o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Zabiła dziecko w pralce. Znajomym powiedziała, że urodziło się martwe

20
Podziel się

31-letnia Nadieżda z Rosji zabiła swoją nowo narodzoną córkę w pralce. Ciążę przez długi czas ukrywała, a później oznajmiła, że dziecko przyszło na świat martwe. Mimo dowodów na jej zbrodnię pozostaje na wolności.

Zabiła dziecko w pralce. Znajomym powiedziała, że urodziło się martwe
(Facebook.com)
bDHHqDCJ

Do tragicznych zdarzeń doszło 23 stycznia w mieście Talica, w obwodzie swierdłowskim w Rosji. 31-letnia kobieta zabiła swoje dziecko, umieszczając je we włączonej pralce.

Włożyła dziecko do pralki i ją włączyła

#

Nadieżda ma już troje dzieci i była dla nich "wzorową matką". Swoją czwartą ciążę, z nieznanych powodów, próbowała ukryć przed rodziną i przyjaciółmi. Tylko kilka osób się dowiedziało - przypadkiem. Nie zgłosiła się także do żadnego lekarza, a poród odbył się w domu.

bDHHqDCL

Zobacz także: Zabiła dziecko, pracuje jako nauczycielka

Tuż po urodzeniu, kobieta włożyła dziecko do pralki po czym ją włączyła. W rozmowie ze znajomymi zapewniała, że dziecko urodziło się martwe.

bDHHqDCR

Wkrótce po tym incydencie kobietę zatrzymano i wszczęto postępowanie. Ciało dziecko poddano sekcji zwłok, która potwierdziła przypuszczenia o morderstwie.

Noworodek miał na ciele liczne obrażenia spowodowane bębnem pralki, a w płucach znajdował się płyn. Jednak mimo takich dowodów Nadieżda nie została aresztowana, po złożeniu zeznań wypuszczono ją do domu.

Można śmiało powiedzieć, że dziecko żyło w momencie, gdy zostało umieszczone w pralce. Tak, płyn został znaleziony w płucach. Ale niestety do tej pory nie można z całą pewnością powiedzieć, jaki to płyn. Może to być zarówno woda z pralki, jak i wody płodowe – mówi informator gazety Komsomolska Prawda

Według informatora, śmierć dziecka była gwałtowna ale nie można jeszcze z całą pewnością zawyrokować co się do niej przyczyniło. Dopiero po wykonaniu badań histologicznych cała sprawa się wyjaśni.

bDHHqDCS

Nadieżda pozostaje na wolności. W lutym ma zostać wysłana do psychiatry, który oceni jej poczytalność.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bDHHqDDm
KOMENTARZE
(20)
afrykaner
rok temu
zrobić jej to samo.
Miras
rok temu
Dla takiej żadnej litości ona na litość nie zasłużyła
Annro
rok temu
Jak mozna zrobic cos takiego wlasnemu dziecku? Dokad ten swiat zmierza?
bDHHqDDn
straszne
rok temu
nie mogła oddać go do adopcji?
Martika
rok temu
Straszne.Jaką trzeba być bezduszną osobą "matką"by coś takiego zrobić?!!!!Jeśli nie chciała kolejnego dziecka mogła oddać do okna życia lub zrzec się praw rodzicielskich.Inna matka mogła otoczyć to bezcenna matczyną miłością.
Najnowsze komentarze (20)
Rogata
8 miesięcy temu
Ją też do pralki wrzucić i na wysokie obroty. Niech poczuje to samo co to dziecko.
gosc
9 miesięcy temu
tak i taka morderczyni ma zasloniata twarz bo ochrona danych wazniejsza!
Kobieta
rok temu
Polecam film dzieciobojczynie z 2009 roku. Mówi sie ze rosjanki srednio maja od 2-10 aborcji.
CZARNA
rok temu
KARA ŚMIERCI CO ZA WYRODNA MATKA NIECH CIERPI JAK TE DZIECKO
ouytd
rok temu
czy to było niepokalane poczęcie? Gdzie ojciec dziecka?
Jaj
rok temu
Czytam wstrząśnięty ten artykuł, a tu nagle pojawia mi się reklama pralek automatycznych!!! To jakieś jaja o2?
Ewa
rok temu
To jakaś masakra
Ciekawy
rok temu
Bardzo ciekawe, dlaczego w tytule wyeksponowano narodowość sprawcy tego strasznego czynu? Czy podobnego rodzaju zdarzenia, to niestety nie mają miejsca w innych państwach np. w Polsce? A może to jednak tylko dalszy ciąg wojny propagandowej, w której wszystkie chwyty są dozwolone?
bDHHqDDf
dzie
rok temu
"31-letnia kobieta zabiła swoje dziecko, umieszczając je we włączonej pralce." - dziwne praliki w rosji majom. w polsce do wlaczonej juz nic sie nie da wlozyc
Jpdl
rok temu
Wsadzić ją do betoniarki głową w dół i wymieszać z betonem.
Depresja
rok temu
Można tylko sobie wyobrazić co dzieje się w głowie ,,wzorowej madki" trojga bombelków. Może czasami mamy za dużą presję ze strony społeczeństwa:) dzidziusia żal okropnie. Ale wody płodowe i woda z pralki -pewnie można odróżnić od siebie szybko.
MamaM
rok temu
Dokładnie, takie samo cierpienie niech i ją spotka. Kim trzeba byc żeby bezbronne i niewinne dzieciątko, Dar od Boga, w ten sposób potraktować. Bóg dał życie, niech On je odbiera.
Ironija
rok temu
Ech ta słynna matczyna miłość, nosić szczęście pod sercem ❤️...
Martika
rok temu
Straszne.Jaką trzeba być bezduszną osobą "matką"by coś takiego zrobić?!!!!Jeśli nie chciała kolejnego dziecka mogła oddać do okna życia lub zrzec się praw rodzicielskich.Inna matka mogła otoczyć to bezcenna matczyną miłością.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić