Piotr Kalsztyn| 

Szukali gangstera w całej Europie. Wpadł w Nowym Sączu

44

"Łowcy głów” złapali groźnego przestępcę. Nie dał rady zatrzeć wszystkich śladów.

Szukali gangstera w całej Europie. Wpadł w Nowym Sączu
(Policja)

Gangster zniknął 3 lata temu. Zaskoczony mężczyzna nie stawiał żadnego oporu podczas zatrzymania. Na jego ślad wpadli wrocławscy policjanci z grupy "łowców głów”. To specjalna jednostka, która zajmuje się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Ścigano go na całym kontynencie. Za mężczyzną wystawiono Europejski Nakaz Aresztowania. Był poszukiwany także trzema listami gończymi - informuje policja.

Ukrywając się zmienił całkowicie swoje życie. Zerwał wszystkie kontakty towarzyskie i rodzinne. Nie posiadał kont na żadnym z portali społecznościowych. Zrezygnował również z wszelkich środków łączności. Przeprowadził się z Głogowa do Nowego Sącza, gdzie próbował wtopić się w lokalną społeczność. Policjanci podkreślają, że był bardzo ostrożny, nie pozostawiał żadnych śladów i dobrze maskował swoją tożsamość.

Zobacz także: Zobacz także: Masa o współpracy Rabieja z Colosseum. "To było takie pruszkowskie biuro"

*Mężczyzna skazany jest prawomocnymi wyrokami. *W więzieniu powinien spędzić 12 i pół roku. To niebezpieczny członek zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym – informuje dolnośląska policja.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić