o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

Poseł PiS w telewizji Al Jazeera. Nie powstrzymał języka

346
Podziel się

Poseł PiS w telewizji Al Jazeera mówił bez ogródek, co sądzi o imigrantach i wielokulturowości. Dominik Tarczyński stwierdził, że muzułmanie i buddyści nie przejmą Polski. Prowadzący program w katarskiej telewizji starał się ripostować na temat polityki prowadzonej przez PiS.

Poseł PiS w telewizji Al Jazeera. Nie powstrzymał języka
(aljazeera)
bDSUtPRx

W ostatnim odcinku programu UpFront pojawił się wątek Polski. W telewizji Al Jazeera rozprawiano z Dominikiem Tarczyńskim na temat wielokulturowości oraz polityki imigracyjnej, jaką przyjął nasz kraj.

Posłowi PiS wypomniano zdarzenia z 2015 roku. W Europie trwał wtedy kryzysy migracyjny. W tym tygodniu pojawiła się opinia prawna, że rządy krajów odmawiających przyjęcia imigrantów złamały prawo Unii.

Nie chcemy, aby Polska została przejęta przez muzułmanów, buddystów lub kogoś innego … i nikt nigdy nie zmusi nas do przyjmowania muzułmanów, buddystów i niewierzących w ogromnych ilościach - powiedział poseł PiS Dominik Tarczyński w telewizji Al Jazeera.

bDSUtPRz

Zobacz także: Krystyna Pawłowicz "wytnie numer PiS-owi"? Joanna Senyszyn o "kreacji" kandydatki do TK

Dominik Tarczyński dodał, że w Wielkiej Brytanii i USA poznał życie w wielokulturowym społeczeństwie. Nie widzi w tym żadnej wartości i docenia wartości obecnie promowane przez władze w Polsce.

Dla mnie, wielokulturowe społeczeństwo, to nie jest wartość… to nie jest cnota. Kultura chrześcijańska, prawo rzymskie, greccy filozofowie, to są dla nas cnoty – mówił poseł PiS Dominik Tarczyński.

bDSUtPRF

Prowadzący program w telewizji Al Jazeera odpowiedział. Zachęcił polskie władze, by "zainteresowały się problemem migracyjnym z jakimi boryka się Europa".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bDSUtPSa
KOMENTARZE
(346)
mul
rok temu
mam pytanie - ilu uchodźców przyjmuje Katar?
Ali
rok temu
Brawo Tarczyński popieram 100% tak trzymać dokąd się da bo inaczej polskość zniknie jak to jest w innych krajach zdominowanych przez imigrantów
bolo
rok temu
Brawo Tarczyński , czy padło pytanie ilu swoich braci przyjął Katar ?
bDSUtPSb
dac
rok temu
Dlaczego te bogate kraje arabskie nie przyjmuja swoich(muzulmanow)? Tacy sa bogaci ale na demokracje najlepiej odsylac do Europy.Niech przyjmuja ich wszystkich skoro sa taaaacy religijni i rope naftowa tez,
/???/
rok temu
A dlaczego Al Jazeera nie apeluje do swoich współbraci aby zajęli się swoimi rodakami - a nie budowaniem najwyższych drapaczy chmur, apartamentowców, lodowisk na środku pustyni. Maja tyle kasy , którą trwonią bez umiaru na zbyteczne rzeczy, a swoich biednych chcą podrzucać europie, aby się pozbyć kłopotu.
Najnowsze komentarze (346)
Wkoncucosmadr...
rok temu
Polac mu ?
józek
rok temu
Brawo .
Twój Nick
rok temu
Już niedługo klimat zmieni się tak że będziemy musieli uciekać z polski.Ciekawy jestem gdzie?
słuchaj tylko
rok temu
halo.radio
Olo
rok temu
A Tatarzy to kto?Katolicy ?
Theo_UK
rok temu
Sam obecnie żyjąc w UK, przeciwnie do posła Tarczyńskiego, ja dostrzegam wartość w multikulturowości. Polityka izolacji to nie jest wartość. Uchodźców Polska powinna przyjmować, jeżeli nawet nie z humanitarnych pobudek to choćby dlatego, że polskich uchodźców przyjmowały kraje odmienne kulturowo, w tym również kraje muzułmańskie. Poseł ma odmienne zdanie, ale potrafił je uargumentować na tyle skutecznie, że dziennikarz nie był w stanie wygrać na argumenty. Jeśli chodzi o całą dyskusję to dziennikarz nie był zbyt dobrze do niej przygotowany, bo zakładał, że posła Tarczyńskiego będzie w stanie zawstydzić.
luk
rok temu
Zgadzam się, dlatego większość Polaków na głosowała na PIS. To Polacy zaczynają uczyć cały świat na czym polega życie społeczeństwa o jednolitej przeszłości. Dlatego u nas jest BEZPIECZNIE !!!
Dzienciol
rok temu
Odpowiedz P. Tarczynskiego byla prawidlowa, czyli taka ja sadzi wiekszosc polskiego spoleczenstwa, rowniez i mnie. Wszelkie rezolucje potepiajace Polske przez EU to ja mam gleboko w du...!
bDSUtPRT
Limciu
rok temu
Powiedział to w najbardziej właściwym miejscu. Potencjalni "uchodźcy" nie czytają europejskich gazet ani nie oglądają europejskich telewizji. Niech wiedzą, że przynajmniej w Polsce nikt ich ciasteczkami na dworcach nie będzie witał. Mało kto z nas zdaje sobie sprawę jakie idiotyczne legendy krążą po Afryce o raju w Unii Europejskiej i o tym jak z utęsknieniem czekamy na ich przybycie oferując darmowy wikt i opierunek dla nich, ich dzieci, wnuków i prawnuków. Potem jak po wielu miesiącach ryzykownej i kosztownej podróży lądują w obozie na Lesbos są szczerze zdziwieni i zrozpaczeni że jest inaczej niż im mówili.
Zenek
rok temu
Blisko wschodni islam nie cierpi innej kultury niż własnej. Nie tylko ze względów religijnych, ale też historycznych. Warto sobie przypomnieć historię Egiptu, który kiedyś nie był muzułmański i jak jest obecnie traktowana jego rdzenna ludność, będąca w mniejszości.
Paweł
rok temu
A co Katar ma do naszego kraju? Popieram słowa posła - wielokulturowość to brak tożsamości i wartości. Wielokulturowość to brak szacunku i poszanowania wartości narodowych i kulturalnych.
Mr Nice Guy
rok temu
Polecam wywiad, w tym artykule widzę stronniczosc i wyrwany kontekst. Brawa dla Pana Dominika, bo redaktor prowadzoacy odwtacal kota ogonem, a Pan Poseł potrafił sensownie sie wypowiedźiec niczym Max Kolonko;)
NO moj
rok temu
Kataraska telewizja poucza na temat koniecznosci przyjmowania uchodzcow ? Druga sprawa , zastnawiam sie dlaczego Tarczynski nigdy w tego typu wystapieniach nie podaje liczb imigrantow przyjmowanych przez Polske ? Przyjelismy milion ukraincow , dziesiatki tysiecy obywateli Izraela , Indii , Pakistanu itd . Dlaczego ten czlowiek przemilcza te fakty ?
Tak
rok temu
Chłopie idź do stodoły przerzucić siano, tylko do tego nadajesz się.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić