REKLAMA
Odświeżone 22 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Piotr Kalsztyn16.04.18 (15:37)

Walki w więzieniu o zaostrzonym rygorze. 7 osób nie żyje

Starcie między osadzonymi wybuchło w więzieniu Lee Correnctional w Południowej Karolinie. Wszystkie osoby, które zginęły to więźniowie.
zudin / iStock.com

Więźniowie zaczęli walczyć między sobą w niedzielę po godzinie 19. Upłynęło prawie 8 godzin, zanim służby więzienne opanowały sytuację – informuje NBC News.

7 więźniów zginęło. Rannych jest 17 osób. Nic nie stało się za to nikomu z pracowników więzienia. Służby ratunkowe w okolicznych miastach były postawione w stan gotowości.

REKLAMA

Władze więzienia nie powiedziały jeszcze, co było przyczyną walk. Nie odpowiedziały również na pytania, dlaczego przez tak wiele godzin nie udało im się powstrzymać eskalacji przemocy.

Więzienie Lee Correnctional jest uznawane za jedno z najniebezpieczniejszych w USA. Przebywa w nim 1500 więźniów. Trafiają tam najbardziej agresywni i brutalni przestępcy. Część obiektu była już dwukrotnie przejmowana przez osadzonych. W marcu tego roku więźniowie przetrzymywali funkcjonariusza jako zakładnika. W lutym doszło do walki, w której jeden z osadzonych stracił życie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij