aktualizacja 

Tak będzie wyglądał nowy iPhone 7?

2

Najnowsze przecieki z chińskich fabryk zdają się potwierdzać przypuszczenia fanów Apple. W nowym iPhone nie będzie okrągłego przycisku "home".

Tak będzie wyglądał nowy iPhone 7?
(imgur.com)

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia nowego modelu. O ile do przedpremierowych doniesień na temat flagowego produktu Apple lepiej podchodzić z dystansem, to trzeba przyznać, że część plotek może się potwierdzić. Szczególnie te dotyczące przycisku "home" i podwójnego aparatu fotograficznego - podaje Mirror.co.uk.

Zdjęcia w sieci wyglądają na amatorskie, zrobione w pośpiechu. Czy tak będzie wyglądał nowy model iPhone'a? Na tylnej obudowie w lewym górnym rogu widoczny jest podwójny moduł kamery, otoczonym niewielkim pierścieniem, podobnie jak w poprzednich modelach. Usunięcie przycisku "home" byłoby niezwykle ryzykownym ruchem ze strony Apple. Oczywiście weryfikacja autentyczności zdjęcia jest w tym momencie niemożliwa.

Nowy design telefonów powstaje średnio co dwa lata. Jeżeli firma z Cupertino nie zmieniła modelu biznesowego, to w tym roku powinniśmy zobaczyć nowy projekt smartfona z logiem nadgryzionego jabłka. Możemy podejrzewać, że urządzenie będzie cieńsze i lżejsze od poprzednika.

Zobacz także: Niektórzy fani już wcześniej stworzyli koncepcje smartfona bez przycisku "home".

Autor: Arkadiusz Puz

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić