o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|

Rasistowski atak w Gnieźnie. Grozili obcokrajowcowi bronią

354
Podziel się

3 lata w więzieniu mogą spędzić mieszkańcy Wielkopolski.

Rasistowski atak w Gnieźnie. Grozili obcokrajowcowi bronią
(Policja)
bDYPqqoR

Dwie osoby zaatakowały w Gnieźnie obywatela Maroka. Wszyscy mężczyźni przebywali wieczorem w jednym z gnieźnieńskich lokali. Jeden z napastników skierował wiatrówkę w stronę Marokańczyka i krzyknął, że ma "wyp… z Polski, Polska jest dla Polaków" – informuje gnieźnieńska policja.

Policja zatrzymała na gorącym uczynku dwóch pijanych mężczyzn w wieku 33 i 37 lat. Obaj już wcześniej byli notowani. Przestępcy trafili do policyjnego aresztu, a mundurowi zabezpieczyli wiatrówkę.

Mogą trafić do więzienia nawet na 3 lata. Podejrzewani są o znieważanie na tle narodowościowym. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia, m.in. zabezpieczają monitoring lokalu. Gnieźnieńska komenda podkreśla, że nie daje przyzwolenia na mowę nienawiści i będzie stanowcza w przypadku takich przestępstw.

bDYPqqoT
Zobacz także: Zobacz także: Poświęcił kwadrans, by ukraść rower. Wszystko nagrał monitoring

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDYPqqpu
KOMENTARZE
(354)
szczery
3 lata temu
Powiedzieli to, co powinni powiedzieć, nie po to mój pradziad przelewał krew za Polskę żeby teraz w ramach poprawności politycznej zalał nas islamski potop.
stefan
3 lata temu
brawo patrioci !!!
Julek
3 lata temu
Ziobro każe wycofać sprawę :)
bDYPqqpv
majk
3 lata temu
brawo!!
Gd
3 lata temu
Ciekawa jestem czy gdyby ten marokanczyk zrobił to samo w stosunku do Polaka to reakcja sadu bylaby taka sama?? Nie sądzę....
HwDp
3 lata temu
Gnieźnieńska policja kozaczy do dwóch pijanych lumpów a ciekaw jestem co zrobią cwaniak jak staną przed nimi migranci żądni ich tyłków....... Tfuuuu
kibolski patr...
3 lata temu
z Polski się wyjeżdża a nie przyjeżdża stąd te nadużycia
white
3 lata temu
ukrainiec wyzywał bramkarzy ze jet banderowcem i nas pozabija to chyba rasistowskie było?
skrzywdzona
3 lata temu
zgwałcili mi córkę , mnie chcą zabić -- wielokrotnie wnosiłam do prokuratury a ona umarza sprawę , jakos stanowczości tu nie widac , to działa w jedna stronę , pewnie on ma coś na sumieni to go zaatakowali , tak bez powodu to nic sie nie dzieje , w kraju wielu cudzoziemców mieszka i nikt ich nieskrzywdzona atakuje , sprawdzic o co chodzi a nie tak od razu wyroki wydawać !!!!!!!!!!!!!!!!!1
tak3mac
3 lata temu
mieli racje..wyp z RP ,RP dla Polakow !!!!!!!!!!!!!
Jaka stawke k...
3 lata temu
To ile dostali z kosciola za ten wyczyn wiary. Sami za darmo nie poszli.Ktos musi ich sponsorowac to samo co do napromieniowania. Ile dostana lapowki za napromieniowanie dzisiejsza i napromieniowanie podwojne. Sypaniac glowy popiolem w imie pokuty jedzac darmowe andruty?
bunio
3 lata temu
niech się cieszy że w rondel nie wyłapał
MrWhite
3 lata temu
Maroko nie jest w Unii Europejskiej i nie obejmuje go Strefa Schengen. Policjanci mogliby zacząć od sprawdzenia co Marokańczyk robi w naszym kraju i na jakich warunkach u nas przebywa.
bDYPqqpn
Tom
3 lata temu
Gniezno patologia.. Od księży biznesmenów po handlarzy szeptami.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić