REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak28.11.18 (17:50)

Policja szuka ofiar bioenergoterapeuty. Podstępem zmuszał kobiety do seksu

26-latka przez rok nie odważyła się opowiedzieć o "leczeniu" u krakowskiego "specjalisty". Kiedy w końcu się przełamała, okazało się, że jej matka przeżyła to samo. Kobiety zawiadomiły policję, ta zatrzymała 62-latka. Ofiar mogło być dużo więcej.
Newsweek Polska, Reporter / East News

26-latka miała kłopoty ze zdrowiem. Postanowiła odwiedzić bioenergoterapeutę, którego poleciła jej koleżanka. W internecie "cudotwórca" wyglądał bardzo przekonująco.
Cena pojedynczej wizyty wynosiła kilkaset zł. Przy czym na jednym spotkaniu "terapia" się nie kończyła. Jednak zatrzymany przekonywał, że jest skuteczny zarówno przy problemach duchowych jak i przy chorobach somatycznych.

Matka 26-latki poszła do tego samego uzdrowiciela. 48-latka przyznała, że oskarżony też uprawiał z nią seks w ramach terapii. Opowiedziała o tym dopiero wtedy, gdy córka zdobyła się z nią na szczerość i pierwsza zdradziła, co działo się za drzwiami gabinetu "cudotwórcy".

REKLAMA

62-letni mężczyzna usłyszał zarzuty z art.197 § 1 i 2 KK. Mówi on o doprowadzeniu podstępem osoby do obcowania płciowego i poddania się innej czynności seksualnej. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór. Zastosowano również zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych na odległość mniejszą niż 50 metrów, a także nakaz powstrzymania się od wszelkiej działalności bioenergoterapeutycznej.

Śledczy podejrzewają, że ofiar mogło być dużo więcej. Prawdopodobnie w ciągu ostatnich kilku lat wykorzystanych zostało wiele kobiety z różnych rejonów kraju.

Policjanci zwracają się prośbą. Apelują do wszystkich kobiet, które korzystały w Krakowie z tego typu "usług" bioenergoterapeuty o zgłaszanie się osobiste do Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Krakowie. Można udać się do niego osobiście (znajduje się przy ul. Siemiradzkiego 24) lub dokonać zgłoszenia telefonicznego pod numerami:

* 12-61-52-620 (policjantka prowadząca postępowanie) **

  • 12-61-52-650 ( sekretariat)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Rytuał kambo trafił do Polski. Ekspert: to eksperymentowanie na własnym ciele

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij