Michał Nowak
Michał Nowak| 
aktualizacja 

Robaki zainfekowały stopy nastolatka. Wszystko przez niewinną zabawę na plaży

48

"Zakopali go dla zabawy w piasku, tak zaczął się koszmar" napisała na Facebooku matka Michaela Dumasa. Kobieta postanowiła ostrzec w ten sposób innych. 17-latek to nie jedyna ofiara pasożytów.

Robaki zainfekowały stopy nastolatka. Wszystko przez niewinną zabawę na plaży
(Facebook.com)

Chłopak jest jednym z czworga zainfekowanych przyjaciół. Do ich styczności z pasożytami doszło podczas zabawy na jednej z plaż w okolicach Miami. W ciałach nastolatków wykryto obecność tęgoryjca.

Cztery osoby zaraziły się pasożytem na plaży w Pompano Beach. Najostrzejszy przypadek zaobserwowano u mojego syna… jak dotąd – napisała Kelli Mulhollen Dumas.

Zdjęcia infekcji obrazują, jak duże spustoszenie w ciele nastolatka spowodowały robaki. Trudno się dziwić, że musiał on zażywać wiele, bardzo drogich leków – w tym sterydowe tabletki po 1356 dol za 6 sztuk.

Każdy wie, że na plaży trzeba nosić klapki, bo istnieje ryzyko zarażenia się pasożytami. Jak można tego nie wiedzieć – mówi przedstawiciel wydziału zdrowia z Pompano Beach w rozmowie z The Sun.

Nastolatek przeszedł gehennę. Potrzebował licznych konsultacji z lekarzami. Robaki wywołały straszliwy ból. Wiedzieliście, że udając się do Miami trzeba uważać na pasożyty? Przy takim niebezpieczeństwie, zagrażające plażowiczom w Polsce śmieci, nie wydają się już takie groźne.

Tęgoryjce to robaki, które drażą tunele w ludzkim ciele. Kiedy dostaną się do krwiobiegu, przenikają do jelit, gdzie mogą żyć aż do pięciu lat.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: #sekspopolsku. Sposoby Polaków na podryw. Niektórzy to mają pomysły!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić