o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Pokutny Marsz Różańcowy rozsierdził posłankę PO

1085
Podziel się

Jagna Marczułajtis-Walczak z PO jest zbulwersowana zaproszeniem, które otrzymała. Posłanka Platformy Obywatelskiej została zaproszona na Pokutny Marsz Różańcowy. – Jakim prawem? - pyta Jagna Marczułajtis-Walczak.

po jagna marczułajtis-walczak
po jagna marczułajtis-walczak (East News, JACEK DOMINSKI/REPORTER)
bDTvuPFh

Tego się nie spodziewała. Zaproszenie na Pokutny Marsz Różańcowy przyszło do posłanki PO na kalendarz sejmowy. Zbulwersowana tym faktem Jagna Marczułajtis-Walczak domaga się wyjaśnień.

Mam pytanie do Kancelarii Sejmu. Jakim prawem wysyłają mi państwo na kalendarz sejmowy na iPad sejmowy zaproszenie na (UWAGA!): Pokutny Marsz Różańcowy? Co to za szczególne wydarzenie rangi parlamentarnej które jest wpisywane posłom w kalendarz służbowy? Proszę o wyjaśnienie!!! – napisała posłanka PO na Twitterze.

Potem oburzyła się jeszcze bardziej. Jeden z internautów zwrócił uwagę, że zaproszenie, które dostała Jagna Marczułajtis-Walczak, nie zostało wysłane przez Kancelarię Sejmu, tylko przez sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

bDTvuPFj
Zobacz także: Zobacz też: Zarobki posłów. "Uważam, że powinni być dobrze wynagradzani"

To by oznaczało, że sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę ma dostęp do kalendarzy posłów!?? – dziwi się posłanka.

Poseł PiS odpowiada. Do wpisów posłanki, w przeszłości trzykrotnej uczestniczki zimowych igrzysk olimpijskich, odniósł się wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz z PiS.

bDTvuPFp

Wydaje się, że gdyby dostała zaproszenie na Paradę Równości, nie miałaby nic przeciwko temu, a zaproszenie na publiczną modlitwę ją bardzo mocno parzy – skwitował polityk PiS w rozmowie z "Super Expressem".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDTvuPFK
KOMENTARZE
(1085)
bubu
rok temu
Rozdział kościoła od Państwa - pierwsza rzecz jaką powinna zrobić opozycja po objęciu władzy. Do tego opodatkować.
Tak jest
rok temu
Odpowiedz Andruszkuewicza jest co najmniej i.djotyczna.
piotr12345
rok temu
Nie "ją " Andruszkiewicz , tylko Panią poseł . Do szkoły raczej razem z Panią poseł nie chodziłeś …
bDTvuPFL
melka
rok temu
I to jest właśnie to,że ktoś ma prawo do praktyk religijnych a robi to na własny rachunek .A nie że dobrowolnie pod przymusem.Hipokryzja rządzących.Ma racje pani Jaga.Też bym się wściekła.Jak chcę jakiś informacji o zdarzeniach w których można uczestniczyć to wiem gdzie je znaleźć. .
cghfdhfrh
rok temu
zamknąć to całe tałatajstwo, to pokazuje jakie średniowiecze panuje w państwie. Ja stanowczo mówie NIE takim praktykom. Polska jest świecka i taka ma pozostać, a jak ktoś chce innej to watykan stoi otworem....
Najnowsze komentarze (1085)
Emigrant
rok temu
nie podoba sie zaproszenie pani posel? moze sie pani przeniesc na zachod - tam nie beda pani zapraszac, wezma sila w ciemnej ulicy i jesli nie bedziesz wielbic alllllaha to gardlem przyplacisz! Juz wyznawcy religii pokoju sie o to zatroszcza!
leshido
rok temu
Ja poprosze o zaproszenie do agencji towarzyskiej
Wtf
rok temu
To jest właśnie wolnosc:możesz iść ale nie musisz.za trudne?
Hhgf
rok temu
Nie masz większych problemów?
wolkar
rok temu
W tym chorym na religię kraju można się spodziewać takich niespodzianek. Zamiast robić z tego aferę, można się po prostu obśmiać...
Ccvv
rok temu
Przecież to tylko zaproszenie a nie zawiadomienie i obecność obowiązkowa. Nie jest zainteresowana to nie idzie. Widocznie wszystko co związane z wiarą parzy w oczy. Śmieszna reakcja
franek
rok temu
dlaczego co roku ministranci pytają mnie czy przyjmuję księdza nie rozumiem nie daje im listy katolików im na osiedlu, mieliby mniej chodzenia.
Abc
rok temu
Przydałby się jej za łapówki męża podczas organizowania IO w Krakowie. Już zapomniała?
bDTvuPFD
Wit
rok temu
Glupek z PiS nie rozumie.
język kaczowo...
rok temu
"...zaproszenie na publiczną modlitwę ją bardzo mocno parzy ..." Ktoś mi wyjaśni w JAKIM JĘZYKU ZOSTAŁA SFORMUŁOWANA TA WYPOWIEDŹ podobno polskiego ministra???
Andruszkiewic...
rok temu
Andruszkiewicz szczyknął chamstwem i prymitywizmem... No ale czego innego spodziewać się po naziołku?
Henoch
rok temu
Od czasów kiedy sięga moja wiedza, z tego co wiem to "bez Boga ani do proga" Szczęść Boże wszystkim
gfh
rok temu
Poślica a nie posłanka.
Set
rok temu
pani Marczułajtis brała udział trzykrotnie w ZIO a czy były jakieś sukcesy? a może prokuratura powinna wrócić do sprawy działalności Komitetu Konkursowego Kraków 2022 i wydatkowania przez ten komitet pieniędzy podatników?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić