REKLAMA
Odświeżone 22 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka14.12.18 (15:43)

USA. Rozebrał w czasie lotu pasażerkę. Jest wyrok

Amerykański sąd skazał mężczyznę pochodzącego z Indii na 9 lat więzienia za napaść seksualną na kobietę, która siedziała obok niego podczas lotu.
Wayne County Sheriff's Office

Mężczyzna został oskarżony w związku z wydarzeniami ze stycznia 2018 roku. Podczas nocnego lotu z Las Vegas do Detroit liniami Spirit zaczął rozbierać pasażerkę zajmującą sąsiednie miejsce. Kobieta spała.

Obudziła się nad ranem, gdy poczuła na sobie ręce Ramamoorthy'ego. Jej spodnie i bluzka były rozpięte i rozchylone. Młoda kobieta natychmiast wszczęła alarm na pokładzie. Personel pokładowy zawiadomił policję i 34-latek został zatrzymany zaraz po lądowaniu samolotu.

REKLAMA

Napastnika nie zahamowała nawet obecność jego żony w samolocie. 22-letnia ofiara mężczyzny siedziała przy oknie, jego żona przy przejściu, a on pomiędzy nimi.

Prokuratura żądała 11 lat więzienia dla oskarżonego. Mężczyzna nie przyznał się do stawianych mu zarzutów, twierdząc, że on także spał.

Sąd zdecydował o karze 9 lat pozbawienia wolności. Prabhu Ramamoorth po odbyciu kary zostanie deportowany do Indii - podaje BBC. 34-latek przyjechał legalnie do USA do pracy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dziwny dźwięk w samolocie

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij