o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Snoop Dogg zapowiada swój nowy serwis dla palaczy trawki!

Podziel się

Merry Jane - tak będzie nazywać się lajfstajlowa platforma dla jaraczy zielska z całego świata. Snoop zapowiada, że w jego serwisie znajdzie się miejsce nie tylko dla wytrawnych koneserów marihuany, ale również dla początkujących graczy.

Snoop Dog aka Snoop Lion
Snoop Dog aka Snoop Lion (flickr.com)
bDRRkQSt

W nowym serwisie nie zabraknie szerokiego wachlarza zdjęć, wywiadów i materiałów video. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z trawką to znajdziecie tam mnóstwo tutoriali, np. gastronomicznych, jak upiec ciastka, torciki, jak zrobić masło z zawartością THC, albo po prostu jak odróżnić dobry sort od złego. Merry Jane to także szeroka baza wiedzy dla zaprawionych w bojach użytkowników kannabinoidów.

Dzięki potężnemu forum fani zielonego szaleństwa będą mogli porównywać swoje wrażenia, gdy przetestują nową odmianę rośliny, albo umówić się na wspólne palonko. Czym więc MJ różni się od zwykłych forów jakich w sieci pełno? Otóż Snoop zatrudni specjalistów do moderacji dyskusji, których sam będzie akredytował. Znając bogate doświadczenie muzyka można mieć pewność, że wybierze najlepszych fachowców.

bDRRkQSv

Zawsze inwestowałem w kreatywność. Po jakimś czasie zacząłem na tym zarabiać. Potem wpadłem na pomysł, że zacznę zarabiać na tym co naprawdę lubię, na przykład rozkręcę tę część branży związaną z paleniem zielska" - skomentował swój nowy pomysł na konferencji biznesowej TechCrunch Snoop Dogg.

Nowy serwis muzyka wspierać będzie cała rzesza celebrytów, wśród których wymienić można m.in. aktora Setha Rogena i piosenkarkę Miley Cyrus. Platforma internetowa jest obecnie w wersji beta, ale raper obiecał, że w przeciągu kilku tygodniu zostanie w pełni oddana w ręcę użytkowników.

bDRRkQSW
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić