o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|

"Wiadomości" TVP znowu atakują "Fakty" TVN. Co tym razem?

329
Podziel się

Tym razem "nieporuszanie niewygodnych tematów" stało się jednym z wątków wieczornych "Wiadomości" TVP, które od kilku dni na różne sposoby starają się zdyskredytować "Fakty" TVN.

Atak Wiadomości TVP na "Fakty"
Atak Wiadomości TVP na "Fakty" (Wiadomości TVP)
bEgAecSt

W sobotę w "Wiadomościach" pojawił się kolejny materiał atakujący TVN. Jego autorem jest Marcin Tulicki, który zarzucił "Faktom", że te unikają niewygodnych tematów. Chodzi o brak reakcji stacji na ważny, jego zdaniem, temat. Mowa o premiach i nagrodach, które trafiły w ręce pracowników Kancelarii Senatu, a konkretnie o dodatkowe wynagrodzenia w wysokości 1,5 mln zł wypłacone w grudniu 2019 r. 323 osobom.

Pytania zadają dziennikarze wielu mediów, ale nie wszyscy - usłyszeliśmy w materiale.

TVP zarzuca, że TVN patrzy na ręce tylko politykom PiS, a nie senatorom PO.TVN nazwano też w materiale "stacją opozycji", która "daje zakłamany obraz rzeczywistości". Przypomniano przy tej okazji potknięcie stacji sprzed lat, gdy przypisano Jarosławowi Kaczyńskiemu słowa, których nie powiedział.

bEgAecSv

Ataki TVP na "Fakty" zaczęły się w poniedziałek. To wtedy oskarżono TVP o prowadzenie "medialnej kampanii nienawiści" za krytykę Jarosława Kaczyńskiego odwiedzającego groby na zamkniętym cmentarzu na Powązkach. Przy okazji w materiale o TVN znalazły się osobiste ataki na bliskich dziennikarki "Faktów" Justyny Pochanke.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bEgAecSW
KOMENTARZE
(329)
uuuu
5 miesięcy temu
ciagle te oskarzenia czy na tym swiat polega ludzie czemu chrzecijanie sie nie miłuja
Mecenas
rok temu
TVN szczerze przyznał, że jest częścią grupy Discovery (Zaslav plus Soros).
tak?
rok temu
Mówienie prawdy to atak?
bEgAecSX
!@#$
rok temu
Od kiedy to mówienie prawdy to atak ?
ASA
rok temu
PRAWDA BOLI UBECKĄ TVN HAHAHA A CZEMU NIE CHCE SIĘ ODNIEŚĆ DO ZARZUTÓW PUNKT PO PUNKCIE ? CZEKAMY ! TYLKO NIE OGÓLNIE !!!!!!!!!!!!!!
ASA
rok temu
PRAWDA BOLI UBECKĄ TVN HAHAHA A CZEMU NIE CHCE SIĘ ODNIEŚĆ DO ZARZUTÓW PUNKT PO PUNKCIE ? CZEKAMY ! TYLKO NIE OGÓLNIE !!!!!!!!!!!!!!
PolDlaPolaków
rok temu
Przyjdzie kryska jak to mówią. Ja nawet byłbym za tym , żeby wszystkim kolaborującym z PISem dać prawo wyboru czy chcą żyć w Polsce i przestrzegać prawa, czy wyjechać jak się to wszystko już skończy.
Marco
rok temu
beznadziejni pseudo dziennikarze z tvpis nie mający nic wspólnego z dziennikarstwem, sługusy zgorzkniałego prezesa z bandą lizusów pislandu
jan
rok temu
Nie oglądać tego syfu i spoko.
Polak
rok temu
przecież TVP mówi prawdę o to was boli
........
rok temu
CZY JA INACZEJ WIDZE KTO KOGO ATAKUJE??
gggggg
rok temu
Pisowska zgnilizna znów atakuje.
ak001
rok temu
Akurat to jest przykład dwóch skrajnie przeciwnych sobie stacji. TVPiS to stacja w 100% tuba PiSu (zresztą na ten cel poszło tam te 2 miliardy zł, zamiast na podstawowy sprzęt ochronny dla szpitali).Mają prowadzić politykę sukcesu PiSu za wszelką cenę. TVN, to stacja starająca się za wszelką cenę pokazać nieudolność rządu. A ja uważam, że obie te stacje są siebie warte. Nie na tym polega dziennikarstwo, aby podawać modyfikowane fakty. Dlatego nie oglądam wiadomości ani jednych, ani drugich.
bEgAecSP
afrykaner
rok temu
peło i piss to jedna banda.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić