REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła08.11.19 (15:14)

Poseł PiS w telewizji Al Jazeera. Nie powstrzymał języka

Poseł PiS w telewizji Al Jazeera mówił bez ogródek, co sądzi o imigrantach i wielokulturowości. Dominik Tarczyński stwierdził, że muzułmanie i buddyści nie przejmą Polski. Prowadzący program w katarskiej telewizji starał się ripostować na temat polityki prowadzonej przez PiS.
aljazeera

W ostatnim odcinku programu UpFront pojawił się wątek Polski. W telewizji Al Jazeera rozprawiano z Dominikiem Tarczyńskim na temat wielokulturowości oraz polityki imigracyjnej, jaką przyjął nasz kraj.

Posłowi PiS wypomniano zdarzenia z 2015 roku. W Europie trwał wtedy kryzysy migracyjny. W tym tygodniu pojawiła się opinia prawna, że rządy krajów odmawiających przyjęcia imigrantów złamały prawo Unii.

REKLAMA

Nie chcemy, aby Polska została przejęta przez muzułmanów, buddystów lub kogoś innego … i nikt nigdy nie zmusi nas do przyjmowania muzułmanów, buddystów i niewierzących w ogromnych ilościach - powiedział poseł PiS Dominik Tarczyński w telewizji Al Jazeera.

Zobacz także: Krystyna Pawłowicz "wytnie numer PiS-owi"? Joanna Senyszyn o "kreacji" kandydatki do TK

Dominik Tarczyński dodał, że w Wielkiej Brytanii i USA poznał życie w wielokulturowym społeczeństwie. Nie widzi w tym żadnej wartości i docenia wartości obecnie promowane przez władze w Polsce.

Dla mnie, wielokulturowe społeczeństwo, to nie jest wartość… to nie jest cnota. Kultura chrześcijańska, prawo rzymskie, greccy filozofowie, to są dla nas cnoty – mówił poseł PiS Dominik Tarczyński.

Prowadzący program w telewizji Al Jazeera odpowiedział. Zachęcił polskie władze, by "zainteresowały się problemem migracyjnym z jakimi boryka się Europa".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij