Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

USA. Zgwałcił 4-letnie bliźniaczki. Prawdę odkryła babcia ofiar

68

Mieszkaniec Minnesoty został uznany za winnego szokującej zbrodni. Wszystko wyszło na jaw, kiedy 4-letnia córka jego partnerki wyznała babci, że "tatuś ją skrzywdził". W szpitalu lekarze odkryli, że ona i jej siostra bliźniaczka zostały zgwałcone i zarażone rzeżączką.

36-latek z Minnesoty został skazany za gwałt na 4-letnich bliźniaczkach.
36-latek z Minnesoty został skazany za gwałt na 4-letnich bliźniaczkach. (Policja, Ramsey County Sheriff's Office)

Babcia bliźniaczek nabrała podejrzeń po niepokojącym wyznaniu. Mieszkanka Minnesoty opiekowała się 4-letnimi wnuczkami, kiedy jedna z dziewczynek wyznała babci, że "tatuś ją skrzywdził". Zaniepokojona kobieta poinformowała o wszystkim córkę, która zabrała dziecko do szpitala.

Badania wykazały, że dziewczynka została zarażona rzeżączką. Po szokującym odkryciu szpital i rodzina dziecka powiadomiły policję. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania 34-letniego wówczas Artura Macarro Gutierreza, ówczesnego partnera matki bliźniaczek, którego dziewczynki nazywały "tatusiem".

USA. 4-letnie bliźniaczki zostały zgwałcone i zarażone rzeżączką

Oddział SWAT znalazł go ukrytego na strychu w domu w St. Paul. Gutierrez został aresztowany w październiku 2018 r. Do tego czasu lekarze przebadali drugą bliźniaczkę i stwierdzili, że ona również została zgwałcona i zarażona rzeżączką.

Zobacz też: Potrącił dziecko na przejściu dla pieszych. Mamy nagranie

Przypadki napaści seksualnych na małe dzieci są trudniejsze do wykrycia, ponieważ ofiary nie znają słów potrzebnych do opisania gwałtu. Mogą też nie rozumieć, że zostały skrzywdzone, w dodatku są podatne na zastraszanie i manipulację ze strony sprawcy - powiedział adwokat John Choi cytowany przez "New York Post".

Mężczyzna od początku odrzucał zarzuty o zgwałceniu dzieci. Gutierrez usłyszał zarzuty, kiedy badania wykazały, że choruje na rzeżączkę. Teraz został uznany winnym czterech przypadków gwałtu na dzieciach. Sąd ogłosi wymiar kary w kwietniu, a prokuratura będzie wnioskowała o karę wyższą niż ta, jaką zakładają stanowe przepisy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić