Piotr Kalsztyn| 
aktualizacja 

Udawał 14-latkę w internecie. Umówił się na seks z pedofilem

78

Przy mężczyźnie, który chciał spotkać się z nastolatką znaleziono opakowania środków wspomagających potencję.

Udawał 14-latkę w internecie. Umówił się na seks z pedofilem
(Policja)

Mieszkaniec Wolsztyna na jednym z portali internetowych podawał się za niepełnoletnią dziewczynkę. Nawiązał kontakt z 49-latkiem, który chciał uprawiać seks z nastolatką. Pedofil zaproponował miejsce i spotkania oraz wspólnie ustalili, w jaki sposób będą mogli się rozpoznać.

Podszywający się za dziewczynkę pokazał zapis rozmowy policji. Mundurowi przyjechali na miejsce schadzki. Zauważyli tam auto, którym poruszał się 49-latek. Podczas jego zatrzymania znaleziono w samochodzie prezerwatywy oraz kilka opakowań środków wspomagających potencję – informują policjanci z Wolsztyna.

*Mężczyzna przyznał, że umówił się z nastolatką. *Próbował przekonać policjantów, że nie traktował jednak jej propozycji poważnie. Później próbował wymigać się skarżąc na stan zdrowia. Zawieziono go do szpitala, a chwilę później osadzono w policyjnym areszcie.

Policja zatrzymała sprzęt elektroniczny mężczyzny. Zabezpieczono trzy telefony komórkowe, trzy laptopy, tablet, notebook i kartę pamięci. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Mężczyzna może trafić do więzienia na 2 lata.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić