Wróć na
Kamil Karnowski
|

"Wiadomości" TVP znowu atakują "Fakty" TVN. Co tym razem?

328
Podziel się

Tym razem "nieporuszanie niewygodnych tematów" stało się jednym z wątków wieczornych "Wiadomości" TVP, które od kilku dni na różne sposoby starają się zdyskredytować "Fakty" TVN.

Atak Wiadomości TVP na "Fakty"
Atak Wiadomości TVP na "Fakty" (Wiadomości TVP)
bCHiMOaJ

W sobotę w "Wiadomościach" pojawił się kolejny materiał atakujący TVN. Jego autorem jest Marcin Tulicki, który zarzucił "Faktom", że te unikają niewygodnych tematów. Chodzi o brak reakcji stacji na ważny, jego zdaniem, temat. Mowa o premiach i nagrodach, które trafiły w ręce pracowników Kancelarii Senatu, a konkretnie o dodatkowe wynagrodzenia w wysokości 1,5 mln zł wypłacone w grudniu 2019 r. 323 osobom.

Pytania zadają dziennikarze wielu mediów, ale nie wszyscy - usłyszeliśmy w materiale.

TVP zarzuca, że TVN patrzy na ręce tylko politykom PiS, a nie senatorom PO.TVN nazwano też w materiale "stacją opozycji", która "daje zakłamany obraz rzeczywistości". Przypomniano przy tej okazji potknięcie stacji sprzed lat, gdy przypisano Jarosławowi Kaczyńskiemu słowa, których nie powiedział.

bCHiMOaL

Ataki TVP na "Fakty" zaczęły się w poniedziałek. To wtedy oskarżono TVP o prowadzenie "medialnej kampanii nienawiści" za krytykę Jarosława Kaczyńskiego odwiedzającego groby na zamkniętym cmentarzu na Powązkach. Przy okazji w materiale o TVN znalazły się osobiste ataki na bliskich dziennikarki "Faktów" Justyny Pochanke.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bCHiMObm
KOMENTARZE
(328)
eweweewe
3 miesiące temu
Jak napiszecie o FOZZie to z miejsca usuwają
Polak
3 miesiące temu
Tvpiss to najgorsz co mogło spotkać Polaków to jest większą propaganda jak za komuny no i już may milicję zamiast POLICJI
Tomek
3 miesiące temu
A dlaczego prezesik wjechał na Wawel gdzie ja mam ograniczony dostęp do muzeum kościoła i innych miejsc kultury? Pis jest rowniejszy niż inni obywatele tak wygląda rzeczywistość w tym kraju
bCHiMObn
MARIOT
3 miesiące temu
TVPiS, zatrudnia wiernych KACYKÓW, którzy za kasę zrobia i powiedzą wszystko czego chce płacący. Ale pamiętajcie, że płaci wam nie prezio, lecz naród, który kiedyś was "oceni i wynagrodzi"
Kira
3 miesiące temu
TVP hejtuja wszystkich kto nie jest z pisu. Zamiast podawać rzetelne info odnoszą się do wiadomości innych stacji i hejtuja to obrzydliwe
Najnowsze komentarze (328)
Mecenas
2 miesiące temu
TVN szczerze przyznał, że jest częścią grupy Discovery (Zaslav plus Soros).
tak?
3 miesiące temu
Mówienie prawdy to atak?
!@#$
3 miesiące temu
Od kiedy to mówienie prawdy to atak ?
ASA
3 miesiące temu
PRAWDA BOLI UBECKĄ TVN HAHAHA A CZEMU NIE CHCE SIĘ ODNIEŚĆ DO ZARZUTÓW PUNKT PO PUNKCIE ? CZEKAMY ! TYLKO NIE OGÓLNIE !!!!!!!!!!!!!!
ASA
3 miesiące temu
PRAWDA BOLI UBECKĄ TVN HAHAHA A CZEMU NIE CHCE SIĘ ODNIEŚĆ DO ZARZUTÓW PUNKT PO PUNKCIE ? CZEKAMY ! TYLKO NIE OGÓLNIE !!!!!!!!!!!!!!
PolDlaPolaków
3 miesiące temu
Przyjdzie kryska jak to mówią. Ja nawet byłbym za tym , żeby wszystkim kolaborującym z PISem dać prawo wyboru czy chcą żyć w Polsce i przestrzegać prawa, czy wyjechać jak się to wszystko już skończy.
Marco
3 miesiące temu
beznadziejni pseudo dziennikarze z tvpis nie mający nic wspólnego z dziennikarstwem, sługusy zgorzkniałego prezesa z bandą lizusów pislandu
jan
3 miesiące temu
Nie oglądać tego syfu i spoko.
bCHiMObf
Polak
3 miesiące temu
przecież TVP mówi prawdę o to was boli
........
3 miesiące temu
CZY JA INACZEJ WIDZE KTO KOGO ATAKUJE??
gggggg
3 miesiące temu
Pisowska zgnilizna znów atakuje.
ak001
3 miesiące temu
Akurat to jest przykład dwóch skrajnie przeciwnych sobie stacji. TVPiS to stacja w 100% tuba PiSu (zresztą na ten cel poszło tam te 2 miliardy zł, zamiast na podstawowy sprzęt ochronny dla szpitali).Mają prowadzić politykę sukcesu PiSu za wszelką cenę. TVN, to stacja starająca się za wszelką cenę pokazać nieudolność rządu. A ja uważam, że obie te stacje są siebie warte. Nie na tym polega dziennikarstwo, aby podawać modyfikowane fakty. Dlatego nie oglądam wiadomości ani jednych, ani drugich.
afrykaner
3 miesiące temu
peło i piss to jedna banda.
Obserwator
3 miesiące temu
TVN nalezy do Discovery tylko skąd Ty wiesz do kogo należy Discovery ,wydaje Ci się ze do Amerykanów ha ha radzą odrobić lekcje
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić