REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas25.05.19 (11:17)

USA. Dwa razy dożywocie. Porwał 13-latkę i zamordował jej rodziców

Sąd w USA skazał 21-latka na podwójne dożywocie i jeszcze 40 lat dodatkowo. Jake Patterson, który w 2018 roku uprowadził 13-letnią dziewczynkę i zabił jej rodziców, został skazany przez sąd okręgowy w Barron, w stanie Wisconsin.
USA TODAY Network / East News

Morderca z USA przyznał się do winy. 21-latek potwierdził w sądzie wszystkie stawiane mu zarzuty. Za zamordowanie Jamesa i Denise Closs oraz porwanie ich córki Jayme skazano go na podwójną karę dożywotniego pozbawienia wolności. Dodatkowo, za porwanie nieletniej i przetrzymywanie jej przez 88 dni, sąd wymierzył mu 40 lat więzienia.

Sędzia nie znalazł powodów do łagodniejszego orzeczenia. Podczas ogłaszania wyroku James Babler mówił, że Petterson jest „uosobieniem zła” i gdyby wyszedł kiedyś na wolność, mógłby chcieć odnaleźć i zabić Jayme Closs - donosi telewizja Fox News.

REKLAMA

Nie mam wątpliwości, że jesteś jedną z najniebezpieczniejszych osób, jakie kiedykolwiek chodziły po Ziemi – powiedział sędzia James Babler.

Zobacz też: Aresztowana po 38 latach. Odpowie za morderstwo

Skazany zaplanował swoją zbrodnię. Wg ustaleń śledczych, Petterson wybrał 13-letnią Jayme na swoją ofiarę po tym, jak zauważył ją wchodzącą do szkolnego autokaru. Śledził następnie jej powrót do domu, po czym wszedł do środka, żeby następnie zastrzelić jej rodziców i porwać dziewczynkę, którą przetrzymywał w oddalonym o blisko 100 km domku kempingowym.

Pool The Post-Crescent / East News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij