o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Słupsk. Żołnierz wojsk specjalnych nie żyje. 8 osób zatrzymanych

83
Podziel się

Zatrzymano osiem osób w sprawie porwania i zabójstwa. Według nieoficjalnych doniesień ofiara to żołnierz wojsk specjalnych, którego zamordowano w wyniku nieporozumienia. Ciało mężczyzny odnaleziono w okolicach żwirowni koło Słupska.

Słupsk. Żołnierz wojsk specjalnych nie żyje. 8 osób zatrzymanych
(East News, Stanislaw Kowalczuk/East News)
bEBTVOUR

Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało osiem osób podejrzanych o porwanie i zabójstwo. Śledczy i prokuratura nie podają na razie szczegółów, ze względu na dobro śledztwa.

Od początku cała sprawa była tajemnicza. Jak informuje Radio Gdańsk, w niedzielę w okolicach kopalni żwiru i między Siemianicami a Jezierzycami pojawiła się policja, straż oraz technicy kryminalni. Prowadzono tam przez kilka godzin działania, o których nie udzielono informacji.

Policja przeszukała później także fragmenty rzeki Łeby. Oprócz tego sprawdzono okolicę Pobłocia koło Lęborka. Rzekomo znaleziono tam samochód z licznymi śladami krwi. Ciało odnaleziono ostatecznie koło żwirowni.

bEBTVOUT
Zobacz także: Zobacz także: CBŚP rozbiło "ekipę Angelo"

Według nieoficjalnych doniesień ofiarą miał być żołnierz wojsk specjalnych. Został uprowadzony i zabity przez nieporozumienie w sprawie rozliczeń finansowych.

Niedługo po zakończeniu działań CBŚ wkroczyło do Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku. Miał się tak ukrywać jeden ze sprawców. Do wyjaśnienia zatrzymano 8 osób, ale wpłynął wniosek, aby aresztować tylko 4 z nich. Póki co szczegóły zdarzenia nie są znane.

bEBTVOUZ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bEBTVOVu
KOMENTARZE
(83)
Wiktor
2 lata temu
'póki co' - to rusycyzm. Pisz i mów po polsku: tymczasem, właśnie, aktualnie, teraz, na razie, chwilowo.
Pati
2 lata temu
Na gp24 piszą, że to gangster narkotykowy, więc w który artykuł wierzyć. W 2005 posadzili go za kierowanie grupą itp.
Grosse scheib...
2 lata temu
TESZ HAHAHAHA ANALFABETYZM CHYBA SIĘ ŻOŁNIERZYKAMI BAWIŁEŚ
bEBTVOVv
Antytrep
2 lata temu
Coz fajne towarzystwo czy powinni nosić mundur żołnierza i dobrze żyć z naszych podatków...
Becia
2 lata temu
Z żołdu się rozliczał....????
skjdjfjcifiv
2 lata temu
W polsce na każdym szczeblu urzędu gminy ratuszu szpitali więziennictwa policji itp itd Jest złodziejstwo i zorganizowane grupy. Dyrektor zakładu zabił więźnia zadźgał go nożem i nie poszedł siedzieć. Chłopaka zabili na komisariacie paralizatorem to dostali dwa lata i takich spraw było setki i nikt nie siedzi. Po wyprowadzało miliardy i nie siędzie. Za kradzież batonika policja cię pobije na komisiariacie i pójdziesz siedzieć na dwa lata. Bandzior policjant zabił 21 letniego człowieka to się już sprawę zamiata pod dywan.
Kulawy
2 lata temu
To pewnie też wina Tuska.
Kmdr Maj
2 lata temu
Wojskowi, są tak samo rozgarnięci jak policjanci . W szkole, też mieli zeszyty w kółka. Ludzie nieprzystosowani do życia . Tacy to idą, albo w kamasze , albo w pasiaki , albo sutannę. A pozostali , idą na taxi. Wszystko, aby tylko nie pracować.
adad
2 lata temu
ktoś pisze bzdury ... jaki żołnierz , pospolity bandyta co kradł samochody i narkotykami handlował .
Judasz oddał ...
2 lata temu
A ty lub w twej rodzinie lub sąsiad kolega ksiądz polityk itd służą ? Komu?. Dzieci mafi komuny SB są ustawieni dobrze. Jak podaje prezydent Warszawy że wielu jest w urzędach wnuki stalinowców,?. Wszyscy się dogadują zaborcy targowica masoni i inni tylko nie Polacy i nie z Polakami?. Jonas ostrzega czas nawracania się kończy
Rambo
2 lata temu
może to był słynny Bogdan W. pseudo komandos bohater artykułu jednej z gazet https://www.gazetapolska.pl/20934-burzowe-chmury-nad-fokami-formoza-pod-lupa-sledczych
fghnsfd
2 lata temu
" .....okolicach kopalni żwiru..." KOPALNIA ŻWIRU-a nie żwirownia? Brauła,idż na sprzątaczkę bo nie wiesz co piszesz......
Lidka
2 lata temu
do wojska polskiego są przyjmowani na wysokie stanowiska Ukraińcy
bEBTVOVn
Sławek
2 lata temu
Największe przekręty i wałki mają miejsce w spółkach skarbu państwa i w wojsku, to wiedzą nawet dzieci.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić