewidentny sposób zaniedbują swoje rodzicielskie obowiązki!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić