Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Siły USA przechwyciły łódź podwodną na Pacyfiku

85
Podziel się

Łódź podwodną Amerykanie wykryli z powietrza. Potem do akcji na Pacyfiku wkroczyła straż przybrzeżna USA. Łódź przechwycono wraz z całym ładunkiem, który był wart 165 milionów dolarów.

narkotyki kokaina łódź podwodna
narkotyki kokaina łódź podwodna (East News, LUKE CLAYTON)
bEKLjbit

Strażnicy z USA przejęli 6 ton kokainy. Łódź podwodną na wodach międzynarodowych Pacyfiku wykrył samolot patrolowy. Następnie do łodzi zbliżyli się strażnicy płynący kutrem Valiant, którzy znaleźli na pokładzie narkotyki.

Skonfiskowana kokaina ma wartość 165 milionów dolarów. Z amerykańskiego kutra wysłano dwie mniejsze łodzie straży przybrzeżnej USA, których załoga przy asyście kolumbijskiej marynarki wojennej przejęła narkotyki i zatrzymała czterech przemytników.

Nie ma słów, by opisać uczucie, którego doświadczyła załoga kutra Valiant. W ciągu 24 godzin ekipa przekroczyła równik i przejęła załadowaną narkotykami, w połowie zanurzoną łódź podwodną z własnym napędem. Każda z tych rzeczy stanowi wielkie wydarzenie w karierze strażników, a to, że wydarzyły się jednocześnie, jest czymś naprawdę niesamowitym i bezprecedensowym – powiedział dowódca Matthew Waldron, którego cytuje USA Today.

bEKLjbiv

Musieli się ewakuować przez huragan Dorian. Waldron stwierdził, że rodziny wielu członków załogi kutra musiały niedawno opuścić swoje rodzinne Jacksonville na Florydzie z powodu huraganu. Podkreślił, że bez wsparcia i miłości bliskich załoga nie osiągnęłaby takiego sukcesu.

Zobacz także: Zobacz też: Zatrzymali karawan do kontroli. Osłupieli, gdy otworzyli trumnę
bEKLjbiB

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEKLjbiW
KOMENTARZE
(85)
irek
2 lata temu
To chlopaki sie zacpaja, w koncu koka bedzie tansza przez chwile.
sheriff
2 lata temu
ZLIKWIDOWANIE PRZEMYTU NARKOTYKOW. Pozamykac wszystkich narkomanow w obozach odwykowych a przemyt się skończy.
art-b
2 lata temu
Raz złapali. Ciekawe ile takich kursów zrobił już wcześniej.
bEKLjbiX
Kramarz, Luba...
2 lata temu
Wyglada na balie z dachem
Kamyk
2 lata temu
Zydy nie dopuszcza do konkurencji w handlu narkotykami. Jak sami mowie to przebicie 1:1.000.
Herb
2 lata temu
A co dalej z przemytem narkotykow przez bank JC Morgan?, Bylo tego dosyc sporo i cisza.Gdzie mozna przeczytac jak sprawy sie tocza?
Mopte
2 lata temu
I teraz najlepsze, przemytnicy mogą oddać straż przybrzeżną USA do sądu z prostego powodu, nikt nie ma prawa na wodach międzynarodowych zatrzymać jakiegokolwiek statku. Jak Rosjanie na wodach międzynarodowych, w rosyjskiej strefie ekonomicznej, zatrzymali statek Greenpeacu to wszystkim odbiło, bo były to wody międzynarodowe, a tam choćbym miał statek wyładowany 500 tonami kokainy to nikt nie ma prawa nawet na niego wejść, bo w tym momencie staje się agresorem i uprawia tzw. piractwo. Wody międzynarodowe mają to do siebie że nie ma tam prawa danego państwa, jest tylko prawo ogólne, które zakazuje przejmowania statków. Jeżeli przemytnicy postanowią oddać to do Trybunału Sprawiedliwości w Hadze, wygrają to z palcem w ****, ponieważ straż przybrzeżna USA dokonała nielegalnego przejęcia statku oraz towaru będącego na nim, na wodach międzynarodowych, gdzie jest to wprost zakazane.
Dywizjon 303 ...
2 lata temu
Dlaczego nie poprosili o pomoc Polskiego Lotnictwa Podwodnego ????
abrad
2 lata temu
Przecież to nie łódź podwodna - to statek MON!
Mykołka
2 lata temu
To byli upaińskie bandziory! Zakała środkowej Europy na równi z polską!
cccp
2 lata temu
putin chcial uciec do USA albo trump do rosji
pit
2 lata temu
Niebawem ten koks zapewne trafi do europy! Bo wątpie by zmarnowali taka kasę!
xxxx
2 lata temu
Gdzie się Amerykanie pojawią tam wojny
bEKLjbiP
Nord
2 lata temu
To nie łódź podwodna tylko duża motorówka o głębokim zanurzeniu. Amerykanie nie byli by w stanie wykryć nawet UBoota typ VII. Co udowodniła Francuska łódź podwodna o napędzie dieslowskim "zatapiając" w czasie manewrów lotniskowiec złom „Theodore Roosevelt” oraz dużą część sił jego osłony.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić