REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Piotr Kalsztyn16.04.18 (15:37)

Walki w więzieniu o zaostrzonym rygorze. 7 osób nie żyje

Starcie między osadzonymi wybuchło w więzieniu Lee Correnctional w Południowej Karolinie. Wszystkie osoby, które zginęły to więźniowie.
zudin / iStock.com

Więźniowie zaczęli walczyć między sobą w niedzielę po godzinie 19. Upłynęło prawie 8 godzin, zanim służby więzienne opanowały sytuację – informuje NBC News.

7 więźniów zginęło. Rannych jest 17 osób. Nic nie stało się za to nikomu z pracowników więzienia. Służby ratunkowe w okolicznych miastach były postawione w stan gotowości.

REKLAMA

Władze więzienia nie powiedziały jeszcze, co było przyczyną walk. Nie odpowiedziały również na pytania, dlaczego przez tak wiele godzin nie udało im się powstrzymać eskalacji przemocy.

*Więzienie Lee Correnctional jest uznawane za jedno z najniebezpieczniejszych w USA. *Przebywa w nim 1500 więźniów. Trafiają tam najbardziej agresywni i brutalni przestępcy. Część obiektu była już dwukrotnie przejmowana przez osadzonych. W marcu tego roku więźniowie przetrzymywali funkcjonariusza jako zakładnika. W lutym doszło do walki, w której jeden z osadzonych stracił życie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij