REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski26.12.18 (12:06)

Rodzice zmusili 6-letnie bliźnięta do ślubu. "W poprzednim życiu były kochankami"

By uniknąć przepowiedni o nieszczęściu, dwoje rodziców z Tajlandii postanowiło o ślubie swoich 6-letnich bliźniąt. Skandaliczna ceremonia odbyła się Tajlandii.
iStock.com

Guitar i Kiwi zostali zmuszeni do wzięcia ślubu. Choć to dopiero 6-letnie dzieci, ich rodzice postanowili, że muszą poddać się buddyjskiemu obrządkowi zaślubin. Wszystko, by uniknąć nieszczęścia. Tajowie wierzą, że nie powinni rozdzielać małżeństwa z poprzedniego wcielenia.

To wierzenie, które mamy od naszych przodków. Musimy zorganizować ślub dla bliźniąt jako rozwiązanie problemów, które mogli mieć w poprzednim wcieleniu. Inaczej karma nie będzie dla nas łaskawa - skomentowała matka dzieci.

REKLAMA

Ceremonia na przedmieściach Bangkoku była bardzo wystawna. Zaproszono kilkudziesięciu gości na ślub, którego przygotowanie kosztowało ok. 1,5 tys. dolarów. Nie zabrakło również procesji przez miasteczko.

W przyszłości dzieci będą mogły szukać innych partnerów Ceremonia nie była bowiem prawnie wiążąca i nie wystawiono żadnych dokumentów potwierdzających ślub - informuje International Business Times.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij