Radosław Opas
Radosław Opas| 
aktualizacja 

Sopot. Złodziejka poszukiwana. Mieszkaniec Gdańska stracił pieniądze

291

Policjanci z Sopotu poszukują kobiety, która przy pomocy karty płatniczej należącej do mieszkańca Gdańska wypłaciła z bankomatu 3 tys. złotych. Funkcjonariusze opublikowali wizerunek złodziejki.

Sopot. Złodziejka poszukiwana. Mieszkaniec Gdańska stracił pieniądze
(Policja)

Kobieta ukradła 3 tys. złotych. Do sytuacji doszło pod koniec lipca bieżącego roku. W godzinach nocnych na terenie Sopotu, złodziejka za pomocą cudzej karty płatniczej dokonała kilku transakcji polegających na wypłacie gotówki z bankomatu. Karta należała do mieszkańca Gdańska.

Twarz złodziejki opublikowano w sieci. Sopoccy policjanci wizerunek poszukiwanej kobiety zdecydowali się upublicznić po analizie zapisu monitoringu. Do tej pory nie udało się ustalić, kim jest złodziejka, na której działalności stracił pieniądze mieszkaniec Gdańska.

Każdy, kto posiada informację o poszukiwanej, powinien zgłosić się do funkcjonariuszy. Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych lub miejsca pobytu kobiety proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58-52-16-338 (prowadzący postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji – informują policjanci z Sopotu.

Zobacz także: Złodziejka w sklepie. Policja opublikowała film

Zobacz także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić