Tu w USA zakażą seksu ze zwierzętami. Ohio ma dość

24

W 11 stanach USA nadal nie ma prawnego zakazu zoofilii. Ohio chce zmniejszyć tę liczbę do 10 i myśli nad wprowadzeniem odpowiednich przepisów.

Tu w USA zakażą seksu ze zwierzętami. Ohio ma dość
(Shutterstock.com)

*Za seks z owcą czy psem w większości cywilizowanych miejsc idzie się za kraty. *Albo chociaż płaci grzywnę. W wielu miejscach Stanów Zjednoczonych można śmiało produkować i sprzedawać pornografię z udziałem zwierząt. Dwóch senatorów z Ohio chce zaostrzyć prawo w swojej okolicy.

Jim Hughes i Jay Hottinger mają nadzieję, że proponowana przez nich ustawa zapewni zwierzętom bezpieczeństwo ze strony pożądliwych ludzi. Chcą by nielegalna stała się każda seksualna aktywność z udziałem zwierząt - czytamy na serwisie WPCO.

Zakazana byłaby sprzedaż i kupno zwierząt z myślą o seksualnym wykorzystaniu. Ohio ma przepisy zabraniające przemocy wobec zwierząt, ale o seksie nie ma tam słowa. Senatorowie mają poparcie federalnych agencji bezpieczeństwa, stowarzyszeń prawników i fundacji walczących z przemocą domową oraz tych chroniących prawa zwierząt.

Przed sądem policja często posługuje się argumentem, że pedofile mają w swej kolekcji także materiały zoofilskie - zauważa portal i dodaje, że często za przemocą wobec zwierząt idzie przemoc wobec ludzi.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić