Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Rosja. Władimir Putin odpowiedział. 28-latka chce wziąć z nim ślub

192

Młoda kobieta złożyła Władimirowi Putinowi ofertę w trakcie jego wizyty w Iwanowie. Zdjęcia z listem, które prezydent Rosji otrzymał od 28-latki, zostały zaprezentowane w programie telewizyjnym. Polityk odniósł się do propozycji zauroczonej Rosjanki.

Rosja. Władimir Putin odpowiedział. 28-latka chce wziąć z nim ślub
(vk.com)

Propozycja ślubu została złożona przez Julią Sziłową. Młoda kobieta pojawiła się w tłumie mieszkańców, którzy przybyli powitać prezydenta w Iwanowie. Władimir Putin odwiedzał miejscową klinikę dziecięcą i fabrykę spadochronów.

W pewnym momencie Sziłowa krzyknęła do Władimira Putina, by się z nią ożenił. Rozbawiony prezydent odpowiedział, że to świetna oferta oraz podziękował 28-latce. Zdeterminowana Rosjanka postanowiła nie odpuszczać i za pośrednictwem asystentów głowy państwa przekazała Putinowi swoje dwa zdjęcia z listem.

List i zdjęcia zostały zaprezentowane w rosyjskim programie telewizyjnym "Moskwa. Kreml. Putin. Julia Sziłowa ponowiła prośbę o małżeństwo i zadeklarowała, że nie ma dzieci, problemów finansowych oraz posiada wyższe wykształcenie.

Zobacz też: Odtajniono dokumenty KGB o Putinie

Kim jest Julia Sziłowa?

Jak podaje portal kp.ru, Julia Sziłowa jest aktorką Teatru Dziecięcego w Iwanowie. Prowadzi także program dla dzieci.

28-latka udzieliła wywiadu portalowi KP. Wyznała, że już od dawna jest zainteresowana Władimirem Putinem i śledzi jego poczynania w mediach. Kiedy dowiedziała się, że prezydent przyjedzie do Iwanowa, postanowiła złożyć mu ofertę matrymonialną.

Od czasu wizyty Władimira Putina Sziłowa stała się miejscową celebrytką. 28-latka liczy, że zdarzy się cud i prezydent zdecyduje się do niej oddzwonić.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić