o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Córka Stevena Spielberga ujawnia. Jest aktorką filmów dla dorosłych

302
Podziel się

Córka słynnego reżysera Stevena Spielberga zaczęła występować filmach dla dorosłych. 23-letnia Mikaela Spielberg wiąże ze swoją nową karierę duże nadzieje. Zdradziła przy okazji, jak Steven Spielberg zareagował na wieść o jej nowym zajęciu.

Jest córką Stevena Spielberga. Zdradza szczegóły swojej nowej kariery
Jest córką Stevena Spielberga. Zdradza szczegóły swojej nowej kariery (Instagram.com, @vandal_princess)
bDBmUrmd

Mikaela Spielberg rozpoczęła nową karierę. 23-latka, którą Steven Spielberg i jego żona Kate Capshaw adoptowali, gdy była dzieckiem, poinformowała rodziców o swoim zajęciu podczas rozmowy przez FaceTime. Stwierdziła, że "nie byli zdenerwowani", tylko "zaintrygowani".

Zmęczyła mnie codzienna praca, która nie przynosiła satysfakcji mojej duszy. Nowa praca pozwala mi usatysfakcjonować innych ludzi, a sama też dobrze się czuję, bo to nie narusza moich granic – zapewniła w rozmowie z "The Sun".

23-latka w filmach dla dorosłych występuje sama. Zapowiedziała, że nigdy nie będzie nagrywać filmów, w których musiałaby mieć kontakt fizyczny z innymi aktorami bądź aktorkami. Wyraziła przy tym nadzieję, że nowa kariera otworzy jej drzwi do pracy striptizerki w klubie.

bDBmUrmf

Córka Stevena Spielberga ma za sobą problemy

Mikaela Spielberg zmagała się w przeszłości z depresją. Miała też problemy z alkoholem i twierdzi, że kilka razy tak się upiła, że nieomal umarła. Teraz podkreśla, że ma się już lepiej. Ma nadzieję, że filmy dla dorosłych pozwolą się jej uniezależnić finansowo od rodziców.

Liczę na to, że pojawi się coś tak lukratywnego, że nie będę już uwiązana finansowo przez różne rzeczy. I wtedy naprawdę będę mogła zacząć mówić ludziom, że nie ma nic złego w tym, że w komfortowy dla mnie sposób wykorzystuję własne ciało, żeby się utrzymać – oznajmiła.

bDBmUrml

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDBmUrmG
KOMENTARZE
(302)
P0szlaP0Fachu
11 miesięcy temu
Aleeeee BAZYL....JEZU!
wik
11 miesięcy temu
Ludzie są coraz mniej wartościowi. Chcą tylko przyjemności,i to krótkotrwałej - żadnego poświęcenia dla kogoś- rodziny, ojczyzny, pracy! Żadnych dążeń, ideałów. Tylko prymitywne popędy .
Bicz Boży
11 miesięcy temu
Masakra. Z nudów palma odbija jej na całego.
bDBmUrmH
babcia
11 miesięcy temu
przy takim ojcu mogłaby łatwo osiągnąć sukces...a ona...szkoda dziewczyny...
Dera
11 miesięcy temu
jak nisko trzeba upaść i jak bardzo kochać szmal
Najnowsze komentarze (302)
he?
11 miesięcy temu
to chyba musi byc cos dla fetyszystow brzydali.
dudu
11 miesięcy temu
Niedorozwój , to widac
stary zgred
11 miesięcy temu
"Zmęczyła mnie codzienna praca, która nie przynosiła satysfakcji mojej duszy." I taka jest prawda o prostytucji. Dziewczyny chętne wrażeń i pieniędzy. Powinno się zalegalizować i poddać wyjątkowej kontroli, a nie, że kontroluje się sprzedawców ogrodowej pietruszki, a pod latarnią cuda się dzieją.
kurde...
11 miesięcy temu
Hedonisci wszelkiej masci zaczynaja przejmowac swiat we wladanie. Teraz czekamy na Sodome i Gomore... A potem juz poleci z gorki...
young
11 miesięcy temu
Tak to jest jak zapatrzony w siebie światek Hoolywood-u bierze sobie (adoptuje) dziecko aby dobrze wypadać w mediach. Szkoda dziewczyny, po jej przeżyciach widać jak się nią zajmowali i opiekowali wielcy Państwo Spielberg ! Brak wychowania i poświęcenia czasu dziecku skutkuje własnie taką traumą i zagubieniem życiowym. Jedynym co wyniosła z domu Spielbergów to pazerność na pieniądze. Zresztą jak prywatnie byście Spielberga poznali to i tak dziewczyna super sobie radzi po tyn co przeżyła w ich domu.
no NIE
11 miesięcy temu
Cytat: "zapewniła, że w filmach dla dorosłych będzie występować tylko solo". Nonsens. Han Solo zginął przecież. Zabił go syn...
Porażka
11 miesięcy temu
...Zmęczyła mnie codzienna praca, która nie przynosiła satysfakcji mojej duszy....
Alewstyd
11 miesięcy temu
faktycznie wygląda na przepracowaną ciężką pracą. 23 lata to dobry wiek , żeby przejść na emeryturę i dorobić sobie trochę relaksacyjnym zajęciem...
bDBmUrmz
eee
11 miesięcy temu
ojcie taki zdolny a ten bachor takie zero.
oli
11 miesięcy temu
Wiele nie zarobi,bo urodą nie powala,małpiszon azjatycki.
lol
11 miesięcy temu
Przykre
gxhd
11 miesięcy temu
Steven pewnie w lekkim szoku......
Każdy
11 miesięcy temu
adoptując nieznane dziecko może mieć taki problem. Lepsze in vitro, bo wtedy nie ma przynajmniej pretensji o to, że zachowanie dziecka, to wina "złych" genów rodziców biologicznych.
Każdy
11 miesięcy temu
adoptując nieznane dziecko może mieć taki problem. Lepsze in vitro, bo wtedy nie ma przynajmniej pretensji o to, że zachowanie dziecka, to wina "złych" genów rodziców biologicznych.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić