o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Tragedia młodej matki. Zostało jej kilka tygodni życia

Podziel się

27-latka dostała raka skóry. Chodziła na solarium, żeby zwiększyć pewność siebie.

Przesadziła z solarium
Przesadziła z solarium (dailymail.com)
bDRRrUqd

Louise Cook była regularnym klientem solarium i zaglądała tam przynajmniej trzy razy w tygodniu. Najpierw aplikowała sobie sesje sześcio-, a później dziewięciominutowe. 27-latka została zaskoczona szokującą diagnozą o raku kiedy była zaledwie w 10. tygodniu ciąży. Postanowiła jednak nie usuwac ciąży. Jej córeczka Chloe urodziła się zdrowa.

Nie wiedziałam, że solarium może być takie niebezpieczne. Przecież jest tak łatwo dostępne - powiedziała Louise dziennikarzom Daily Mail.

Pochodzaca z Norfolk matka trójki dzieci stwierdziła, że opalenizna zwiększy jej pewność siebie po rozstaniu. Kiedy po dwóch latach intensywnego opalania odkryła na szyi guzek, przeczuwała, że to rak. Kilka miesięcy później nowotwór rozprzestrzenił się do mózgu. Lekarze dają jej 2 miesiące życia

bDRRrUqf

Byłam młoda i naiwna i zapłacę za to swoim życiem.Nie zobaczę też jak dorastają moje dzieci. Wszystko przez to, że zawsze byłam blada. Kiedy zaczęłam dostawać komplementy z powodu mojej opalenizny poczułam się świetnie - powiedziała umierająca kobieta.

bDRRrUqG
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić